ОКТОМВРИйското човече с ботушки крачи,студът не го плаши!

  • 35 922
  • 753
# 480
Хайде и аз да се разпиша. Hug

Всички болни бързо да се оправят.
Деси, съчувствам ти, дано си по-добре!

Миракъл, наистина с хомеопатията трябва повечко търпение. Аз водих Ема при една в София....препоръчаха ми я. Когато да ми вземе парите за първо интервю намери време, а после никаква я нямаше. Трябвало 2 седмици предварително да си запиша час. ooooh! Е, аз откъде да знам кога точно ще ми се разболее детето. Stop Така приключи моят опит с този метод на лечение.

Ние сме добре. Онзи ден бяхме на консултация-биха му превенар и приорикс, на 18м. сме на ваксина за Менингит!
Дребен вече е цееели 8,500кг! Това е постижение, той сега наддава повече, отколкото първите месеци, но от толкова ядене няма как. Mr. Green
Днес се качихме до Андора на чист въздух и сняг! Децата много се радваха, следващият път там с шейна. Сега харесахме една от МайТойс и ще поръчвам. Утре ще кача малко снимки във фейса.

Виж целия пост
# 481
усмифчице, спокойно,нормално е. Можеш да му сложиш памуче напоено с реванол. Важното е утре да му я забелиш пак и изобщо да не пропускаш, за да не залепне пак и да започвате отначало.

Ронка, каква ваксина бият там за менингит? Блазе ви за хубавата разходка! Много от стоките от Тойса обаче вече не ги доставят извън Германия за жалост.
Виж целия пост
# 482

Ронка, каква ваксина бият там за менингит? Блазе ви за хубавата разходка! Много от стоките от Тойса обаче вече не ги доставят извън Германия за жалост.
Meningitec е ваксината. Тя не е задължителна, а препоръчителна. Но страх лозе пази и аз я искам. На Ема я сложихме февруари месец. Peace
Не знаех, че Тойса не доставя вече извън Германия. Ще се пробвам, ако не стане ще търся нещо друго.
Виж целия пост
# 483
здравейте,
пиша набързо от Търновско, но съм малко притеснена. имам въпрос към мамите поставили вече шарковата ваксина. има ли някакви реакции Rolling Eyes Ого на 7 ден след ваксината ми вдигна температура Tired сутрин и вечер вече трети ден като стига до 39!!! ooooh! иначе е весел и спокоен - няма никакви други симптоми, до тая сутрин Tired днес забелязах 4/ 5 пъпки - отекли и червени Rolling Eyes биха могли и да са от бълхи - за съжаление тук има, но аз нали сега се взирам ... би ли могла тая ваксина да предизвика истинска шарка. притеснява ме основно факта, че е жива ваксина Confused как мислите нормално ли е Thinking
Виж целия пост
# 484
Атадарче,ние сме 6 дни след ваксината и го наблюдавам внимателно,засега е ок,но мен също ме притеснява тази ваксина.Звънни на педиатъра да се консултираш.Ами нещо не мога да кача линк,но напиши приорикс и виж листовката с евентуалните реакции ShockedНадявам се бързо да му размине на детето
Виж целия пост
# 485
И на нас ни сложиха ваксината МПР,но не ми е вдигал температури нито е зачервено мястото,а и пъпки няма PeaceНо ние пихме противоалергични капки 3 дена заради нея!
А каква е тази ваксина за Менингит?Нашата Синфлорикс е такава т.е и за менингити Peace
Виж целия пост
# 486
Синфлорикса е пневмококова ваксина. Менингита е възпаление на мозъчната кора, което може да се получи от инфекция - вирусен, бактериален, туберкулозен, гъбичен или паразитен менингит. Пневмокока е един от многото причинители и съответно синфлорикса предпразва единствено и само от възпаление на мозъчната кора, причинено от пневмокок. За всеки един от различните останали причинители може да бъде приложена ваксина, но това прави поне 5-6 допълнителни... Моята педиатърка препоръчва Мининго А плюс С, което е ваксина срещу менингокок - един от най-смъртоносните причинители на менингита. Всеки си преценява за ваксините, ма в старата ми тема едно от децата едвам оцеля, а след това във форумско се събираха парички, че да и се направи имплантация, защото получи 100% глухота.
Виж целия пост
# 487

Плами, направете му прощъпулник на първото ни проходило октомврийче, срамота  Laughing


Срамота е,я!!!  Laughing Blush Просто не мога да направя питката с диването на главата ми,а съм се зарекла,че аз ще си я омеся и не искам купена  Crossing Arms

За ваксините и аз съм в пълен ужас всеки път,още повече след като Гуголан направи реакция на първия Пентаксим  ooooh!
Вярно е,че има и ужасни последствия от тях  Praynig,но и никога не бих си простила ако се стигне до болест,а аз не съм му сложила ваксина...Нож с две остриета си е...

Ние бяхме във Видин за 2 дни и си изкарахме суперрррр!Даже излизахме на "клубче"(ако може така да се каже  Joy ) и моя милост ковна две ягодови Маргарити и все едно моя мъж ме прокле,че съм си "пийнала"  #2gunfire Сега съм като петниста хиена от някакъв обрив,но добре поне,че не ме сърби  Mr. Green За сметка на това си заслужаваше-бяха ми многооооо вкусни  smile3533


Лелеееее,като чета как пишете,че бебишорковците са по 8-8.5кг...Искам и аз  smile3514 Хора,без кръст съм от нашето "валаме" както вика свеки  tooth,но да ни е жив и здрав  Praynig Hug
Виж целия пост
# 488
Здравейте, и днес времето беше хубаво и пак е празна темата! С приятелка използвахме времето и излизахме на разходки и забавления на 2 пъти. Първо към 10 ходихме в един детски център Неваляшка, където два часа децата играха и се набесняха. Имаше и много други дечица  /случихме на два рожденника/ и нашите така се улисваха покрай тях, че даже и не ни търсиха. Това ме навежда на мисълта, че Ради ще се зайграва и няма да плаче за мен и като тръгне на ясла /ако го вземат там де  Rolling Eyes/
Плами не се притеснявай ще се справиш със питката  Peace
За ваксините мога да кажа, че сме мноооооого назад, ма то и няма как при толкова болести  ooooh!
За килограмите и Ради не е много напред към 10 е, но като му гледат големите бузки все си мислят, че е повече. Най-фрапиращо е при лекуващия ни лекар, който на единия преглед пита колко кг е?- 12 ли? а на другия пита 16ли е #Crazy Ама то и с яденето не сме мн напред, порцията от ДК се изяжда до половината, ако въобще му хареса, но пък си суче по 2-3-4 пъти на денонощие та затова не се впрягам толкова

atadar съвсем на скоро някъде четох за това, че реакции към тази ваксина се появяват точно към 7-8ден, така че предполагам че е нормално. Въпреки това ти се консултирай с личния ти лекар , нали за това му плащат да ти е от помощ при нужда!

Усмивчица и при нас се случи на няколко пъти да се зачерви бубата при опитите ни да я забелим и аз слагах тампончета с риванол или мажех направо с риванол маз, но напоследък все не я намирам по аптеките

Миракълче какво става с Елена, утре да се отчетеш какво сте решили за лечението

Деси дано да си по- добре вече  Praynig
 
Ронка, Герчо браво на красиви местенца сте били   bouquet

Ох, заплеснах се! айде стига толкова почивка, че имам още да пускам Марчето да пере и аз да гладя, и то ей сега ще стане 1 и Ради ще си търси млякото
Виж целия пост
# 489
Ехооо,ето ме и мен...
Тери,много неприятна случка с кражбата,съчувствам ти. Hug
Еди,аз мисля скоро да ходим на преглед на Саши за тестисите,че и неговите бягат насам-натам,не са си точно в скротума,а малко трябва да ги потърся по-нагоре,макар да не се качват в коремната кухина.Ще ти кажа подробно какво са ми казали.
Плами,радвам се,че ви виждам. Grinning
Благодаря на всички за пожеланията за бързо оздравяване.Саши вече няма Т и е добре,ноооо е станал много кисел,само мрънка,иска на руце,тръшка се .... ooooh! Дани още  подкашля,но и той е добре вече,денс е на учлище.Но аз съм го закъсала..... Crazy Пръстът  ми,слава Богу,изби най-накрая и се успокоява вече.Слагах му Йодасепт и вчера гнойта излезе.Но ухото ми е зле.Оказа се,че ми се е спукало тъпанчето,отделно от губичната инфекция.Ухото ми е заглъхнало и пищи,леле-мале... Crazy Crazy Crazy Сега се надяваме инфекцията да не премине след тъпанчето и да зарази средното ухо,после тъпанчето да зарасне само,но ако не,то чакаме да преборим гъбите и после ще ми правят операция.Пфууу,писнА ми.....
Ние ваксината оше не сме правили,защото Саши все не е разположен и я отлагам.
Рони,тея от Тойса нещо много се изложиха и наистина вече много неща не доставят извън Германия.Така ми провалиха Коледните подаръци. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Днес се очертава последния хубав есенен ден и ще бродим навън.Приятни разходни и на вас.  bouquet
Виж целия пост
# 490
Деси, много бързо оздравяване, направо като те чета и ми става жал. Имам чувство че имунитета пада, от умора, или ефект след раждането, и всички болежки излизат. Аз миналата зима се влачех болна непрекъснато правиха ми операция, някакви циреи зилизеха. Ужас беше.
Така че много сили, и всички лоши неща да останат зад теб.
Атадар, реакцията е нормална, спокойно. Няколко пъпчици, е ок, означава че ваксината дейстава, нали номера е тялото да изгради имунитет към вируса.
Марина трета нощ пищи и скърца със зъби. Надут и е кучешкия, и явно много я боли, не дава да и пипна устата, бяга и реве.
Мен пък толкова много ми се спи, дадох за два дена децата на бабин дом, и вместо да се наспя, по цяла нощ вършях, като в студентските години, сега само се чудя как да се скрия зад монитора и да подремна.
Виж целия пост
# 491
Джоя,според мен си права.Мисля си,че умората+недоспиването+нервите ми разказаха играта! Confused
Виж целия пост
# 492
Новото заглавие  е супеееееееееееееер  newsm51
Виж целия пост
# 493
Новото заглавие  е супеееееееееееееер  newsm51

Хихи,радвам се,че Ви харесва  Hug
Има изненадка и на първа страничка  Wink ,а колажчето го чакаме от Раденцето  Heart Eyes
Виж целия пост
# 494
Има изненадка и на първа страничка  Wink ,а колажчето го чакаме от Раденцето  Heart Eyes
Аууууу и коледното оформление е мн готино, въобще вече се усеща коледния дух
Аз още не съм качила снимка за колажа  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия