В коремчето на мама бебенце расте, което щъркелът през МАРТ ще донесе - 5

  • 35 872
  • 743
# 615
Мамчета, благодаря ви много за хубавите пожелания  Hug
Аз много съм се отпуснала и се твърдо се реших да започна упражнения за бременни.
Харесах много ето тези http://www.youtube.com/watch?v=nrpaAfmVzCc&feature=related на самото клипче накрая давате next. Май са пет, общо.
Сега ще си поръчвам топка. Мислех че са много скъпи и за това все го отлагах, но се оказа че не е така : http://sportdepot.bg/products/fitness-uredi-i-aksesoari/fitnes-a … ---gimnasticheska. С нея може да се прави гимнастика за бременни, йога и фитбол. Общо взето в почти всички видове такива спортове за бременни я има тази топка. Много съм се надъхала. Радвам се на мамите, които ходят на такива организирани мероприятия, но аз не мога. Сега особено като застудее, не си представям как ще изляза за да отида на плуване  #Crazy. А и финансовия въпрос си стои  Sad. Ако има и други мами с разни добри упражнения, моля да споделят. Предполагам, че не само на мен би ми било интересно   bouquet
Виж целия пост
# 616
здравейте   bouquet
относно алкохола аз си позволявам по някоя чашка вино, но много рядко.
за секса- не сме го разредили кой знае колко, но честно казано твърде желание нямам. ако не е милото да ми припомня че е мъж няма и да се сетя  Laughing
иначе бебето го усещам от 3-4 седмици, обаче напоследък го усещам по-рядко и по слабо. успокояват ме,че понеже нямам мн голям корем и бебчо сигурно не можел да се движи мн мн. надявам се че няма сериозна причина за притеснение, просто си мислех, че ще започна да го усещам мн силно Praynig
Виж целия пост
# 617
Виж целия пост
# 618
Добро утро момичета



и ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ОТ МЕН



Виж целия пост
# 619
Здравейте момичетааа,забравихте ли ме?Ми как няма,като никаква не се показвам...малко неловко се чувствам,ама ееейй сега ще си наваксам с четенето и ще разбера с кой какво ново:)
Аз да се отчета...вчера бях на ФМ и всичко с бебче е наред...само дето си мислихме,че бебето е БЕБО,а се оказа БЕБААААА:))) чакаме РОЗОВИ ГАЩИ ... поне м/у крачетата нииищо нямаше....нито пишонче,нито пъпна връв та да се заблуди човек.... та ще помоля,ако може някой да ми смени щъркелчето от синичко в розово на 1-ва страница...Благодаря много! А сега...се връщам да чета...  bouquet  bouquet Hug Hug
Виж целия пост
# 620
Добро утро момичета!   bouquet Днес се очертава хубав ден  Hug

Честит ХЕЛОУИН и от мен.
 
Днес малката я изпратихме изрисувана на Алианс, защото вчера учителката им казала да се маскират  hahaha и тя беше много нетърпелива искаше така да я нарисувам, че тя да не я познае  hahaha  Joy 

veset0 Честито ви розови гащички, ще вързвате плитки  newsm68 и надявам се не страдате, че не е момче имате още време да наваксате   newsm10

iliqna_ не се притеснявай, със сигурност всичко му е наред на бебо  Peace
 
Котенце това със суеверията е много неприятно, има ли шанс да си поговориш с нея и да и обясниш, че не искаш да ти пълни главата с тях. А това със спанака не го разбрах  newsm78 newsm78 , защо не ти е дала да го опиташ, не съм чула да има нещо свързано и с него.  newsm78 newsm78

Усмихнат и спокоен ден!  newsm51
Виж целия пост
# 621
Много готини картинки сте сложили за Хелуин, тази с черната котка е страхотна  Peace
Magica_de_Spell , аз имам такава топка за фитнес и гирички, и уред за краката, преди се занимавах по 1 час, тичах по 25-30 мин, а сега... Напълно съм спряла...  Но и аз съм си казала, че ще започна упражнения  football jump
Вчера седнахме на едно кафе с приятеля ми и изведнъж за първи път бебока ме изрита доста по-силно от преди... Много неочаквано и изненадващо усещане (нали ми е за първи път). Не знам на какво се дължи тази реакция - беше по обяд, пиех нещо като фреш с праскови и няколко глътки кафе... Музиката не беше много силна.
Знаете ли, че майката на Леонардо ди Каприо го кръстила така, защото усетила бебето, точно когато разглеждала картини на Леонардо да Винчи в някаква галерия ...
Честити розови гащи на Весенцето   bouquet
Виж целия пост
# 622
Добро утро, дами   bouquet
Днес съм в адски добро настроение и много превъзбудена, защото ме събудиха с прекрасната новина, че една много близка приятелка е родила момиченце  newsm44 newsm44 newsm44 Чух и майката, която е на върха на щастието...Пожелавам същото на всяка от нас  Hug
catwalk , и аз за първи път усетих бебчо в една сладкарница  Heart Eyes
Котенце, аз още като им казах на близките, че ще си имаме бебче, и ведднага се започна - не прескачай кабели и маркучи, не се подстригвай, и т.н. Спрях ги веднага, като им казах, че не искам да ги знам тези неща, защото няма да ги спазвам и не ми трябва само да си обременявам съзнанието с тях  Crossing Arms Ние с мъжа ми си живеем отделно, така че не ми се налага и много да ги слушам, де...
mama_vessy , предстажям си колко е развълнувана дъщеричката ти, има да разкава после... Hug
veset0 , толкова се радвам, че се появи  Hug Hug Hug Честити розови гащички, радвам се, че всичко е наред  Heart Eyes
iliqna_, и аз като теб, не го усещам толкова силно бебчо, колкото ми се иска, и не толкова често, но само си мисля, че спинка повечко, за да не се притеснявам  Hug
Страхотен ден, момичета  Hug
Виж целия пост
# 623
mama_vessy   Heart Eyes не направи ли някоя снимка, на маскиранта принцеса? Като каква я дегизирахте?
Виж целия пост
# 624
Thomasito  не , не се сетих да я снимам  Sad толкова много бързаха сутринта за английския, че е рано, а и закуска да направя  ooooh! и ми изхвръкна от ума  #Cussing out
 Иначе се маскира като, фея..... в розово разбира се  hahaha позволи ми да я изрисувам с малко черно обаче, но условието беше да е с цветенца и сърчица   hahaha  Joy

 На мен за сега са ми забранили физически дейности  Rolling Eyes заради контракциите и болките и се е видяло че ще ставам 100 кила, но живот и здраве това да ми е проблема. Благородно завиждам на мамите дето могат да тренират.  Mr. Green

За бебо, че не го чуствате, не се тормозете  Peace имате си кротки бебоци  Hug , знам че много леко се гледат  Peace  При мен и този сладур се бунтува като кака си, така че аз съм се настроила психически за тормоз психически и физически.  hahaha  Joy
 
Виж целия пост
# 625
Честит тиквен ден и от мен    bouquet
Гледам,че и чичко гугъл е окрасен тиквенно Mr. Green
veset0, честити розови гащи и от мен      bouquet
iliqna_ , не се притеснявай за бебо, ако си с предна плацента  или бебето е по-спокойно е нормално Peace
Аз като бях сега на втората фетална морфология, попитах д-рПавлова дали е нормално, аз ли съм безчуствена Rolling Eyes
Това което тя ми отговори беше:Ами нормално е да усещаш бебто по-малко, с предна плацента, това е все едно да искам да те потупам по гърба, но съм сложила възглавица.Ще ме усетиш ли?  Laughing
Вчера обаче бяхме на рожден ден на моята кума на нейната принцеса стана на 1 годинка, дали защото беше много шумно, еееее цяла вечер не спря да рита  HugЧак се изненадах Hug
Котенце, на твоята свекърва няма ли кой да и каже, че не е  хубаво да стряска бременни с разни бабини трънкини(това с кабела го чувам за първи път), не че искам да знам........Омръзна ми и на мен, всеки да дава съвети за щяло и нещяло Twisted EvilА, за спанака, ако си го е хапнала просто ей така, без да ти предложи,то си е сложила тя грях на душата, не я мисли Simple Smile
mama_vessy , сигурно розовата хелуинска принцеса е била много сладка Simple Smile
Виж целия пост
# 626
Мами
Аз реших, да се изявя като декоратор на тикви   hahaha ето  ми творението.


с нея малката ще ходи на хелоуин / бал с маски в читалището.
Виж целия пост
# 627
Браво, mama_vessy  smile3501 [smilie=smile3501 .gif] smile3501 Страхотна тиква, завиждам ти на умението  Hug аз съм много зле и от страна на фантазия, а и ръцете ми са като вързани...Дано малката ти принцеска се е забавлявала истински, а ти да си й направила някоя и друга снимка, за да й се порадваме и ние  Grinning
Хубава вечер, майчета, ние отиваме щастливият татко да ни почерпи за дъщеричката. Те с майка й са добре   Grinning
Виж целия пост
# 628
Благодаря ви за съчувствието, момичета!!! Просто гледам да не обръщам внимание и това е. Съгласявам се...  Flutter Гледам вече да не се обременявам. Днес племенниците ми са в къщи при баба си и тя им дала по половин шоколад, а те идват при мен и дъвчат ли дъвчат... Облякох си палтото и й викам - "Отивам до магазина, защото ми се дояде шоколад."  А свеки - "Ама защо не си отчупи? Аз не се сещам!"! Явно жената наистина не се сеща, че има бременна жена вкъщи...  Tired А аз не бях такава - можех да гледам яденета всякакви и не ми се прияждаше, обаче тук от 1-2 седмици съм като звяр - каквото видя и ми се прияжда... Не можете да си представите колко е ужасно...  ooooh! Да не говорим, че ме е и срам да си поискам...
mama_vessy, страхотно творение!!!   bouquet 
Виж целия пост
# 629
mama_vessy аз лично страшно се зарадвах....винаги съм мечтала да си имам бебка...попринцип се бях настроила за момче,но доки като каза "Настройвайте се за момиче.." и аз направо.... newsm76  Kissing Heart . Толкова много се развалнувах...
Моя мъж,както повечето мъже иска момченце,ама като каза доки,че пишока не се вижда изоообщо...и той вика "Аааааа тогава по-добре да е момиче,отколкото да е с малка пишка" hahaha hahaha

samanta_ups миличка,радвам се ,че те засичам! Hug Hug Hug  bouquet Heart EyesВсико на всички ни ще е наред момичета,сигурна съм:) Март ще си имаме наааай-сладките бебченца на света..

Аз бебинцето го усетих за 1-ви път нощес,докато спях...та чак се и събудих...вчера докато бях на ФМ доки каза,че е мнооого активна,поне тогава беше....постоянно си местише я ръчичка,я краче,пръстчета,главичка...но пък и хиииич нещеше да и снимаме муцунката Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия