Волейболните ни национали (тема 2)

  • 21 871
  • 737
# 90
На мен ми е смешно. От много напъни да добутат Италия нагоре, сътвориха истинско театро. Искам да е в наша полза, това единствено ме вълнува.  Grinning Пък и нека поиграят младите момчета, да се ошлайфат, да се пречупят. Лошо няма.  Grinning
Виж целия пост
# 91
Благодаря ти , Боже!!! Благодаря , момчета!(имах щастието да им го кажа и лично). Благодаря на моите бивши студенти(италианци), с които гледах мача и те викаха за нас! Благодаря на всички вас, момичета и момчета, които с дух и съпричастност спомогнахте за тази голяма радост! Благодарят ви и нашите момчета!(Обещах на Матей, че ще ви пиша.За протокола, не ми е близък, не се познаваме). Впечатления от мача: Празна зала, поляците в пъти повече от нас.Почти не гледах , само питах какво се случва.Студентката ми крещеше „ПЕЧЕЛИМ!!!„ и развяваше нашия флаг.Когато каза „Счупихме им ташаците„(в италианския си имат такъв глагол),започнах да гледам.Това началото на 2 гейм, ама закъсахме в един момент и аз до края си реших, че ще гледам само от време на време, само и само да бием. Еееееееее,БИХМЕ ГИиииииии!!! После в една кръчма гледахме и Италия и........в 8ч. тази сутрин, бегом до къщата, после на гарата,( аз не съм от Анкона), и сега съм си в къщи.Олях се с писането, ама то е от промилите.Отивам да си сипя едно за изтрезняване .Наздраве!!!Утре , живот и здраве, ил помериджо може да напиша нещо по смислено.В Италия е прекрасно време, мирише на пролет, не на есен.Очакваме ви , приятели!!!  bouquet
Виж целия пост
# 92
Camomilla1 Joy Наздраве
Виж целия пост
# 93
Еййййй, Camomilla1 , страхотно настроение цари от поста ти! Браво и за промилите, то си трябва от време на време! Супер и за твоите студенти, много мило!  Hug Искрено завиждам на всички, които отивате на мачовете, бих се изкефила страхотно! Нищо, догодина вече мисля да направим поне два мача на живо с детето. И ако залата в София стане активна, ехееее....  Grinning

Хм, Матей това лято исках да го помоля да подпише топката на сина ми, но нещо не беше на кеф май. После я загубихме топката, много тъпо.

Дано си им казала, че и ние им благодарим.  Simple Smile Но ми стана смешно какво ли си им казала - едни луди в мамешкия форум...  hahaha
Виж целия пост
# 94
simplyaven как луди бе Laughing та форума бг мамма си е институция Wink
Айде приятно гледане cheers Popcorn да видим кой кого ще надхитри Thinking
Виж целия пост
# 95
Камомила, постът ти ме накара да се усмихна. Страхотно настроение има. Дано продължи и тази вечер.
Виж целия пост
# 96
simplyaven как луди бе Laughing та форума бг мамма си е институция Wink


Спор няма, но дали те го знаят малко ме съмнява и просто си представих разговора.  hahaha И аз преди да забременея нямах идея за институцията БГ-мамма, а мъже като тях - малко са далеч, така си мисля и ми стана забавно как ни е изтипосала Camomilla1Laughing
Виж целия пост
# 97
Бразилците за момента ни надиграват и ще загубят, т.е. ще спечелят  Mr. Green
Виж целия пост
# 98
Голям смях ще е този мач! Grinning
Виж целия пост
# 99
Голям смях ще е този мач! Grinning

Абе смях. Жива порнография.
Виж целия пост
# 100
И е смях Rolling Eyes
Бразилците уж са с титулярите за да не ги обвинят (в лягане)  но....са смешни Naughty
Виж целия пост
# 101
Да, срещу юношеския ни състав. Айде мерси от такава победа. Хич не ми е кеф нещо.
Виж целия пост
# 102

Какви са вашите прогнози за крайния резултат на този "мач"?
Виж целия пост
# 103
И аз си мислех, че ако ще лягат е по-добре да играят с резервите. Сега обаче си мисля, че бразилците правят демонстрация.
Виж целия пост
# 104
Какво освиркват, не мога да разбера! Ами, да ходят да освиркват федерацията, домакините...  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия