125 БГ Имигрантки и Христофор Колумб покоряват Америка (и Стиви Колбер!)

  • 33 794
  • 742
# 465
ОО,ама къде съм се набутала и аз с лелките тука...не знаех,че сте толкова стари. Mr. Green
   Laughing  Снощи синът ми ме застерля с въпрос: Мамо, ти какичка ли си, или леличка?   Laughing

 MVK, да си жива и здрава!
Виж целия пост
# 466
МВК, да си здрава и щастлива Simple Smile
Виж целия пост
# 467
MVK, здраве, щастие и късмет! В една от най-очарователните възрасти си.
Личното ми мнение е че след 40-та година живота е най-прекрасен- постигнал си част от целите си, израснал си професионално, децата са отгледани (това последното не важи за всички де), можеш да гребеш от живота с пълни шепи. Бели коси имам от 20 та си година ( да живее боята за коса), пъпчивия период ме е прескочил, а любовни дръжки - никога съм нямала.
Виж целия пост
# 468
Хаха, Madameral, издаде ме.... Laughing

MVK жива здрава, и да те слушат вкъщи.

И пак да благодаря на всички, които ми писаха с мнения за сватбените рокли, моята скъпа булка вече е притежателка на много красива принцеска Маги Сотеро за без пари почти. Подбиха ми с е краката да обикалям магазини, нарязах си пръстите да стягам корсети и дърпам ципове, мускули направих да разнасям тежки рокли, но всичко ми мина, когато й се насълзиха очите и каза "Това е роклята". Ех...
Виж целия пост
# 469
MVK жива, здрава и много щастлива и дано се сбъдне таз година мечтата за кондото  Wink

MissNellie браво за подкрепата, да е хубава, засмяна и много щастлива твойта приятелка с тази рокля на сватбата, както и след нея  Praynig

ТинаХрис и ти какво отговори  Laughing
Виж целия пост
# 470
МВК, честит празник и много сбъднати мечти тази година! Прекрасна възраст е 35, и мен ме чака след няколко месеца.  Grinning

Калина днес сглоби първото си изречение. "Тата няма цици."  Confused
Виж целия пост
# 471
Калина днес сглоби първото си изречение. "Тата няма цици."  Confused

Браво Simple Smile Моята започна да му вдига блузата, когато е гладна.
Виж целия пост
# 472
Калина днес сглоби първото си изречение. "Тата няма цици."  Confused

Laughing
-
МВК,  newsm59. Само усмивки идната година  Hug
Виж целия пост
# 473
МВК чрд и много щастлива, здрава и обичана!
И аз ще вляза скоро в групата на 30-те Wink
Виж целия пост
# 474
Калина днес сглоби първото си изречение. "Тата няма цици."  Confused

Браво Simple Smile Моята започна да му вдига блузата, когато е гладна.
умни деца!

МВК  nbirthday
много здраве и хубави подаръци!
Виж целия пост
# 475
Честит ден, МВК! Simple Smile
Виж целия пост
# 476
MVK, наборе, честит празник!  newsm67
Виж целия пост
# 477
ЧРД на МВК!!! Жива, здрава и много щастлива!!!  newsm59
Виж целия пост
# 478
Благодаря много за пожеланията Hug
Виж целия пост
# 479
МВК Честит Рожден Ден и от мен! Бъди здрава, обичана и късметлийка!  bouquet

Тина, голяма фога е Дж. И от малък знае правилните въпроси да размекне момичетата/какичките! Айде сега за какви лелички става дума! Laughing


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия