
А от тази торта се почерпете за здравето на голямото ми момче.
Алекс днес става на цееели, както казва той 7 години!



! 



И ти да си жива и здрава и да го слушаш 
Много обич и разбирателство 




със голямо закъснение
Много да се обичате и занапред, всичко да ви е по мед!

Като я питам какво правят в градината- все танци и йога, но най- вероятно аз я подвеждам с въпросите.
Сутрин много плаче, след това казват ,че се успокоява
. Казват ,че си хапвала, но все на 11 700 кг си стоим. 




Като си помисля Косе как се натъжава като остава даже и с баба си...представям си ако тръгне на градина. 

) Уааааа (т.е голям) писа (пиша )
!!!! Скъсахме се да се смеем ама баща му недоволен! Не, вика, тате 2 см. не стигат да е уаааа.
!
. По-късно ще дам фотоотчет
.

Искам още снимки. Моля. 
дет са вика: таз година булка, догодина... сестричка на Мирко
Препоръчани теми