Майчета 2009! - 3

  • 27 253
  • 736
# 285
Е, Аркси мерси за клипчетата\нещо ми ги накъсва обаче,сигурно трябва да затворя всичко останало на компютъра\Ти беше ли там?АЗ исках да отида, нооо не можах.
Каша не ядем, вече от доста време.Плодове папа много, примира си за тях, и съм супер доволна.Особено следобяд ги предпочита пред кремовете на ДК.За папането, на моменти е ,ту яде много добре, ту не иска много.Като хапне няколко лъжици и после трябва да му предлагам някакви забавления,които са нови за него и така докато изпапа обяда\но това само тогава\.
Честити розови панделки на Кати и Надеждата! Hug
Отивам да уча по английски.
Май ние ще се разминем с националната среща Sad.
Виж целия пост
# 286
За какви дворове говорите , за какви градинки ние те таквиз неща в нашия "квартал" нямаме Laughing
А Скорпиънс ги отложиха щото не сварих да си купя билети -  сега може и аз да се уредя.  Laughing Ма както казва циганката като я питали дали е девствена - а дано ма едва ли. Ще чакам да обяват нова дата, че да не си купим билети, пък да няма концерт. Моят мъж нещо не е навит да ходи, че голям студ изстудува на Енрике да го гледа на плазмата Mr. Green
Дени, как е Рада Rolling Eyes
Виж целия пост
# 287
Здравейте момичета!

Включвам се само да предупредя пътуващите утре за националната среща, че в троянско прехвърчал снежец.
Да си носите храна, вода, дебели дрехи...  Twisted Evil !

Едва ли ще натрупа, но все пак да имате предвид!


Хайде, още някой няма ли да реши в последния момент да се включи!
Виж целия пост
# 288
Хайде, още някой няма ли да реши в последния момент да се включи!

Така ми се ще да кажа "Да" , но ... няма да е  Cry
На всички , които утре ще пътуват , първо пожелавам лек път. Да си изкарате много приятно ! Да направите много снимки. Да има мнооого разкази.

Аз скоро не съм се включвала , но Зарко направо ми къса нервичките. Последните няколко нощи се буди с рев и по никакъв начин не мога да го успокоя. Гушкам го , но така се върти в ръцете ми , че след 10-15 мин борба , ме болят всички костици по ръцете и гърба. В един момент се предава сам и заспива в ръцете ми. Вече има 12 зъба ; дали ще излизат нови , не знам , а и не ми дава да видя .
Освен това , май започва да се отбива самичък. Ей сега пак - сукна малко и започна да се гушка в мен с почти заспали очички. Не щя повече да суче и го сложих в кошарата , където след 2-3 мин заспа сам. Снощи пак така. На обед единствено суче повечко за заспиване. А сутрешно кърмене в последните 3-4 дни изобщо сме нямали. Може би и това , че всеки момент очаквам МЦ да оказва влияние  newsm78 Досега покрай него проблеми с кърменето съм нямала , но знам ли ... Дано е от това , че хич не ми се ще да прекратяваме с кърменето. Накрая май ще се окаже , че аз съм по-пристрастена от самото кърмаче  Laughing
katilias , аз за разлика от Жени , не мога да подмина заключението ти. Значи, ние къща имаме само на село. Но откакто се е родил Зарко , той е по цял ден навън. Е , освен като вали - тогава сме по детски центрове , където пак има възможност да тича и да се изморява. Аз ТВ почти не гледам - пускам го за фон , когато го храня. Обаче ела го виж зверчето - сънят никога не му е било любимо занимание. Вече почти 17 мес аз не съм спала повече от 3 часа без прекъсване. А има и още нещо. Забелязах , че когато е много изморен  , спи още по-малко. Явно ми е много емоционален и се превъзбужда ли , не знам. Но така казаното от теб звучи много грубо  Peace
Иначе аз наскоро дадох каша на Зарко - е , още я яде.
Щях и друго да пиша , но ще лягам
И аз разконспирирах бъдещата мама  Heart Eyes С нетърпение чакам да се похвали и в нашата темичка  Heart Eyes
Хайде , лека нощ ви желая и спинкащи дечица. Утре моята половинка ще ги водят организирано от завода , където работи , да садят рози и боядисват пейки в един парк. Ако времето става , мойто диване ще дивее там. Ако ли не , ще го " затворя" в някой детски център  Laughing
Виж целия пост
# 289
,а ти да си спокоен, че няма да изскочи кола отнякъде или ще поеме в неизвестна посока докато си се разсял за 5 минути....

Ама и ти с тия 5мин ooooh! Ако 50секунди не си гледаш детето можеш ли после да предположиш дори къде ще е? Това по градовете не си е работа ако нямаш очи на гърба. Сега 3 дни на село като слушах майка ми как си излизат така им завидях. Сега и тя си е във Варна и ще види Twisted Evil
Виж целия пост
# 290
И аз я разконспирирах  Mr. GreenОсвен нея се оказа че и друга наша мама чака второ. Много плодовита нашата тема  Heart Eyes Лека и безпроблемна бременност и здрави бебчета на финала  Hug
Виж целия пост
# 291
Добро утроо!

Аз още съм назад с инфото, ама ще питам Ели!

Мира, разбирам те чудесно. Синът ми като бебе, беше същата работа /не, че сега се е кротнал/.
Йоли също не спи кой знае колко, ама е по-спокойна и кротичка.
За зъбите - със 6 сме. Даже 5 и 1/2  Mr. Green, шестия изби скоро.
Продължаваме с кърменето денонощ Rolling Eyesно . Иска ми се да ги намаля до сутрешно и вечерно само и напролет да я отбивам, ама ще е трудна работа - напоследък суче по-активно от преди.
За разходките и тв-то е ясно  Grinning - и ние нямаме къща с двор, та колкото откараме по градинките. Бих била доволна да мога да я пусна да си играе навън, а аз да си върша домакинската работа наглеждайки я - ама няма.  Peace

Хайде чао засега!
Надявам се, следващото включване да е от Априлци!
Виж целия пост
# 292
Абе и аз знам коя е тъй потайна (чакам да се похвали още от как сподели, че след някоко дни ще ходят на лекар), ама сега Ели ме хвърли в дълбок размисъл. Още една имало, хм. Сега ще ме чопли  Crazy

Весело изкарване на срещата!
Много веселие, танци, послушни мъже и деца! И много снимки  Mr. Green
Виж целия пост
# 293
Двете мацки са в една отчетна ама втората нещо ни позабрави.
Тръгваме  Hug
Виж целия пост
# 294
Добро Утрооо:)
Днес спах до 8 newsm44, друго си е да има на кого да връчиш дребното, а ти да си поспиш още два часа Heart Eyes
На мацките ,които са на национална среща,  им пожелавам хубаво време и незабравимо (в положителен смисъл) изкарване...и да внимават с махморлукааа Crazy
Относно макците-беременелки..веднага някой да ме светне кои са,че нямам време да обикалям отчетните, а това пусто любопитство ще ме изядее Mr. Green
Днес е чудесен ден за парковете- след малко опрашваме към Северния:)
Виж целия пост
# 295
Аз пък се чудя, какво ако детето си е в къщи, та дори и ТВ-то да е пусната...!?  newsm78 Неможе ли пак да дивее, беснее и прочие?  Sick Моето Кати бяга из къщи, та се незнае. Повече се изморява, от колкото ако е на вън. Има си нощи в които спи непробудно и такива, в които ми разказва играта. И няма нищо общо с това дали се е изморявала през деня или не. Naughty  Ако можем - излизаме, като не - в къщи се беснее яко с батко си. Освен ако не са по ясла и у-ще. Тогава там си беснеят.  Peace
Виж целия пост
# 296
Начии, аз едната бременна я разконпирирах ама и вторааааааа Rolling Eyes Брей пак ми отворихте работа да търся Joy
Мира, не суче заради МЦ. Спокойно Hug И аз съм така. Моят сутринта освирепял от глад показвам му гърдите и като побесня тръшка се и накрая си удари главата в леглото от възмушение и не поиска да суче. Мъжът ми го гледа ей така Shocked На мен ми се случва за 2-ри път по време на тоя цикъл и не ми направи впечатление. После хапна малко попарка и посука. Иначе беше смого смешен. Как се тръшна Laughing
Виж целия пост
# 297
Хубава среща на всички, които са се организирали да се видят! чакаме с нетърпение разкази! Peace
Е,....ама айде само аз ли не се сещам коя е мамата, пък и още една имало....кой ще ми подскаже? newsm78 Аз знам за Бебз(вече си има Ванеса), Елфичка, Генобори, Катилиас и Галето). Кой още е казал или не казал? Важното е да са здрави и да си гушнат новата рожбичка след още малко.
Пък ние сега сме със зачервени бузки и пъпчици Sad..защо така?.....кой знае за добър дерматолог?
Пепе- това си е геройство така интензивно да се кърмите още.
Бяхме на слънчева сутрешна разходка-голям кеф. Сега гладих и домакинствах....то е ясно..няма почивен ден....аз ли съм само така тотално физически и психически нон стоп  он лайн, може би е нормално или съм в грешка?
Виж целия пост
# 298
Поздрави от студено Априлци  smile3533 .  Изкарваме си страхотно за сега( надявам се и после  Crazy )

Редактирах се вече пием дружно  Mr. Green
Виж целия пост
# 299
Поздрави тогава и на студеното Априлци!!  Mr. Green Наздраве!! Да се снимате и да си изкарате страхотно!!
Мира, напълно те разбирам за пристрастяването Wink! Дано наистина е от МЦ! А пробвала ли си да му предлагаш на друго място, в друга поза, друг час?
И аз не загрявам кои са новите бременелки, моля да ме светнете!  Crazy
При нас неизлизането май се отразява така, както казва Кати - вечер се борим по час и нещо до сред нощите, за сметка на това спим сутрин до късно. Дано със смяната на времето се нормализират нещата...
Сигурно пропускам някои актуалности, но Ваньо ́а ме е видял накомпа и висва да му пускам песнички. И в момента също.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия