ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 558
  • 732
# 270
Whatever, ако след като го гледаш треньор на неприятен за теб отбор и пак не става - не знам  Embarassed

Резултатите от днес:
AS Roma   1 - 3   Basel
Bayern Munich   3 - 2   CFR Cluj
Spartak Moscow   0 - 2   Chelsea
Marseille   1 - 0   Zilina
Ajax Amsterdam   2 - 1   Auxerre
Real Madrid   2 - 0   AC Milan
Arsenal   5 - 1   Shakhtar Donetsk
Braga   2 - 0   Partizan Belgrade

Малко съм изненадана от домакинската загуба на Рома, но те този сезон са доста зле и се очаква да ги продадат до края на годината..
Виж целия пост
# 271
спокойна нощ от нас  Hug
лека 
Виж целия пост
# 272
Пфуу, изпуснах и мачовете и кьорсофрата и всичко.... Tired
Чак сега се осведомих за развръзката и резултатите.

Обаче първа ще честитя рождения ден на ДиваРоми  Grinning Желая ти много здраве, успешни начинания и радостни мигове!!!   bouquet

Виж целия пост
# 273
elix И аз като тебе-всичко опущих Mr. GreenАма голяма кьорсофра е била -най ме е яд за на милУтУ Анелкино картофките Tired
РОМИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО ОБИЧАНА И ЩАСТЛИВА!
         
Виж целия пост
# 274
ДиваРоми, честит рожден ден!!!  Hug


Един малък подарък  Hug /цък на него/  Hug
 

Виж целия пост
# 275
Честит Рожден Ден и от мен.




- пожеланията ти ги пожелах във ФБ  Laughing

П.П.  Joy Cec,  много ми хареса идеята ти  Hug
Виж целия пост
# 276

Хайде и от мен голямо ЧЕСТИТО на Роми!!!
Бъди щастлива!!!
Виж целия пост
# 277
Честит рожден ден и от мен.Много здраве и късмет и любимите ти отбори да бият. newsm59
Виж целия пост
# 278
пооооооздрав за рожденичката  Crazy   
  happy birthday
 Hug Hug Hug

Жива и здрава да бъдеш, все така лъчезарна, енергична  Crazy Прекрасен празник да имаш, заобиколена с много любов от любимите хора  Hug
Виж целия пост
# 279
На пресконференцията тренера на Милан спомена ли двете лица от темата тук, които са виновни за загубата на росонерите?????? Не че питам.....просто ми е интересно........

Роми, честит рожден ден!!!! Здраве, любов, щастие, успехи и много успехи ти желая!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 280
Роми и тук честит рожден ден ! Все така с чувство за хумор )))))))))))))))))))))))))))))))


Уф Маме, ние от Милан-ската агитка вчера потънахме, но поне Арсенал ми доставиха лееееека утеха.
Виж целия пост
# 281
На пресконференцията тренера на Милан спомена ли двете лица от темата тук, които са виновни за загубата на росонерите?????? Не че питам.....просто ми е интересно........
Stuck Out Tongue Winking Eye
винивникът е бил Роналдо и гела му за коса. Намазотил са толкоз многУ, че като са опитвали да го спрат росонерите постоянно им се лъзгал из ръцете и краката  Mr. Green. Ди Мария и той гелосан бил  Mr. Green
Моуриньо: Бяхме прекалено бързи за Милан  Whistling
Виж целия пост
# 282


Честит рожден ден,Роми!
Поздрав от мен всичко наааай-най хубаво желая.
  Hug

Виж целия пост
# 283
Я да си кажем от сега довечера за кое Мите ще викаме???????
Виж целия пост
# 284
Бе много ми се иска да кажа за "другото",ама колкото и да не харесвам "нашто" ще си викам за Юнайтед. hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия