Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за раждането - нормално или цезарово сечение?
Какви са препоръките за избор на бебешка количка?
Какви са мненията за пазаруването за бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за раждането - нормално или цезарово сечение?
Форумът съдържа различни мнения относно предпочитанията за начина на раждане. Някои участници предпочитат естествено раждане, докато други се насочват към цезарово сечение поради медицински причини или лични предпочитания. Важно е да запомните, че всеки избор за начина на раждане трябва да бъде информиран и подходящ за конкретната майка и бебе.
-
Какви са препоръките за избор на бебешка количка?
Когато избирате бебешка количка, е важно да вземете предвид фактори като издръжливост, маньовърност и удобство при движение в различни условия. Някои препоръчвани марки са Chiopolino и Maclarén, като се отбелязва, че количките на Maclarén са издръжливи и подходящи за семейства с две деца с малка разлика. Освен това е важно да вземете предвид размера на асансьора, ако се използва при избора на количка. Изборът на бебешка количка зависи от индивидуалните нужди и предпочитания; трябва да се вземат предвид фактори като удобство, маневреност, сгъваемост, размери, тегло, безопасност и комфорт за бебето. Разглеждането на различни марки и модели, както и получаването на препоръки от опитни майки може да помогне при вземането на решение.
-
Какви са мненията за пазаруването за бебето?
-
Какви са препоръките за лечение на заболяване по време на бременност?
-
Как се прилага пчелен восък и тинктура от прополис?

. А и финансовия въпрос си стои
. Ако има и други мами с разни добри упражнения, моля да споделят. Предполагам, че не само на мен би ми било интересно

и тя беше много нетърпелива искаше така да я нарисувам, че тя да не я познае
и надявам се не страдате, че не е момче имате още време да наваксате 


Ние с мъжа ми си живеем отделно, така че не ми се налага и много да ги слушам, де...
и ми изхвръкна от ума


[smilie=smile3501 .gif] 
Гледам вече да не се обременявам. Днес племенниците ми са в къщи при баба си и тя им дала по половин шоколад, а те идват при мен и дъвчат ли дъвчат... Облякох си палтото и й викам - "Отивам до магазина, защото ми се дояде шоколад." А свеки - "Ама защо не си отчупи? Аз не се сещам!"! Явно жената наистина не се сеща, че има бременна жена вкъщи...
А аз не бях такава - можех да гледам яденета всякакви и не ми се прияждаше, обаче тук от 1-2 седмици съм като звяр - каквото видя и ми се прияжда... Не можете да си представите колко е ужасно...
. Толкова много се развалнувах...