125 БГ Имигрантки и Христофор Колумб покоряват Америка (и Стиви Колбер!)

  • 33 714
  • 742
# 630
Агент сподели на кое море ще ходите?
Виж целия пост
# 631
Весело море, наливай се с джиндър ейл и лайм селцер, и си гледай кефа!
Виж целия пост
# 632
 Агент, ми той младежа станал патладжан вече Heart Eyes
Весела почивка, репортаж чакаме!
Виж целия пост
# 633
Весело море, наливай се с джиндър ейл и лайм селцер, и си гледай кефа!

Аз пак като черна станция, но трябва да си кажа. Прекалено много газирано влошава киселините, защото им помага да ти се качват нагоре към хранопровода. Полека с газираното.
Виж целия пост
# 634
Няма, Хиър, по чашка на ден. През ден.
Виж целия пост
# 635

Има не мами в темата, също и " момичетата, които сами си докарват проблеми след попиването на разни внушения за репродуктивни проблеми вследствие неграмотно четене по форумите" (твой цитат). Да ти отговарят ли на смешния въпрос?
Виж целия пост
# 636
Вода с ябълков оцет помагаше на дядоми по време на хранене и мн. малки дози приемане на храна, но по често, или пък половин ябълка след ядене.  Peace Определени храни драстично засилват киселините. Гледам доста бабини илачи сте написали, няма да ги повтарям.
Агент-ке приятно изкарване и да не забравиш снимки  Blush
Виж целия пост
# 637

Има не мами в темата, също и " момичетата, които сами си докарват проблеми след попиването на разни внушения за репродуктивни проблеми вследствие неграмотно четене по форумите" (твой цитат). Да ти отговарят ли на смешния въпрос?
Да, така е, четем като луди и си докарваме сами проблемите, уф как ме категоризираха а?  Mr. Green Карай, ситият на гладен не вярва, и лесно се съдят другите, но като походиш в техните обувки поне за 1 ден, чак тогава имаш право да ги съдиш.  Tired
Ники мерси за подкрепата  Hug
Виж целия пост
# 638
 Hug  Baby* 
Виж целия пост
# 639
Ники,  Laughing

Странно въпросните проблеми са от преди да открия форума...може би, ако го бях открила навреме и прочела подобни мнения, всичко щеше да е наред Rolling Eyes

Агент, весело изкарване!

Солей, къде се загуби?
Виж целия пост
# 640
Абсолютно правилно Бенс. И добре, че не си правила ин витро. Вероятността от увреждания на децата се увеличавала и домовете за сираци се пълнели, според нейната теория.

Приятен уикенд на всички  Simple Smile
Виж целия пост
# 641
Леле Ники чак сега ми остана време да поразровя и разбрах, какво цитираш  ooooh!

Виж целия пост
# 642
 Hug Още веднъж благодаря!

Ще хрупам маслинката от мартинито на ММ и обещавам да не пия много газирано!
(обещала съм също така да не раждам на плажа и да не го кръщавам на най-секси келнера от хотела  Sunglasses току-що приятелка ми се обади да ми пожелае лек път и да ме предупреди да не флиртувам  Crazy аз!? в 7-ми месец!?! на тези години?!?  Crazy)

ПС Миме, по мексиканско ще топлим дърти кокали  smile3558 весел уикенд на всички!
Виж целия пост
# 643
Весело изкарване Агент и много добре да си починеш, ии естественно ти си знаеш че ние ще чакаме снимки Mr. Green
Виж целия пост
# 644
джу, мерси ще го пробваме, дано помогне.

агент, весело изкарване!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия