Волейболните ни национали (тема 2)

  • 21 871
  • 737
# 675
Вторият е точка за точка. В момента 10:10
Виж целия пост
# 676
Дано съдиите им орежат главите на онези... хм.  Laughing
Виж целия пост
# 677
Може ли някой да ми даде сайт да гледам он лайн??? Mr. Green
Виж целия пост
# 678
Лозева, аз направо засрамено заставам в ъгъла. Къде съм тръгнала да коментирам  Blush Grinning
Ти пък и ти Wink не зна4и 4е като съм играла съм компетентна Peace
Представяте ли си - да не ми се гледа другия полуфинал?
И аз съм така 4есно да си си призная newsm78
И съм се разхвърляла в кухнята  chef за радост на домо4адието..и само хвърлям по едно око тук ooooh!

Брей, много високо в класациите са ни блокировачите! http://www.focus-sport.net/?action=news&id=1148764348400 Пък аз съм малко недоволна в това отношение...

П.С. От началото на това първенство съм изяла осем шоколада. Цели. Последният ей сегичка.  Crazy Обаче работят за повдигане на настроението.  Laughing

Симпли аз играх на този пост и наистина мога да кажа 4е е най неблагодарния..от гледна то4ка на това 4е си вътре само за блок и тук там забиеш някоя то4ка...а от друга не си атрактивен за публиката Peace
Аз затова по назад споменах 4е статистиката показва наитина кой играл кой не... това за тренъорите де....Няма файда( май е диалектна дума) да забиеш 5 бомби на празно поле...и 15 да сгрешиш Naughty..Но публиката от бомбите се впе4атлява ooooh!
Оффф изгоря ми яденето ooooh!
Виж целия пост
# 679
А, аз много се кефя на блокади и даже най-често скачам да викам за блокада!  Grinning Просто в това първенство имаше цели мачове, в които нещо май ни куцаше и затова малко се изненадах - приятно, обаче!  Grinning Като се замисля и Ники Николов много симпатично игра и доста стабилно.  Peace
Виж целия пост
# 680
http://www.gledaisport.com/v-0/6/182/v-78335.html

Аз съм за бразилците.
Сърбия/Куба- горчив мач. Все нелепи грешки решаваха геймовете, като при нашия мач с Куба.

lozeva, здраве и спортни успехи и удовлетворение желая на детето ти и на теб покрай нея.
Виж целия пост
# 681
Мерси много Шушолчо.
2 НА 0 за онези дето падат симулативно.
На финала обаче ще изядат боя от КУБА!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 682
6o6ul4o  благодаря ти
Ей тези италианци ooooh! май май още не са узряли и те...какви грешки на края на гейма Thinking
Виж целия пост
# 683
От колко ч. е утре финала???
Виж целия пост
# 684
Аз не мисля, че италианците са всъщност достойни игрово за полуфинал, но ще се иненадам ако ми кажете, че съдиите не удрят рамо. Или от многото упреци, са взели да се почувстват неудобно?  Crazy
Виж целия пост
# 685
Италианците взеха гейм
Виж целия пост
# 686
Италианците взеха гейм стана 2 на 1 за Бразилия.
Виж целия пост
# 687
Бравос.  Mr. Green
Виж целия пост
# 688
"Страшен" полуфинал. Задрямах само два-три пъти, не повече  Grinning. През цялото време, докато гледах италианците колко са безпомощни (особено в четвъртия гейм), си мислех какво щеше да бъде, ако бяхме ние на полето вместо тях. Сигурно съм пристрастна, но съм сто процента убедена, че нямаше да изглеждаме с класа (поне) под бразилците, както изглеждаха в по-голяма част от този мач италианците. Най-малко до тайбрек щяхме да го докараме, а и ние по принцип не сме им удобен съперник на бразилците. Ех, как ме е яд... Поне за утрешния финал си имам твърд фаворит - Куба.
Виж целия пост
# 689
Мда и аз. Много се надявам селесао да отнесат як пердах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия