Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява диспансерното досие и епикризата за наблюдението и лечението в районния диспансер?
Какво представлява диспансеризацията и защо е необходима?
Как да дозирам вентолин при инхалации за дете?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява диспансерното досие и епикризата за наблюдението и лечението в районния диспансер?
-
Какво представлява диспансеризацията и защо е необходима?
-
Как да дозирам вентолин при инхалации за дете?
-
Какви са препоръките за почистване на дома, когато има деца с астма или алергии?
-
Какво представлява астма с алергичен компонент?


Аз също се чудя вече с какво да мия в къщи, вярно ли е че Фрошът е без хлор и е по безреден. 
. Постоянно сменям препаратите и все търся някой от който да не ми става зле, пък малката в този ден в който мия въобще не я пускам да припарва в банята, карам я да ползва гърнето
но предполагам какво е, като навсякъде. Ние нали и не сме ходили много де - само 8 дни за четири месеца 
, но пък се доплаща по малко, отколкото Сингулера, /доплаща се ако е на дъвчащи таблетки имам в предвид, ако е на прахчета не се доплаща/. Но според мен само за един месец изобщо няма никакъв смисъл да го взимате. Няма да видите никакъв ефект. Това лекарство действа с натрупване и трябват най малко три месеца, най добър ефект се получава при шест месецен курс.
Факт е, че се опитахме да минем без , но снощи Иво вече се разплака от болката в гърлото и пратих татко му за АБ.
.
