Как се приключва 10-годишна връзка?........

  • 24 079
  • 138
# 15
Ами до преди 2 години беше така да... обаче после се случи и с други хора.. И осъзнавах малко по малко че съм една заспала патка дето се е пуснала по течението ....

Виж целия пост
# 16
Недискретно, ама ти само с него ли си била сексуално...през целият си живот Thinking. С никой друг  не си спала 10г, от 16 до 26 - само с него?

Малеее колко си любопитна... Joy
Виж целия пост
# 17
Аз избягах  Blush Казах му, че искам да се кача на кораб и си задвижих документите.Една седмица след като се качих, той си е намерил нова приятелка  Mr. Green Научих няколко месеца по-късно от негов приятел за новата приятелка и някак си ми олекна, че не аз предприех първата стъпка  Crazy Не намирах думите, незнаех какво да му кажа...пълно вцепеняване  Joy Бягството ми се виждаше най-добрата опция в този момент...
Виж целия пост
# 18
Бягството не ми изглежда достойно, особено след 10 годишна връзка.
Хващаш го довечера и директно, без заобикалки, му казваш че за теб тази връзка е приключила.
След което, обясняваш защо.
Сигурно ще е ужасно, но не виждам друг начин.
Виж целия пост
# 19
Напихме се безпаметно една нощ и всичко си казахме.Wink
Виж целия пост
# 20
Напихме се безпаметно една нощ и всичко си казахме.Wink

In Vino Veritas  Peace
Виж целия пост
# 21
Това,за което пишеш е то4но това,което преживяхме и ние.
Вси4ко замря,спря и сякаш нямаше зна4ение.Или поне според него той се интересувал,но не и аз ooooh!
Бях и с други хора и видях колко разли4но може да бъде.
Ноооо.......избрах рутината и сигурността.Може би ще съжалявам цял живот.Омъжих се за него.Не се разделихме.СЛед връзка 6г се оженихме.И ние не бяхме живели заедено,но все пак аз бях на 15 той на 27 когато се слу4иха нещата със първите срещи Embarassed
Като минала през това и сбъркала ще ти кажа.Щом не го оби4аш и това не е 4овекът за теб просто директно му го кажи.Спри всякакви контакти с него и никога не поглеждай назад!Ще е трудно в на4алото заради пустия навик,но ще свикнеш и ще се по4увстваш по жива и свободна от всякога.До там не стигнах за съжаление..
Успех
Виж целия пост
# 22
Дааам със сигурност не си заслужава да се чака и протаква. Истината си е, че ще го боли, сигурно и теб, но друг начин няма. Бъди искрена с него, ще го оцени след време.
 Peace
Виж целия пост
# 23
Има една приказка,че винаги когато казваме "Сбогом" боли... Особено,когато този човек е бил част от нас и от живота ни в продължение на много години..
Няма да е лесно и на двама ви. Но не можеш да бягаш,не можеш с една дума да кажеш "край" и да тръгнеш. Да,не си длъжна да живееш,както другите искат и очакват,но според мен дължиш поне един откровен разговор. Това не е удължаване на агонията,а просто откровение и яснота за човек,когото си обичала,с когото си имала толкова моменти на заедност,макар че вече я няма любовта. Дължиш му го-да му обясниш,да бъдеш честна,да отговориш на някои въпроси,дори.
Желая ти успех!!!
Виж целия пост
# 24
Много благодаря на всички за мненията.. наистина е важно за мен..
Това сигурно ще е едно от най-важните решения в живота ми Confused

След започнатия разговор вчера..имам една седмица без да се виждаме/ така се случи че го няма/, мислех да е като се върне разговора, но така или иначе ще се състои скоро а и той ще има време за мислене..

Ще се помъча да обясня всичко спокойно и без излишни истерии, ама ми е трудно... избиват ми сълзи и става страшно
Виж целия пост
# 25
Не се срамувай от сълзите, нормално е. Много по-добре да му го кажеш през сълзи,отколкото гордо и студено.
Но все пак бъди твърда и покажи,че си сигурна в решението си,за да не объркаш момчето.  bouquet
Виж целия пост
# 26
 Simple Smile Милата! Успех ти желая  Hug

Да ти разкажа една почти идентична история. Баща ми и майка ми се взели след точно същата връзка, за която разказваш от личен опит. Десет години "ходене", от училище още. След това бракът им просъществува още 10 г. Аз се родих на четвъртата. Толкова си били писнали и леко възневидели един друг задето киснат във връзка, която не ги развива и не им носи радост, че сексът бил максимум веднъж месечно, затова съм се забавила  Laughing Беше ми ужасно да съм тяхно дете. Т.е. - поотделно бяха хубави хора, просто в комплект образуваха една ужасна за малко дете компания. Бях на 7, когато се разведоха. Ей, и досега не съм изпитвала по-голямо облекчение от началото на раздялата им, когато не ги виждах повече заедно!

Та така. По-добре преди да сте завъдили потомство, че после вие ще "седите заедно заради децата", а те ще се мъчат повече и от вас. Гаранция. Мисли по този начин - правиш го заради себе си, но и заради бъдещите си деца. Когато правиш нещо и заради друг, винаги е по-лесно  Wink
Виж целия пост
# 27
И аз избягах и то в нощта преди сватбата,след 6 годишна връзка. Embarassed/при това и бременна/
Виж целия пост
# 28
Насълзяват ме вашите истории. Много.
Желая много сили! Във времето е истината... Hug
Виж целия пост
# 29
И аз избягах и то в нощта преди сватбата,след 6 годишна връзка. Embarassed/при това и бременна/

И къде отиде???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия