Ваксини - дискусия за вредата от тях... (тема 12)

  • 40 995
  • 743
# 15
И аз се записвам в тази тема.
Виж целия пост
# 16
 Blush и аз
Виж целия пост
# 17
Ето ме и мен  Sunglasses
Виж целия пост
# 18

Имам една молба - някой случайно да е копирал интервюто на Дж. Рапапорт с бившия създател на ваксини???

Линкът в геом отдавна не работи, а самото интервю е премахнато от там... кой знае защо.
Виж целия пост
# 19
И аз имам ученичка без ваксини.

Ненаатоа, какво точно се говореше в интервюто. Обикновено копирам доста неща, та да знам какво да търся.
Виж целия пост
# 20
  Благодаря ви ,вижде на какво попаднах ,може да е от полза на някой!  http://fema-bg.com/index.php?p=3&m=2193&add_comm=1&lang=1
Виж целия пост
# 21

Имам една молба - някой случайно да е копирал интервюто на Дж. Рапапорт с бившия създател на ваксини???

Линкът в геом отдавна не работи, а самото интервю е премахнато от там... кой знае защо.

http://www.yogadiwali.com/index.php?post_id=58l
Виж целия пост
# 22
Благодаря Чукчи!!!!

БИЗНEС СЪС СТРАХА - предаване с В. Фъртунов

http://www.bda.bg/images/stories/documents/pharmacovigilance/arc … nce/Gardasil2.pdf

Информация за нежелани реакции може да подаде не само ЛЛ, но и всяко медицинско лице - http://www.bda.bg/index.php?option=com_content&view=article& … d=134&lang=bg
Виж целия пост
# 23
Moмичета, как мина записването на училище на неваксинираните деца?
Виж целия пост
# 24
Никой не ни е питал дали са ваксинирани....
След като почнаха училище, ми искаха имунизационен статус от ЛЛ и бележка, че е здраво детето. ЛЛ написа с "неуточнен" статус.  Mr. Green
Занесох я направо при мед. сестра, говорих с нея и така.

Ние минахме по- късно на Комисия за освобождаване, и е освободен засега. Но и без да го освободят с училище нямаше да имаме проблеми, евентуални проблеми щяха да бъдат с РИОКОЗ, като минат на проверка и ако случайно проверят точно нашия картон... Wink
Виж целия пост
# 25
А аз дадох списък с автоматично излязлите от мед.софтуера ваксини до момента - тя няма четири ако не се лъжа. Ако ме извика мед.сестрата, ще кажа, че няма и да има повече ваксини и въпросът е приключен. Мед.сестрата нека си направи каквото изискват от нея, нататък ще се оправяме мъжа ми и аз.
Виж целия пост
# 26
Прочетох интервюто цялото - много е интересно.
Виж целия пост
# 27
Информация за нежелани реакции може да подаде не само ЛЛ, но и всяко медицинско лице - http://www.bda.bg/index.php?option=com_content&view=article& … d=134&lang=bg
Може и да има възможност за такава опция, но не го правят - всички знаем защо!  Confused
Имаме пресния пример на д-р Андрю Уейкфийлд, чиито лекарските права бяха отнети заради опита му да докаже връзката между аутизма и ваксините.
Системата не оставя никакъв шанс на тези, които и се противопоставят.

ПП. nenaatoa, пропуснах да ти благодаря за прекрасното оформяне на темата!   bouquet
Нищо важно не си пропуснала.  Hug
Виж целия пост
# 28
А дали ще му върнат правата на лекаря, след като вече е доказана връзката.
Виж целия пост
# 29
Запис
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия