Иде златна есен, посрещаме я с песен

  • 31 069
  • 739
# 540
Напълно възможно е да е от сухия въздух Peace - проветрявай по често Peace Кажи за Ози - от големите порции за възрастни може ли да се поръчва само по едно или две ястия - т. е. каквото си избереш? newsm78
Виж целия пост
# 541
И тук да стисна палци за Боян. Дано бързо се оправи.

На Марианка сладура все така да наддава.
Виж целия пост
# 542
Орхид ,кураж мила и много  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig за Бо.
Виж целия пост
# 543
Orchid  Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 544
AnMary, стресна ме вчера - толкова бързо да вдигне 39.6.. Започнах да мисля дали е гнойна ангина или вирус, а то какво било  Laughing.
Марианка, ...Исках да ти кажа, че твоето детенце се справя просто чудесно.
Софи си възвърна теглото от раждането чак един месец след това. А вие вече дори и наддавате, и то не малко! ...
И аз се канех да пиша, че в повечето случаи минава доста време докато започнат бебоците с тегло под кг да качват над рожденното си тегло. Така че момченцето на Мариана се справя чудесно Simple Smile
От сърце си пожелавам днес Орхид да напише, че страшното е минало и Боби вече е добре.  fingerscrossed
Виж целия пост
# 545

От сърце си пожелавам днес Орхид да напише, че страшното е минало и Боби вече е добре.  fingerscrossed
И аз Praynig
Ако щете ми вярвайте,снощи цяла нощ съм го мислила това дете,толкова страшно ми се видя онова което вчера написа Орхид Sad
Дано няма поражения и детето да се оправи бързо Praynig
Виж целия пост
# 546
Ина и аз така, даже сънувах разни неща нощес, но почти не си спомням, аз така като съм притеснена за нещо и много сънувам  и се будя през нощта Tired. Дано да са добре вече. Ще проверя в указателя за тел на Орхид и може да и пратя СМС, дано само да не я притесня!  Praynig
Виж целия пост
# 547
Да ,айде наистина някой да и прати СМС,дано детето е добре
Виж целия пост
# 548
Ина, и аз откакто прочетох вчера поста й, не мога да спра да ги мисля. Попрочетох и в интернет за менингита ...
Дано бактерията причинител да е най-неопасната.
Виж целия пост
# 549
Да ,айде наистина някой да и прати СМС,дано детето е добре
М, да хубаво е, но уви неработи линка на указателя  newsm78
Вики ти случайно нямаш ли телефона и.
Отварям първа страница, но странното е че нищо не ми се отваря на мене, нито фотоалбума, нито указателя, само линка ПРЕДИШНИ ТЕМИ ми е активен, нито картинки нищо, може би е нещо от интернета - знам ли  newsm78
Виж целия пост
# 550
И на мен не ми излизат от ума Боби и Орхид.... Дано новините днес са добри  Praynig

Рових се и аз в нета за повече информация - много страшно ми изглежда.....  Tired
Виж целия пост
# 551
Аз, тази сутрин разбрах за Бобчо и просто...не се надявам, аз вярвам, че ще се оправи, той е смело и борбено момченце и всичко ще мине като един лош сън.  Praynig Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 552
И на мен не ми излизат от ума, дано е добре вече. Вчера като прочетох и направо настръхнах  Praynig

Може би АнМари като се появи да види защо не работи указателя...
Виж целия пост
# 553
Благодаря на всички мамчета за добрите думи и за куража, които ми давате. Да продължавата така да наддава, скоро може да започне да диша и самичък. От цялото си сърце искам това да стане. БЛАГОДАРЯ ВИ!!!
Виж целия пост
# 554
Здравейте, и аз прочетох за болният мъник Shocked Praynig ще се оправи сигурна съм. Децата се силни и жилави същества,а нашите са доказвали и колко са борбени. Много сила пожелавам на Орхид Hug

Днес сутринта бяхме на ваксина, поставиха ни Пентаксима. Попитах за тази ваксина -пневмококовата с половин уста, за моя огромна изненада лекарката каза,че няма да ни слагат. Първо ,че нямаме поставяни дози а тези двете по нейно мнение са прекалено ударни в кратко времетраене и второ защото държавата няма пари и не са закупувани. Имало деца с поставени 1-2 доза исега няма ваксина. От цялата работа едно голямо нищо. Жената ми обясни и също така ,че тази ваксина се е слагала на деца с някакви /не запомних/ заболявания,които евентуална пмевмония ще задълбочи. Сега са решили да се слага на всички-"щото фирмата ,трябва да печели"
Обясниха ни,че ако детето ни боледува от такъв тип заболявания винаги можем да сложим ваксина но в момнта е излишна с оглед на това,че той е здраво неболедуващо дете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия