На 2 години ставам вече - казва ОКТОМВРИЙСКОТО човече

  • 41 110
  • 751
# 105
Страхотно е заглавието на новата тема! На всички рожденници, ЧЕСТИТО!!!
Виж целия пост
# 106
Музееее, да ви е жива и здрава палавницата! От сърце й желая много късмет, любов, да е сръчна като мама!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 107
Музе,честит рожден ден на Хрисито! Да е жива и здрава,мнооого щастие,усмивки,безгрижно детство,много да радва и слуша мама и тата  newsm59  bigdance2  ura

Неди,бързо да оздравява Ники  Hug
Виж целия пост
# 108
Добър вечер Hug

Музенце
айде и тука честита ти вече пораснала прелест Heart Eyes
Приказно и усмихнато детство Hug


Мерси за позитивната енергия мили мои Hug
Мъжо заведе Никито на доки.
Тя е казала,че е лек вирус и ще пием Ен-Ти-Тус/сироп за кашлица/
и Аериус/противоалергичен сироп/.
Засега сме си на ясла и аз няма да отсъствам от работа/това ме успокои/.
Днес е спинкала в яслата,хапнала е и аз съм много доволна от нея Grinning

Хубава вечер на всички Hug



Виж целия пост
# 109
Дами излагаме се изВопЩе не пишем Wink
Ние борим кашлицата,бавно но славно Grinning
Никол си е на ясла,но днес не е спала и познайте какво прави сега?
Правилно-Спинка на мама маймунката newsm46
Днес в яслата са рисували дъжд и Никито беше много горда от себе си Laughing
Бяхме копирали облачета на сини листи и това им е било зониятието Grinning
Виж целия пост
# 110
И Хриси като Никол будува.Прибрах се от работа към 18 часа и тя била заспала преди минути.С 300 зора я събудих към 19:30.
В неделя 1 момиче с 2 месеца по-голямо я хвана за гуглата на якето и я заби в земята.Сега сме с ожулена брада за РД. Cry
Виж целия пост
# 111
Алекс за жалост доста често в яслата се получава така.
Ама Хриси е сладурка и една ожулена брадичка няма да е проблем Hug
Виж целия пост
# 112
Честит рожден ден на Виктория, Алек и Боби! Да растат здрави и щастливи, палави и умни!
Честит празник и на именниците!
Виж целия пост
# 113
Добро Утро  Grinning

Ех,още няколко човечета пораснаха Heart Eyes
Да са живи,здрави,палави,игриви и много щастливи Hug
А прекрасните им мами да ги слушкат Wink

Ние днес за малко да се успим Shocked
Никол се примъкна при нас в 5ч ,
изпи си АМ и заспа.
Съответно и ние си спим спокойно.
По едно време се събуждам с НЕпривичното чуство на наспаност Laughing
и като погрледнах ми то 7,40ч Shocked
А аз 8,30 почвам работа и гледам 8,10 да съм там.
Набързо скокнахме и Николай ни закара по разпределение.
Та деня започна на бързи обороти Laughing

Хубав ден ,макар и дъждовен.  umbrella
Виж целия пост
# 114
Честит рожден ден малките сладурчета Вики, Алек и Боби. Да бъдат живи и здрави и да радват мама и тати.  newsm59 newsm59 newsm59

Неди, ами то днес времето само за сън. Ние с Кико спахме до 9,30  Blush
n_alex76, важното е, че не се е ударила лошо, а пък това ще ви е спомен от 2-рия РД на Хриси.

Мецо, ти по 1ч.л. ли даваш на ден от черния бъз? Защото четох някъде че трябвало по 3 на ден, а ми се вижда множко.  Shocked
Виж целия пост
# 115


Неди, ами то днес времето само за сън. Ние с Кико спахме до 9,30  Blush


Малиииииииииии,завиждааамммммм!!!!!
Виж целия пост
# 116
Честито на рождениците! Да са ви живи и здрави, умни, добрички, упорити и весели!  bouquet  bouquet  bouquet

Лаленце, по една малка, веднъж на ден - да, ама още не съм почнала Crazy
Виж целия пост
# 117

Лаленце, по една малка, веднъж на ден - да, ама още не съм почнала Crazy
Ами почакай да сърши зимата.  hahaha
Благодаря.   bouquet


Неди, ами то днес времето само за сън. Ние с Кико спахме до 9,30  Blush


Малиииииииииии,завиждааамммммм!!!!!
Ами, аз пък завиждам, че ходиш на работа.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 118
Честит рожден ден на Боби,Алек и Вики

Честит рожден ден,макар и  на патерица на Рая на Бързова

Да са живи и здрави,щастливо и безгрижно детство,много весели игри и усмивки! Да растат умни и добри деца! bdbaloni baloni hbday
Виж целия пост
# 119
И аз завиждам за работата Twisted Evil сутрин не, щото сладко спинкам докъм девет, ама вечер..... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия