Палитра от есенни листа озарява АВГУСТовски личица! Тема 23

  • 29 163
  • 720
# 270

Хихихи...и аз много го използвам този израз напоследък  Mr. Green
Иначе...но комент  Peace
Иш пие по около 1л вода на ден,отделно от АМ.И аз не мога да сваря да купувам памперси  newsm78
Виж целия пост
# 271
Изглежда не ме четете.
Премахвам ви публикациите с предишните разправии.
Следващото "обяснение" ще приема за тенденциозно и ще санкционирам.
Виж целия пост
# 272
Затова минахме на лични?Благодаря,но нямаше нужда.Всеки гледа от своята камбанария и всеки е прав за себеси-максима,която е варна на 100%
Виж целия пост
# 273

Иначе ние сме добре, Марти най-накрая проходи...бяхме на една вила в Априлци и там не го пусках да пълзи, та видя зор с придвижването и се пусна..  Laughing . Като тупне (усвоил го е прекрасно - пада на дупе) и казва БУМ! Голям сладур!
Не знам за вас, но откакто Марти навърши една година, се промени изцяло, почна да спи, да е по-спокоен и най-вече започна да изразява емоциите и нуждите си не с рев, а с жестове и думи! С мъжо се разтапяме когато дойде при някой от нас, така както си играе, и му лепне една целувка...  Heart Eyes
Иначе е луд фен на кучетата, постоянно ги търси, следи и им вика Бау, бау! А, и на циците ми е фен - продължаваме с кърмене сутрини вечер... до кога? Не е ясно...
От гледачката съм доволна страшно много, а която мама работи на цял ден знае, колко почва да се цени всеки миг прекаран себебчо...не че преди не оценяваш детето си, но сега се опиташ да наваксаш времето, през което те е нямало за часовете, в които с  него...
Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 274
Италяна радвам се,че се включи  Hug Честити ходещи крачета на сладкия Марти,гледах снимките от фотосесията и не мога да не отбележа,че детенцето ти е суперфотогенично и много сладичко  Hug
И Николай е вече по спокоен,но със спането няма да се разберем скоро,не иска да спи и това е...по скоро иска да спи,но се събужда доста честичко да си похапва млякце Mr. Green
Виж целия пост
# 275
Добро утро мам4ета   bouquet

Desy_Stz - Макси пие по 200-250 мл на ден води4ка, но имаме и 2 АМ по 240мл, а в4ера със ставането си изпи вси4ките 250мл вода на екс и още толкова през деня, което като цяло му прави около 700мл те4ности нормално на ден  Rolling Eyes И на мен ми се струваше много на фона на останалата твърда храна и затова миналата седмица питах за коли4ествата и на другите де4ица, но се оказаха не 4ак толкова много.
Италиана - браво на Марти за прохождането  Hug Ние още дерем и скубем основно, а целувките ги осъвършенстваме в момента   hahaha Една приятелка ми каза, 4е с памперсите сега им е много меки4ко като падат по дупе, ама като дойде време да ги махаме било голям смях като паднат и ги заболи  Laughing И аз сега като ме няма по цял ден и времето прекарано с детенцето ми се струва някак си по-пълноценно и го използвам максимално да му обърна внимание и да си играем. Как лети времето и ни пораснаха неусетно малките шушулки  Heart Eyes

Ние снощи бяхме на прощапулник и си изкарахме страхотно. Макси както обикновено се поизплаши от толкова деца на едно място, но за 5 мин му мина и айде на игри  hahaha Запознахме се с много нови хора и си изкарахме прекрасно. Днес времето е пак мра4но, вятър и направо незнам пак къде ще се разхождаме   Rolling Eyes Имам страшно много да 4истя и пера, а колко имам да у4а не е истина  ooooh! Опс, Макс запо4на да ви пише, което не е на добре  hahaha
Лек и спокоен ден от нас  Hug
Виж целия пост
# 276
При нас пък днес е по меко вемето и ще се възползваме  Wink Ако поспаланкото благоволи да стане от сутрешния си сън.Не спи когато трябва(нощно време),ами сега ooooh!
Поне пък си изчистих,сготвих и прострях  newsm75 hang cook
Виж целия пост
# 277
Здравейте в днешния ветровит ден, дето Емо Чолаков много се радваше, но пак ни прецака...не ми се мисли в източна Бъргария как е.. Mr. Green
Но както и да е...гадното време и набъбналите боздугани по венеца на Божидар, няма да ме спрат да се усмихвам, защото братчето ми има днес рожден ден! Да ми е жив и здрав! Да си намери най-хубавата работа и най-добрата жена! Почерпка..
Виж целия пост
# 278
Честит рожден ден на братчето ти,Ивушке.Подкрепям краткото ти,точно и ясно пожелание  Laughing

Снощи Мартин не ме остави да спя от 4 до 6,защото се въртя през 15сек и ми човърка под ноктите,СПЕЙКИ!!! Но сутринта хо оставих с мъжа ми и подремнах още малко.Сега те спят,на мен главата ми ще падне от лошия сън и се надявам кафенцето да помогне.
После мислим да ходим на "Ден на отворените врати" на Черноморец-среща с отбора,оглед на целия стадион,игри,фен-артикули,т.н.
Дано на Иш му хареса,защото на нас ни е много приятна идеята да заведем малкото си момченце на такова мероприятие  в неделя. football

Не знам за вас, но откакто Марти навърши една година, се промени изцяло, почна да спи, да е по-спокоен и най-вече започна да изразява емоциите и нуждите си не с рев, а с жестове и думи! С мъжо се разтапяме когато дойде при някой от нас, така както си играе, и му лепне една целувка...  Heart Eyes
Много мило ми стана.Честито прохождане!

Комшиите се метнаха с дрелката  #2gunfire Пак няма да си видя фермите  Joy
Виж целия пост
# 279
Добър ден! Heart Eyes

Днес мъжа ми реши да поработи, но пък майка ми и баща ми се обадиха, че ще наминат и няма да съм сама! Mr. Green А се бях настроила за поредната скучна неделя! newsm44

Честито прохождане на Марти - наистина много мило е всичко, което написа Италиана - май, когато не ти е посветено цялото време на детето - точно тогава оценяваш всеки миг, който можеш да прекараш с него! Много се радвам, че сте случили на бавачка!

Моята Али също ме целува(само, че нейните целувки са по скоро докосване с носле), но е много сладко! Мечтала съм си за момента, в който детето ми ще може да ми отвърне на ласките - от няколко седмици го прави - разбира, когато я прегръщам и целувам, отвръща, а и често сама прави първата крачка -много е смешно, олюлява се, олюлява около дивана, уж си и грае и изведнъж идва - лепва една целувка и продължава със заниманията си! Mr. Green

Честит рожден ден на брат ти Ивушке, да ти  е жив и здрав и да успее във всичко, с което се захване! Hug

Лиде - що спираш детето - може да има да казва нещо важно - остави го да пише!? Joy Wink
Виж целия пост
# 280
Магаре, и аз за водата така знам, че е по 30мл на килограм тегло. Соня едвам изпива 50, но нали я кърмя още, сигурно за това. Сега пък като прочетох другите колко пият и се притесних, аз ѝ предлагам де, тя просто не иска да изпие повече. А какви ги е надробил Митко Любопитко в училище, защо е наказан? Ех тия подрастващи!

Ивуша, ЧРД на брат ти, дано и аз го пожелавам!

Трейс, и Дани ли заора в земята, милия. А да знаете Соня как пада седнала, колко пъти вече както си седи, изведнъж забие нъс, чело или буза в земята, как го прави не знам, а аз съм все спокойна, че си седи и какво може да стане. А за зъбките и аз така съм чувала, че колкото по късно излязат, толкова по здрави, май вече съм ти го казвала  newsm78.

Леле Соня ми е разглобила телефона.
Виж целия пост
# 281
Италяна радвам се,че се включи  Hug Честити ходещи крачета на сладкия Марти,гледах снимките от фотосесията и не мога да не отбележа,че детенцето ти е суперфотогенично и много сладичко  Hug
И Николай е вече по спокоен,но със спането няма да се разберем скоро,не иска да спи и това е...по скоро иска да спи,но се събужда доста честичко да си похапва млякце Mr. Green

Дани, и Дани е същия със спането, незнам как ще се оправяме. Само дето ние се кърмим сутрин, следобед, вечер и поне 3 пъти през нощта. Майка ме базика, че той като бебе не се е будил толкова често през нощта и то си е самата истина. Само дето не знам как ще го отбивам, а до месец два ми се иска да го направя, че после с корем не ми се кърми.

Италиана, браво за промяната на Марти. А къде можем да видим снимките, много много ми е интересно.  Hug

Поли, голяма ни е разбойничка снахичката  Laughing Laughing Laughing Сега без телефон остана, а? Миличката тя, как пада  Hug Hug Hug ще се научат дечицата, имат още време  Heart Eyes

Дани пък обожава да раздава целувки, като отваря широко устата и чака да го целунем. Много е сладък  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 282
Привет момичета!  bye
И аз най-накрая да се включа в новата тема!  Joy Joy Поздравления Янче страхотно си я направила!  smile3501
Ние вчера правихме прощапулник. Александра първо се хвана за парите!  smile3532 Както казва една приятелка - щот била мацка.  newsm62 Незнам каква мацка ще е но за сега е 100%-ва гаменка.  smile3511
Виж целия пост
# 283
Домъчня ми за вас, та влезнах и аз да ви видя. Честито за прощапулниците.
За водата моя малък мъж изобщо не ще да пие. Скоро имаше стомашно-чревно разтройство и се видях в чудо как да го наливам с течности. Най резултатно беше със спринцовка и му наливаш хидратиращ разтвор в устата, а той плюе, пищи, огъва се. Като рекорда беше 100 мл за един ден. Уж си го обяснявам с кърменето, че не пие вода. Но не мога да го науча. А каката от бебе пиеше около литър и сега на 3 годинки си е пак същата жаба, особено фрешове. Чак ме е срам да я заведа на заведение. 1/2 литър го изпива за секунди и почва да иска от моя или на баща си сока.
Виж целия пост
# 284
Привет, привет на всички Simple Smile

Много мързеливо време, навън мрачно и студено, няма хора по улиците, все едно времето е спряло  newsm78

Днес използвах, че мъжа ми си е вкъщи и изчистих, изпрах, лъснах цялата къща  newsm79 newsm28 wash hang 1dishes и сега съм много доволна от себе си  Mr. Green. Моите мъже спят в момента, а аз си направих чаша мляко с нес и веднага сядам да ви нагледам Simple Smile


Ивуше, честит рожден ден на брат ти!  bouquet Всичко най- хубаво. Нека нещата, които си му пожелала се сбъднат  Peace

Италиана, честито прохождане на Марти Peace Нека крачетата го водят все на хубави места Simple Smile А за целуването и Алекс обича да раздава целувки  Mr. Green

М.Христова, ще борави с пари малката принцеса значи Simple Smile Много е сладка на снимките  Peace

Деси, Алекс пие по 200-300 мл. течности напоследък. Лятото в жегите сме стигали почти до литър, но откакто застудя не иска. Даже чиста вода не иска въобще, само нощно време мога да го излъжа. Пие само чайове  Peace

Фликс, приятно изкарване на вас  Peace Марти от малък го водите по стадионите, да свиква с атмосферата Simple Smile Може да стане и той футболист  Peace

Лиде, много хубаво, че сте забавлявали снощи Simple Smile ВИнаги е добре да смениш обстановката и да се запознаеш с нови хора. И Алекс е като Макси при срещите с други деца, първоначално гледа стреснато, но после се отпуска Simple Smile


И ние нещо не спим както трябва тези дни. newsm78 Да няма нещо във въздуха, че като гледам не сме единствени  Mr. Green. Снощи Алекс се събуди към 12.30 и близо един час се премята и игра Simple Smile Взехме го на спалнята при нас, като си мислех, че като загася лампите ще се кротне и ще се унесе.....ноооо не, развесели се още повече маймуната  ooooh!. След горе- долу час борби и хилене най- накрая си заспа пак Simple Smile Хубавото поне беше, че тази сутрин се събуди в 7.00, изпи набързо млякото и пак сме заспали чак до 10.20 Simple Smile
 Предната вечер пак имахме будене, но този път с много рев. Болеше ли го нещо, дали защото му беше запушен много носа, но ни побърка. Опитахме с какво ли не- вода, биба, дърпахме сополи, капки и тн. и тн. обаче много плака. Явно и зъбите го мъчат, защото са му надути венците и се вижда, че го боли. Но дали от тях са тези среднощни ставания не знам...........  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия