Хихихи...и аз много го използвам този израз напоследък
Иначе...но комент

Иш пие по около 1л вода на ден,отделно от АМ.И аз не мога да сваря да купувам памперси


Честити ходещи крачета на сладкия Марти,гледах снимките от фотосесията и не мога да не отбележа,че детенцето ти е суперфотогенично и много сладичко 

Ние още дерем и скубем основно, а целувките ги осъвършенстваме в момента
Една приятелка ми каза, 4е с памперсите сега им е много меки4ко като падат по дупе, ама като дойде време да ги махаме било голям смях като паднат и ги заболи 
Запознахме се с много нови хора и си изкарахме прекрасно. Днес времето е пак мра4но, вятър и направо незнам пак къде ще се разхождаме
Опс, Макс запо4на да ви пише, което не е на добре

Ако поспаланкото благоволи да стане от сутрешния си сън.Не спи когато трябва(нощно време),ами сега 

Пак няма да си видя фермите



.
Честити ходещи крачета на сладкия Марти,гледах снимките от фотосесията и не мога да не отбележа,че детенцето ти е суперфотогенично и много сладичко 

ще се научат дечицата, имат още време 

Поздравления Янче страхотно си я направила! 
Както казва една приятелка - щот била мацка.
Незнам каква мацка ще е но за сега е 100%-ва гаменка.

и сега съм много доволна от себе си 
Всичко най- хубаво. Нека нещата, които си му пожелала се сбъднат 
Нека крачетата го водят все на хубави места
А за целуването и Алекс обича да раздава целувки
Много е сладка на снимките 

Марти от малък го водите по стадионите, да свиква с атмосферата
Може да стане и той футболист 
ВИнаги е добре да смениш обстановката и да се запознаеш с нови хора. И Алекс е като Макси при срещите с други деца, първоначално гледа стреснато, но после се отпуска
Да няма нещо във въздуха, че като гледам не сме единствени
Взехме го на спалнята при нас, като си мислех, че като загася лампите ще се кротне и ще се унесе.....ноооо не, развесели се още повече маймуната
. След горе- долу час борби и хилене най- накрая си заспа пак
Хубавото поне беше, че тази сутрин се събуди в 7.00, изпи набързо млякото и пак сме заспали чак до 10.20
Препоръчани теми