Житен режим на Учителя Петър Дънов - 5 тема

  • 107 246
  • 724
# 225
solej, благодаря ти, че внасяш за пореден път яснота. Истината е, че през последните 2-3 дни вече и аз почнах да се чудя дали не съм в грешка за житото, понеже почти всички около мен, които са на режима ми спорят, че правилното било груханото, пък аз си отстоявам това за покълване...
Ние започнахме със захранването по-рано. Истината е, че за мен режимът си е вид пост, а като всеки пост си изисква доза уединение. При нас не се получи точно така - имаше непредвидени пътувания от единия до другия край на страната и обратно, много срещи, а това си е чиста загуба на енергия - само като се сетя колко усилия сме изхабили в обяснения защо сега не ядем, и още колко сме изхабили в стремежа си да се въздържим от любими за нас храни, които стоят на една ръка разстояние и другите вкусват с удоволствие....
затова - другия път (ще следя кога е правилния момент - януари или февруари) - повечко уединение и обръщане навътре към себе си, мисля че тогава всичко би предобило съвсем друг смисъл.
Успех и кураж на всички, които удържат фронта!
Виж целия пост
# 226
През февруари режимът с каква продължителност е, пак ли 10 дни или е месец?
Виж целия пост
# 227
Може да не пиша, но жито - ям  Laughing
Здравейте на всички! Нямах възможност да се включа през уикенда и затова не съм писала.
Режимът си протича нормално, но ще ми се наложи с 1 ден да го удължа. Сама си го направих /по-точно нямах много възможност за избор/ и вместо в петък, чак в събота ще хапна от супата!
Хубава вечер на всички!  Hug
Виж целия пост
# 228
   Масовият режим обикновено се прави през февруари.Трябва да бъде във Водолей.Няма разлика в броя на дните.За целия месец е друго упражнение.Но то не е популярно и масово.
През този период условията за прочистване са най-добри.
Виж целия пост
# 229
Здравейте!
Аз събота и неделя не бях режимна и затова не писах.Не е правилно да се прекъсва,но аз го правя евентуално да сваля нещо,не точно за пречистване.Сега отново съм тук и ми се иска да изкарам поне до петък.Поздрави!Някой с резултати няма ли да се похвали  Grinning
Виж целия пост
# 230
Мен все още ме е страх от кантара. Действа ми много демотивиращо понякога и много режими е развалил- за това чак в петък ще се кача.
Виж целия пост
# 231
Здравейте, житенки!  Hug
Това с кантара е напълно така - понякога, най-неочаквано си кило и нещо надолу, а в следващите 2 дни - има застой, а дори е възможно при абсолютна режимност да се върне нещо от теглото. Наистина действа демотивиращо, но ако се гледа по-мащабно, не би създавало проблеми.
При мен всичко е наред, само минавам да кажа "честит декември" на всички и успешно доизкарване на режима!  Hug
Виж целия пост
# 232
Как сте? Аз лично вече едвам издържам  #Crazy Безкрайно съм щастлива, че скоро ще хапна нещо различно от жито, ябълки и орехи.
Виж целия пост
# 233
Аз не можах   Blush издържах 2 дни и се отказвам. Днес на обяд се наядох, защото просто нямах сили да вървя камо ли да свърша някаква друга работа. На вас момичета желая успех, пък аз през февруари може да се пробвам пак Wink
Виж целия пост
# 234
Аз също се отказах на финалната права. Започнах захранването от днес. Повече не можах. Късмет!
Виж целия пост
# 235
   Няма значение ,че някои са се отказали .Важно е ,че са опитали.
   Успешно захранване на всички,които ще го правят!
  Препоръчвам ви да не правите ''декемврийския'' режим.През дните на провеждането му има  празници,готвене,изкушения,''муцуни'' и въпроси на близки и познати.А дните от последната седмица на годината и шест от следващата са изпълнени с борба и ''наместване '' в природата.
Затова правете режима само ,ако много ви се налага.Може да го заместите временно с хранене с плодове ,зеленчуци...Но...всеки си знае нуждите и обстановката около себе си.Аз лично предпочитам да се отпусна разумно и да се опитам да не създавам излишни напрежения ,които биха ми помрачили празниците.Може би това се нарича разумен компромис.
Виж целия пост
# 236
   Няма значение ,че някои са се отказали .Важно е ,че са опитали.
   Успешно захранване на всички,които ще го правят!
  Препоръчвам ви да не правите ''декемврийския'' режим.През дните на провеждането му има  празници,готвене,изкушения,''муцуни'' и въпроси на близки и познати.А дните от последната седмица на годината и шест от следващата са изпълнени с борба и ''наместване '' в природата.
Затова правете режима само ,ако много ви се налага.Може да го заместите временно с хранене с плодове ,зеленчуци...Но...всеки си знае нуждите и обстановката около себе си.Аз лично предпочитам да се отпусна разумно и да се опитам да не създавам излишни напрежения ,които биха ми помрачили празниците.Може би това се нарича разумен компромис.

Съгласна съм на 100% с теб Peace
Весели празници на всички  и дано  февруарския режим да е лек и успешен за всички ни Hug
Виж целия пост
# 237
Здравейте на всички!  Hug
Аз изкарах почти до последния ден, но този път трябва да призная, че резултатът беше толкова малък при мен, че ... започвам да се замислям дали организмът ми не свикна с ежеседмичното жито и вече не реагира така на режима, както през първите месеци /все пак не съм пропуснала от февруари нито един режим/. Затова и аз ще се въздържа от режим през декември, а догодина ще го мислим...
Хубав ден и успешна седмица! Да се опитаме да задържим постигнатото, обаче! Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 238
А при мен проблемът е че при захранването си връщам почти всички свалени килограми. При вас как е?
Виж целия пост
# 239
E, все пак с един кг съм минус след захранването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия