промени в приема за СМГ

  • 92 952
  • 935
# 435
Може и интеграли да включат..



Цитат
най-малкото защото трябва да знае пермутации

момичета,разсмяхте ме в тази тъжна вечер Laughing Laughing  bouquet
Ами какво ни остава , няма да ревем я Simple Smile Трябва да се оцелее до неделя  Laughing
Виж целия пост
# 436
te dda, май си права за курса от 3 клас с оглед на това, че от тази година за класирането се включват и състезанията, които се провеждат още в началото на 4 клас. Иначе, поне по отношение на моите деца тактиката ми винаги е била да не ги "пренавивам" и надъхвам за победа преди състезания, защото опитът ми показва, че тогава обикновено има обратен ефект... Но и това си е до дете и темперамент Peace

Както и да е, успех ви пожелавам и дано да се похвалите след няколко дни Hug

много си права, за съжаление....и аз го установих, но от лош опит....но иначе как да мотивираш детето да работи самостоятелно почти ежедневно?преди 2 страници писах същото, че ако действаме към децата като мама божка към бекъма, няма как да постигнат каквото и да е...
Виж целия пост
# 437
Тези дни /с изключение на днес /съм правила, какви ли не „екселски пируети”  с рейтинг и резултати от пробни изпити. Вземайки в предвид така спрягания за най-труден до момента пробен изпит  от м. февруари  и  отчитайки неяваването на него на децата с устойчиво добри  резултати в другите пробни изпити/или неявили се на нито един, но със сравнително висок рейтинг отново си  потвърдих първоначалната ми прогноза, че „балът” ще падне до 74т. От както си и повярвах ми е екстра...”вече ям, вече спя”  smile3524  
...ако искат и през  септември да ги изкарат тези резултати.  smile3533
Виж целия пост
# 438
Тези дни /с изключение на днес /съм правила, какви ли не „екселски пируети”  с рейтинг и резултати от пробни изпити. Вземайки в предвид така спрягания за най-труден до момента пробен изпит  от м. февруари  и  отчитайки неяваването на него на децата с устойчиво добри  резултати в другите пробни изпити/или неявили се на нито един, но със сравнително висок рейтинг отново си  потвърдих първоначалната ми прогноза, че „балът” ще падне до 74т. От както си и повярвах ми е екстра...”вече ям, вече спя”  smile3524  
...ако искат и през  септември да ги изкарат тези резултати.  smile3533

Лягам си и аз спокоен...  newsm08
Виж целия пост
# 439
айдееее Laughing Laughing Laughing Laughing...почна да поутихва мъката май Simple Smile)))
ама имаше и един такъв виц, дано не съм права,ама..
"- сине, и айде, на сутринта да пием блага ракия !!
-дано, дано, ама надали" Simple Smile)))))))))))
Виж целия пост
# 440
Тези дни /с изключение на днес /съм правила, какви ли не „екселски пируети”  с рейтинг и резултати от пробни изпити. Вземайки в предвид така спрягания за най-труден до момента пробен изпит  от м. февруари  и  отчитайки неяваването на него на децата с устойчиво добри  резултати в другите пробни изпити/или неявили се на нито един, но със сравнително висок рейтинг отново си  потвърдих първоначалната ми прогноза, че „балът” ще падне до 74т. От както си и повярвах ми е екстра...”вече ям, вече спя”  smile3524  
...ако искат и през  септември да ги изкарат тези резултати.  smile3533
Може да се позабавляваме да залагаме за бала. Много ми харесва числото 74 т., но аз виждам бал 86 т. ( смятам 28.2+ 30).
Дано не съм права и друг да е октоподът Паул.
Виж целия пост
# 441
Хайде на залозите !
Да се позабавляваме ... една неангажираща прогноза и от мен ..
Приемат 112 , от тях има около 5-10 деца приети от олимпиади , така че да гледаме децата с бал от 27 нагоре. При тях има сравнително постоянство.
Минимума на тези деца е 16-17 точки на теста + 9-10 точки на модул 2 ,
което СПОРЕД МЕН прави минимален бал за децата с рейтинг >= 27  от  77-78 точки.
Има и още фактори .. но това е минимума, с който ще ориемат според мен  - 77 точки
Виж целия пост
# 442
Ехаааааааа, как не влязох в нета снощи, за да спя поне една вечер спокойна и аз!!!!!!!
Виж целия пост
# 443

Приемат 112 , от тях има около 5-10 деца приети от олимпиади ,


Да бе, 5 - 10. Да беше казала 2-3 щеше да си по-близо до истината.
Виж целия пост
# 444

Приемат 112 , от тях има около 5-10 деца приети от олимпиади ,


Да бе, 5 - 10. Да беше казала 2-3 щеше да си по-близо до истината.
2 са децата  - 1 от ЕК и 1 от Роман Хайнацки, на другите две състезания мисля че 1то място не беше от София (зимни и Шумен, поправете ме ако греша).
Виж целия пост
# 445
По повод подготовката, като чета излиза, че болшинството се готвите от трети клас.
В една друга тема се дивях как, освен курсовете, майки разхождат децата си като мечки през седмица по турнири в различните краища на България, но и подготовка за изпит и курсове от 3-ти клас, по мое мнение май е малко множко. Не мога да кажа, че не сме от амбициозните родители, но често се опитваме да не забравяме, че децата ни са си деца!
Късмет на всички деца!
Виж целия пост
# 446
...Има и още фактори .. но това е минимума, с който ще ориемат според мен  - 77 точки

Аз пък, понеже също съм за 77 точки, ще заложа на 78 - да има все пак разлика с теб  Wink
Виж целия пост
# 447
Аз все пак мисля, че няма да падне под 80, защото  при рейтинг 27-28 точки и резултат на теста 16-18 точки означава, че само 3-4 точки от описателните ще е достатъчен за достигане на 80-82 бал...пък който е успял да направи 18 на теста, все си мисля, че ще е написал нещичко вярно и на втори модул... Confused
Виж целия пост
# 448

Приемат 112 , от тях има около 5-10 деца приети от олимпиади ,


Да бе, 5 - 10. Да беше казала 2-3 щеше да си по-близо до истината.

Мисля , че приемат не само 1-то място , а под първенци рабират 1-3 място .
Знам за едно дете дето е прието без изпит , което е 2-ро на олимпиада.

така, че наистина броят  на децата е поне 5, като зависи от това дали например децата от провинцията ще дойдат в София.
Виж целия пост
# 449

Приемат 112 , от тях има около 5-10 деца приети от олимпиади ,


Да бе, 5 - 10. Да беше казала 2-3 щеше да си по-близо до истината.
2 са децата  - 1 от ЕК и 1 от Роман Хайнацки, на другите две състезания мисля че 1то място не беше от София (зимни и Шумен, поправете ме ако греша).


В Шумен победител е едно дете от София, мисля
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия