ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 557
  • 732
# 240
Маме, е сега вече ще почерпя  Laughing

Виж целия пост
# 241
Маме, е сега вече ще почерпя  Laughing



Ти искаш с 1 куршум за 2 заека,а?????

На Анелка съм му сърдита за една изпусната дузпа......
Виж целия пост
# 242
 Joy предполагам ,че ще има и още почерпки второто полувреме.

И аз му бях сърдита, но му простих Simple Smile
Виж целия пост
# 243
носииииииииииииииииииииим
Йеденето  Crazy

салатка


пиленце и                                                                                                       картофки - огретен
 

наздравиииииииииииииии

п.п. картофките са от милото  Mr. Green Crazy
Виж целия пост
# 244
Благодарим на милуто   Laughing
Само ракията липсва

Виж целия пост
# 245
Ето го Джош МакКекрън Simple Smile Любимен ми е вече.
Виж целия пост
# 246
е няма такава галимация пред Чех, ако спартаковци разчитат само на късмет, няма как да стане.
Виж целия пост
# 247
Whatever а честито! Наздраве!!!!

Само дето малко съм предубедена за такива суперхипермегагигадербита, ако ще ми мачкат топката само, си пускам Арсенал второто полувреме  Crossing Arms  Laughing

Съгласна! Peace
Виж целия пост
# 248
Whatever, честито  Hug

Да видим, на кого още ще честитим тази вечер  Mr. Green
Виж целия пост
# 249
Благодаря  Hug сега остава и Реал да паднат и вечерта ще е суперска Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Юхууу, ето ме!

Изгледах Челси , доволен съм! Mr. Green
После съм за....ми, Милан май. Реал са ми гадни. Гледам, че сте сервирали обилно, ще си взема от всичко. eat
Виж целия пост
# 251
Хеееейй, екшън на мача Реал  :  Милан.

Имаме си луд зрител и стюард - каратист.  Joy
Виж целия пост
# 252
Хеееейй, екшън на мача Реал  :  Милан.

Имаме си луд зрител и стюард - каратист.  Joy

Кво изпуснах , че сега превключвам?

П.П. Айде Патоооо, айде Ибраааа  Laughing
Виж целия пост
# 253
Ае нахлу един фен още в първата минута, гониха го като заек на пусия  hahaha
А коментаторът се въодушеви от перфектния шут на стюарда по прасеца на фена  Joy  

Айде, Форца Милан   Sunglasses
Някой да е за Реал?

ПП. Пуууууууу  ooooh!  Crossing Arms Леле майкоу  Crossing Arms
Виж целия пост
# 254
Пфууууууууууууууууу  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия