
То саламите и семките миналата година бяха хит, но не помните ли, че март месец за баба Марта беше изпратила 3 мартенички, а ние сме 4-ма!
Казала, че уж била сложила 4, но явно една се е изгубила. А аз нали ям доматите с колците...сещайте се колко й повярвах.Абе Диди, каква е тази продавачка??? Защо не й каза откъде й идва хляба на тази патка заспала??? Аз като съм сама/без децата/ не оставам длъжна на никого.
Тук положението е съвсем различно, както вече си се досетила. С усмивка те посрещат и с усмивка те изпращат, независимо дали си купил нещо или не!!! Както и добър ден и довиждане! Това според мен са етикети, които трябва да се спазват от най-проста обща култура! Но Бг народ е толкова изпростял, че няма накъде повече. Аз се срещнах с простотията очи в очи лятото, остана ми горчив спомен, но какво да се прави...
Влади само до обяд ли е на занималня? Много се радвам, че му харесва и се чувства добре там.
))))


Напоследък голям глад я гони, само върви и повтаря Иска ям, ще речеш, че гладна я държим
.Браво на Ноеми,че всичко си изяжда детето!
,пък и аз съм си направила сметка какво пиша,тя и всеки друг във входа я познават като най-всеотдайната жена(свекито ми), така че едва ли някой може да се постави на мое място

