Еркан Петеккайа в Öyle Bir Geçer Zaman ki # 2

  • 24 859
  • 751
# 270
Незнам защо Берин си мисли че ще бъдат по щастливи като се разделят !!!!!!?????Да за нея щее по добре няма да има скандали в кащи и всичко ще си бъде мирно и кротко !!!!НО за ДЖемиле така ли ще бъде ???? Тя е домакиня и гледа децата но без паричието ще осложни пак опстановката и ще започнат пак разсправи дори без Али !!! Но Джемиле неиска това тя си го иска да е до нея сигурна съм че го обича!!! децата ще разберат когато на тях им се случи да се влюбят!!!! Така си мислят децата че всичко ще бъде на шест когато Али си тръгне но се съмнявам защото от това което виждам в турските филми е че жените немогат да се оправят сами нямат тази нагласа за това нямат самочуствието на жена те са домакини!!!! newsm78 newsm78 newsm78
Защото, Нинка като всеки млад човек, за нея е по-важно ....че баща им ги излага, тя се дразни от характера на баща си.......неразбирателството с него е другата причина, при последното, което го хвърля в тази негативна светлина на "кръшкащия" съпруг, за нея е добре дошло...да поиска и го прави, да си позволи да му наговори, така казаните вече от нея, думи! Тя съм сигурна, това й желание е отдавнашно, да му даде да разбере...какво, мисли всъщност за него, нищо че, й е баща! Не е достатъчна тази причина, вероятно ...ще бъдем, свидетели и ще преживеем, друга по-сериозна причина ще трябва да има, в тези отношения на голямата с баща си, убедена съм! Има, нещо което е в миналото......няма да предполагам, но е свързано само, с Берен! Това мисля, рано е .....филма е в начален етап, вероятно всичко ще се обърне на 360 градуса, но нейсе.......тази динамика на събитията ме навява на мисълта, че още нищо не сме ...видяли!
Виж целия пост
# 271
Незнам защо Берин си мисли че ще бъдат по щастливи като се разделят !!!!!!?????Да за нея щее по добре няма да има скандали в кащи и всичко ще си бъде мирно и кротко !!!!НО за ДЖемиле така ли ще бъде ???? Тя е домакиня и гледа децата но без паричието ще осложни пак опстановката и ще започнат пак разсправи дори без Али !!! Но Джемиле неиска това тя си го иска да е до нея сигурна съм че го обича!!! децата ще разберат когато на тях им се случи да се влюбят!!!! Така си мислят децата че всичко ще бъде на шест когато Али си тръгне но се съмнявам защото от това което виждам в турските филми е че жените немогат да се оправят сами нямат тази нагласа за това нямат самочуствието на жена те са домакини!!!! newsm78 newsm78 newsm78
Защото, Нинка като всеки млад човек, за нея е по-важно ....че баща им ги излага, тя се дразни от характера на баща си.......неразбирателството с него е другата причина, при последното, което го хвърля в тази негативна светлина на "кръшкащия" съпруг, за нея е добре дошло...да поиска и го прави, да си позволи да му наговори, така казаните вече от нея, думи! Тя съм сигурна, това й желание е отдавнашно, да му даде да разбере...какво, мисли всъщност за него, нищо че, й е баща! Не е достатъчна тази причина, вероятно ...ще бъдем, свидетели и ще преживеем, друга по-сериозна причина ще трябва да има, в тези отношения на голямата с баща си, убедена съм! Има, нещо което е в миналото......няма да предполагам, но е свързано само, с Берен! Това мисмя, рано е .....филма е в начален етап, вероятно всичко ще се обърне на 360 градуса, но нейсе.......тази динамика на събитията ме навява на мисълта, че още нищо не сме ...видяли!
права си!!! че филма е много бързо развиващ събитията нее някой на 3 серии една случка тук е обратното в 1 серия 3случки!!!! newsm78 newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 272
Аз, искам да засегна предложението на Берин за развода, който направи на майка си! Позицията й е очевадна, не одобрява и е по-обидена от ставащото, по-скоро от поведението на баща, нормално....но, да настоява майка й да се разведе.....без тя сама д аго е пожелала....е опит да изрази готовността си, пред майката че, да продължава на разчита на помощтта й, но да се освободят все пак, от присъствието на бащата! Тя, предполага че, без него нещата ще станат по-спокойни и в семейството нещата ще ...потръгнат! Дали е достатъчно, се питам? Дали, проблема на Джемиле е този, да задържи Али, защото той ги издържа и без него ще е трудно, дори тя мисли, невъзможно....да се справят! Такива доводи, изтъкна ...пред дъщеря си, но според мен Джемиле има и други причини, дали тя го иска този развод, дали е готова да пусне Али, дори мисълта за това май не й харесва........защо? Ами, според мен е, много интересно отношенето й към този факт, самата мисъл, че, Али ще гради по-щастлив  и далеч от тях, от нея и децата ....по-друг живот, че ще наруши този нейн стериотеп и наслоен и подреден, точно по този начин живот, набрал тази инерция да го живее....години наред, свикнала, вече....с дори и нерадостната съдба на моряшката съпруга, не позволява да помисли, какво би станало....ако този й свят, така подреден....защото, тя не познава друг, вероятно .....я плаши, това е друг вид ...ревност, да пазиш.....територията на брака си, в името на семейството! Какво ще прави тя, освободена от тези окови, в момента........защото не е щастлива, с тези проблеми .....и желанието пък на Али, да се разделят, най-после..... и едно от децата, Берин, както предложи......в този дух, същото......освободи се от, татко.........са по-точните й думи, на турски разведи се.......означава, точно това..........освобождаване! Незнам, дали се изразих ясно, но това ме терзае, мен! Вероятно ще се избистри и този въпрос, каква позиция ще вземе понататъшна Джемиле, но като....гледаме......няма да има голям избор, позициите й се разклащат!
До колкото разбрах в една предходна серия Али е искал този развод, но Джемиле винаги се е аргументирала, че това не може да стане защото децата са малки. Този въпрос който поставя Берин не е изненада за Джемиле. Тя е имала време да мисли и да подреди тези свои мисли защо не иска развод с Али. Това което  каза пред Берин за мен е малка изненада. Джемиле не говори че обича Али. Джемиле вижда в Али човека който осигурява средствата за живот на това семейство. Малко съм объркана от отговора на Джемиле. Само това ли е причината тя да не иска развод  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 273
По отношение предложението на Берин родителите и да се разведат. Няма да е силна думата, ако кажа че съм изумена от думите на Берин. По принцип дъщерите имат много силна връзка с бащите си. Може би в образа на бащата те за първи път се срещата с човек от другия пол. Аз не виждам Берин да изпитва чувство на обич към баща си. Но дори и да няма силна връзка между тях не разбирам какво я кара да направи такова предложение на майка си - да поиска развод. Едва ли само скандалите са причина за това.
Отговора на Джемиле не ме изненадва, но малко прозвучава като сметкаджийство. Не може да се разведе, защото те все още учат и няма да успеят да се справят без Али. Тук според мен става въпрос за пари, а в такъв случай става въпрос за сделка. Джемиле не се аргументира пред Берин, че тя обича баща и, че той е първата и и единствена любов, че с баща и през по-голяма част от времето са разделени само защото той пътува с корабите за да осигури финансово семейството. И именно тези дълги негови отсъствия са причина за техните неразбирателства. Нищо подобно не казва Джемиле. Тя не направи опит да защити бащата пред дъщерята.
Има го и този момент, да точно защото тя не отговори като жена, която обича съпруга си! От всичко видяно дотук, се замислете....началото на филма е този скандал на бащата, с писмото и решението му да се раздели с Джемиле, затова си е дошъл ...този път! Неблагоприятният случай, че така научиха за решението му ...ги обиди, всичките! Но, това което ги обиди е начинът, не решението му! Оказва се, че решението му не ги учудва,  особено...защото всички, говорят за предишни скандали и повторяемост на тези неразбирателства! Тук аз също не видях знак за обич от страна на Джемиле, макар и носталгичен спрямо този съпруг, когото тя обвинява! Каквото и да се е случило, каквото и да са видели децата, на тях едно им стана ясно сега......баща им е решил да се разведе, но причината, според тях е само в него! Никой от тях, не обвинява съпругата и жена му, защото е майка им.........правя разделението, точно заради едни мои думи от предишни постове, че децата незнаят всичко, те знаят ...това което са чули и видели като израз на неразбирателство, а нещата дето са само между двамата съпрузи, как биха могли да го знаят, според мен и не подозират, даже! Никой не взима под внимание това, но Джемиле нещо я спира и това...искам да разбера, има нещо около жена му....което не й позволява да е по-настоятелна в претенциите си, да отстоява себе си! Тя предяви претенции само за онази част, която я засягаше като майка на децата, никъде не говори за времето, когато са се обичали или тя го е обичала, защо...ако я боли толкова, че съпругът има желанието да се разведе вече с нея, тя не се държи като изненадана и неподозираща, този факт! Напротив, като подготвена за такова нещо й е поведението, просто това писмо.......промени, дотолкова ситуацията.......дойде й в помощ, да заеме позицията на онеправданата жена и незаслужаваща, такова отношение! Това е дразнещото, което се набива и малко от зрителите...забелязват, не всички, казвам...малко!
Виж целия пост
# 274
Незнам защо Берин си мисли че ще бъдат по щастливи като се разделят !!!!!!?????Да за нея щее по добре няма да има скандали в кащи и всичко ще си бъде мирно и кротко !!!!НО за ДЖемиле така ли ще бъде ???? Тя е домакиня и гледа децата но без паричието ще осложни пак опстановката и ще започнат пак разсправи дори без Али !!! Но Джемиле неиска това тя си го иска да е до нея сигурна съм че го обича!!! децата ще разберат когато на тях им се случи да се влюбят!!!! Така си мислят децата че всичко ще бъде на шест когато Али си тръгне но се съмнявам защото от това което виждам в турските филми е че жените немогат да се оправят сами нямат тази нагласа за това нямат самочуствието на жена те са домакини!!!! newsm78 newsm78 newsm78
Защото, Нинка като всеки млад човек, за нея е по-важно ....че баща им ги излага, тя се дразни от характера на баща си.......неразбирателството с него е другата причина, при последното, което го хвърля в тази негативна светлина на "кръшкащия" съпруг, за нея е добре дошло...да поиска и го прави, да си позволи да му наговори, така казаните вече от нея, думи! Тя съм сигурна, това й желание е отдавнашно, да му даде да разбере...какво, мисли всъщност за него, нищо че, й е баща! Не е достатъчна тази причина, вероятно ...ще бъдем, свидетели и ще преживеем, друга по-сериозна причина ще трябва да има, в тези отношения на голямата с баща си, убедена съм! Има, нещо което е в миналото......няма да предполагам, но е свързано само, с Берен! Това мисля, рано е .....филма е в начален етап, вероятно всичко ще се обърне на 360 градуса, но нейсе.......тази динамика на събитията ме навява на мисълта, че още нищо не сме ...видяли!
Кралице и аз мисля, че има нещо което нито ние нито Берин знае. Убедена  съм в това. Имам свои догатки, но дано да не съм права.......
Виж целия пост
# 275
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fw … 7gwl4&h=8f255


момичета с тази прекрасна българска песен ви пожелавам лека нощ до утре имам закуски да разнасям по стаите рано приятна вечер и неделя!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Hug Grinning Grinning Grinning Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 276
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fw … 7gwl4&h=8f255
момичета с тази прекрасна българска песен ви пожелавам лека нощ до утре имам закуски да разнасям по стаите рано приятна вечер и неделя!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Hug Grinning Grinning Grinning Simple Smile Simple Smile
Нинка много ти благодаря че ни припомни тази песен - "Къде ли са Майко чедата ти на тежки гурбети обречени......Но вечно скърбящи за тебе..." newsm45
Лека нощ Нинка   love001 До утре  Hug
Виж целия пост
# 277
Нинка лека нощ  Heart Eyes
За съжаление и аз ви пожелавам лека нощ до утре по някое време  luvbed txtloves
Виж целия пост
# 278

Виж целия пост
# 279
Виж целия пост
# 280
Виж целия пост
# 281

Виж целия пост
# 282
Лека нощ и приятни сънища  newsm46 newsm46 newsm46
Виж целия пост
# 283


Виж целия пост
# 284





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия