Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за справяне с хрипове при бебета?
Кои са препоръчителните детски басейни в София?
Какви са препоръките за бебета, които не проследяват с очите си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за справяне с хрипове при бебета?
-
Кои са препоръчителните детски басейни в София?
-
Какви са препоръките за бебета, които не проследяват с очите си?
-
Как мога да постигна вътрешен мир и спокойствие, както е предложено във форума?
-
Какви са мненията за ваксините в дискусията на форума?
.
.
, ама това съм го правила един единствен път на курсовете преди повече от 5 години
.
. И аз й желая от все сърце безпроблемно раждане и незабравима среща с бебоците
Лекарката се уплаши и искаше да ни вкарва в болницата , защото можело да бъде някаква вътрешна инфекция, но 2 дена нямаше никаква температура и днес пак вдигна малко 37,6 градуса изкъпахме го и мерихме отново и няма никаква.
. А и шубето си е голям страх...все си мисля, че дребното ще писне в най-неподходящия момент и аз няма да мога да реагирам...
Като ги взех казаха че им е било хубаво, узудващо доста ми разказаха какво са правили, дори Лора каза че е яла наобяд мусака със зеле - тя не обича зеле по принцип, но каза че било много вкусно... или просто е била много гладна.