На 2 години ставам вече - казва ОКТОМВРИЙСКОТО човече

  • 41 110
  • 751
# 150

на сладуранките Алекс, Ками / на патеричка/ и Преси!
Да са здрави, щастливи и все така красиви!
Виж целия пост
# 151
Честит Рожден Ден на Преславa, Алекс и Ками!
   
Виж целия пост
# 152
Добър ден Grinning

Честит Рожден Ден на Пипи Heart Eyes
Нека е все така лъчезарна и усмихната Hug

Виж целия пост
# 153
Честит рожден ден (на патерица) на Хриси на n_alex76, Стела на ice_, Пепи на villi_via, Камелия на Мечка, Александра на vili6422!
Честит рожден ден на Пипи на Nadejda:)))
Безгрижно детство, много топлота и нежност им пожелавам.
 Мили мами, честити пораснали дечица!
Виж целия пост
# 154
Честит рожден ден на Пипи на Надежда! Да е жива и здрава,много весели игри,усмивки и щастливо детство,да расте добро и любознателно дете!  newsm59 newsm67  bigdance2
Виж целия пост
# 155
Честит рожден ден на Преслава newsm51 nbirthday Tada  ura  party002

Момичета аз да ви се оплача ,Митето е с хрема,снощи не сме спали и двамата ,а не дава да му сложа нито капки нито спрей.Водих ме го на педи и ни изписа Суметролим ,някой от вас давал ли го е,а и да попитам за клеевата тинктура има ли значение по кое време на деня се дава ,преди хранене,след хранене.Благодаря че ви има. Hug  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 156
Йори, само хрема ли има?
Суметролима е Бисептол. Аз лично съм давала преди време, но пък ако е само хрема не бих дала.
Аз знам за клеевата тинктура че се дава 1/2ч. преди храна. Май на шишенцето така пишеше.  Thinking
Виж целия пост
# 157
Лаленце и гърлото е леко зачервено и педи каза че не е за АБ ,а и леко порокашля,което си мисля че е от сополките и по трудното дишане Hug благодаря ти все пак за отговора Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 158
 newsm59 на Пламенчо!
Здраве, луди игри и безгрижно детство!
А на мама- 
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 159
 nbirthday на Пламен- весело и безгрижно детство  Hug   bouquet

Аз давам клеева тинктура 30 мин преди ядене сутрин т.е. като се събуди и веднага й дава и докато се оправим и закусва  Grinning
Виж целия пост
# 160
Честит рожден ден на Пламенчо! Да е жив и здрав,весело и безгрижно детство,щури игри и много усмивки!  newsm59  ura Tada
Виж целия пост
# 161
Честит рожден ден на Пламен! Да ви е жив и здрав, мноооого щастлив и животът му бъде осеян с успехи!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 162
Добро утро, за извинение да отметна , че с ремонт, ученик и голямо бебе - свободното време е на привършване  Cry.Но да ви почерпя набързо за моя рожденик: (това е торта от РД на кака-сега и на Ивко направихме такава)

Виж целия пост
# 163
Добро Утро  Grinning
Аз набързо и в телеграфен стил/щот съм на работа Wink/

Тани да ти е жив и здрав сладкия бонбон Ивко Heart Eyes
Много целувки от нас с НИкито Hug


Виж целия пост
# 164
Таня, и от мен голямо гуш и да са ти живи и здрави децата!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия