СЕПТЕМВРИ - тема 30

  • 27 661
  • 732
# 660
http://www.pomagalo.com/ newsm78
Виж целия пост
# 661
Да се разпиша и аз, че отдавна не съм го правила  Embarassed Но то и нищо ново при нас. Да се похваля какво работно момче имам ( най- вече пред женските мами  Mr. Green ) - Правя използвания памперс на топка и Ади го взима, отива до боклука , отваря капака, хвърля го и като затвори капака го потупва самодоволно  Laughing
 Стискайте палци да направя днес успешна сделка за количката му, че чакам един да се обади. И съм решила как взема парите и веднага за столче 9-18кг. да отидат, че срамота вече да го сгъвам в малкото столче  ooooh!
 Бързо оздравяване на болничките!
Виж целия пост
# 662
esim , чакаме почерпка за успешната сделка!  Hug
 Пецата стана от сън с адски рев. Сигурно половин час плака безутешно...Сигурно зъби го мъчат милият. Накрая се видях в чудо и му дадох Панадол. После се сетих, чеможе да му се хапва. Та от едно от двете се успокои. Сега играе...
 Нещо май нямам вече пауър. Бате започна нова работа и се прибира значително по-късно, което май ми се отразява...Всичко е за добро, но ми трябва време да свикна.
Виж целия пост
# 663
Чета ви, ама нямам време да се разпиша.
Миша ми я обявиха за болна и утре ще водя двата звера на лекар ooooh! На Габи най=накрая единия кучешки му цепна съвсем леко венеца. Кога ще се покаже целия не знам, но като гледам с каква скорост се случва до втората година я има 10 зъба, я не Crazy
Айде, пак наддава вой
Виж целия пост
# 664
Ха добре, че си писала така, че точно днес се зачудих, това мойто няма хич на идея за други зъби, само с 6 ли ще си остане.
Напоследък проревава по време на съня, упорито дъвче кот намери, но нито са подути, нито бели, нито червени венците......
Виж целия пост
# 665
Добър вечер!
Кришка,добре че работи номера с гушкането при теб-при нас минаваше до преди 3 месеца,сега вече тц.
За столчетата-над 9кг,по посока на движението.
Виж целия пост
# 666
Опитах се да гласувам ама май нашата опция я няма. в столче е което става от раждане до 30 килограма е. Гледа назад, не към шофиращия. И така ще я държа докато мога, до 2 години най вероятно. Нашето столче е Britax.
Иначе проходи на година и 10 дена и сега няма спирка. Може ли да ви попитам в България какви обувки препоръчват за току що проходили деца. Тук всички препоръчват меки подметки, кажи речи кожен чорап и тем подобни. Най добре било боси или по чорапи. Тя в къщи е боса ама на градина и навънка си трябват обувки все пак. Като си бях в България това лято всички магазинерки ми предлагаха за прохождане много по плътни обувки с доста по дебела подметка и с оформление за стъпалато, ако мога така да се изразя.
Виж целия пост
# 667
chokomoko, тук още робува мнението за твърдите подметки и поддържането на свода, въпреки че навсякъде другаде се отрича. По-скоро магазинерите се опитват да продават такива обувки, защото са по-скъпи и са им на далавера за продажба. В къщи е бос или с чорапче с кожена подметка. Mоthercare имат такива и са разкошни. Навън е с маратонки, колкото по-мека подметка, толкова по-добре.
бтв Габи направи 3 крачки сам
Виж целия пост
# 668
Добър вечер!
Гласувах с опцията за над девет кила!
Ски не карам и сигурно никой няма да ме заведе! Crossing Arms
Честито на малкия Габи за първите стъпки Party!
Ние вече имаме май дванадесети зъб, и се чувствам доста уморена. Ето и тази вечер ММ закъснява от работа, и може и да сеят през нощта Tired. Мноооого уморена се чувствам, даже не искам да си лягам като зная как ще се събудя като куче пребита. Незнам, това някаква есенна умора ли е!  newsm78
Не мога да помогна на Ванина!
А и аз предпочитам уж меки обувки, но ботушките му са доста твърди и май за лошо време са му все такива. Не виждам добре уплатнени меки обувки тук!
Виж целия пост
# 669
Благодаря ви момичета все пак  Hug Емир ако имаш учебник по този предмет точно кажи да мина да го взема назаем, че аз все още нищо нямам....
Виж целия пост
# 670
На мен ортопедът ми каза, че подметката трябва да е гъвкава, но обувката трябва да държи крачето стабилно и да не се кривят глезените.
Никола нещо пак ми диша като на запушен нос, а сополи никакви не виждам. Каква е тая работа не знам... И мъжът ми е с налепи по сливиците ooooh! Имам чувството, че някой ни прокле, откъде се пръкват тия болести постоянно..

Току-що се върнахме от концерта на Скорпионс, супер беше, но ни валя през цялото време Tired
Виж целия пост
# 671
Ох, с тоя концерт голям зор видяхме, докато си намерим място да спрем колата. Всички места по нашата улица бяха заети.  ooooh!
Днес беше много подвеждащо времето. Уж топло и слънце, ама всъщност си беше студено. Драска ме нещо и мен гърлото.

Аз с обувките съм абсолютно неориентирана. Сменихме няколко, проходи с буйки на Беко. Сега въобще не знам какви ботуши да му търся, всички ми се виждат твърди и груби.

Не знам от къде накликах този линк и нали съм пак на тема "ибей", от сърце се смях. Бу, мерси.  Joy

Виж целия пост
# 672


 Мии, добро утро Simple Smile

 Измислихте ли вече подаръци за Коледа за дребосите?

Имаме ли именици? Честито, тогава! Simple Smile
Виж целия пост
# 673
Добро утро!
Аз за Коледа чак не мисля още,но съм на рожден ден на едно 5 годишно дете и искам да му купя игри за плейстейшън2,ама гледам ги много скъпи,майка му снощи вика,че му трябвал анцунг,а нищо не ми хареса или по-скоро няма в нета,а по магазините да тръгна с Дани.....ич ми се не ще Grinning
Виж целия пост
# 674
Добро утро   bouquet

Атракцион егати кафето, съвсем сексуално го даде  Joy Точно съм и аз на тема подаръци, днес съм си обещала, докато дребния спи, да направя един списък с подаръците от http://www.toysrus.co.uk/index.jsf?fh_location=%2f%2ftrus%2fen_G … fh_refview=lister и ще отсеем по-интересното и смятам да поръчавам. Тази година, ама наистина съм се заканила да оправя всички подаръци още ноември месец, че ми писна да фалираме декември и да се чудим как да вързваме бюджета...За Боби съм решила нещо от типа http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Activity-Toys/FisherPr … rain%280033794%29 или http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Activity-Toys/Laugh-an … rise%280024882%29. Коко както винаги е проблем, със сигурност няма да поръчам някои от изродите, някаква игра ще е...Този килим http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Learning/Creative-Play/Tomy-A … unds%280078148%29 е голяма мания, но си мисля, че е голям за него.....или комплект моливи, пастели и нещо подобно.....За големите не съм мислила изобщо...

tsveta това за прохождане ли да го броим  Hug

chocomoco определено съм привърженик на меките подметки и без никакви ортопедични изцепки вътре....Големите умове казват, че с ортопедичните стелки пречиш на крака сам да си намери позата и да си оформи сам свода и правиш мускулите на крака лениви.......Ама това е едното мнение, по което аз се водя.....Другото мнение вече са го казали.....

Арчита защо не купиш някаква игра за детето....Цял живот ще има да виси на компа или пред телевизора....http://www.toytownbg.com/?toy=10.3.1745.0 това е много интересно и е за възраст от 4-5 до към 30  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия