ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 558
  • 732
# 315
мацки, слаба ви е подкрепата за Митьо  Naughty
не ви виждам ръцете, не ви чувам гласовете - хайде малко по-ентусиазирано, ааа

п.п. Све   bouquet, ша си скрадна и отивам на другата пейка  Mr. Green

ееее браво Све, тоз плакат е добре за начало  Mr. Green
Виж целия пост
# 316
Големият син каза,че Бурса били по-зле и от Левски, само дето на Бурса вратарят е бил по-добър.......


 hahaha hahaha hahaha

Ааа, Анели, много отрано почна със снизходителните подмятания.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 317
Whatever, Све, фала ногу за све  Mr. Green Hug

На нашто прическата нещо не мъ кефи, иначе е симпатично момче.

Казвайте на кого да свирим засада, че и червен картон ще изработим, ние с Цеци нали сме към съдийската комисия  Sunglasses
Виж целия пост
# 318
Големият син каза,че Бурса били по-зле и от Левски, само дето на Бурса вратарят е бил по-добър.......

Право е детето.  hahaha hahaha hahaha

И аз взимам манджа,чакам си и бирата...


Виж целия пост
# 319
мацки, слаба ви е подкрепата за Митьо  Naughty

Подкрепата ни може да е слаба, но Митьо железен ще излезе от борбата! Е, сега ни дадоха агитката как скача....Видяхте ли - втория ред, петото място и натам, скачахме най-високо.....

Виж целия пост
# 320
Ай малко бира за Сарк , и за мен, че ми пресъхна гърлото от викане  Mr. Green




Анели, к'о станА с чесъна?  Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 321
Подкрепата ни може да е слаба, но Митьо железен ще излезе от борбата! Е, сега ни дадоха агитката как скача....Видяхте ли - втория ред, петото място и натам, скачахме най-високо.....

От петото до седемнайстото ли?
Видях аз и вие сте единайсет фена. 

Цеци,мерси-едва ме нави ше знаеш.  Mr. Green
Анели,к'во за чесъна?  hahaha
Виж целия пост
# 322
 Joy Сарки, от къде го извади тва с ластика бе  Joy

Трябваше да си сложите в подписите - Митьооооо, обичамееееее теееее!!!


аааа Елииии, без побългарени съдийски изпълнения  Crossing Arms
 
Виж целия пост
# 323
Ето ни, все отбрани фенки на Митьо:



Ели, забравила си си очилата! Naughty
Виж целия пост
# 324

Трябваше да си сложите в подписите - Митьооооо, обичамееееее теееее!!!

Сложих си  Sunglasses, ка'й ся за чесъна  Mr. Green


ПП. Мамето и тя вика с мен  Hug
Виж целия пост
# 325
аааа, вий за чесънЯ ли питате



 Twisted Evil
Виж целия пост
# 326
Трябваше да си сложите в подписите - Митьооооо, обичамееееее теееее!!!


Трябваше да си сложите в подписите - Митьооооо, обичамееееее теееее!!!

Сложих си  Sunglasses, ка'й ся за чесъна  Mr. Green


ПП. Мамето и тя вика с мен  Hug

Митьооооо, обичамееееее теееее!!!Митьооооо, обичамееееее теееее!!!
Виж целия пост
# 327
 Joy
Умирам вечееее! Joy

Митьооо..... ти си знаеееееш!
Виж целия пост
# 328
Joy
Умирам вечееее! Joy
Митьооо..... ти си знаеееееш!
Joy Joy Joy
Тъй, тъй, слаба ни била подкрепата, а  Whistling


Леле, Интер вече води на Тотнъм 4-0, Тотнъм играят с 10 човека.
Виж целия пост
# 329
тъй:

имам си бодигард
 

имам си и огърлица:


ако видя, че все още има опасност от посегателства върху мойта скромна дяволска личност, си слагам И ОбЕците:


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия