Съпруги,чиито мъже пътуват 20

  • 43 535
  • 734
# 165
GALI-GALI , така както си го обяснила, означава че само плаващите към БМФ плащат 1%, а останалите, които плават под чужд флаг с чужд корабособственик те ще плащат 10%, освен ако докажат, че в страната на корабособственика им удържат данък върху дохода и това само ако с въпросната страна БГ има сключена СИДДО.

mim_d , да ти е жив и здрав мъжът и много, много да те обича
Виж целия пост
# 166
МиМ- че,

Да ти е жив и здрав Митака newsm10
Виж целия пост
# 167
Мим да ти е жив и здрав половинката,много да те глези и обича



Честито и на всички останали,които имат повод за празник и наздраве
Виж целия пост
# 168
честит празник на всички празнуващи  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 169

Добро утро!
Вижте какво са сервирали тази сутрин нашите момчета!Кафе,закуска и цвете.Нищо,че са виртуални.Представяме се ги и готово- кафе с компания.
Приятен ден! Hug
Виж целия пост
# 170
Ех, кава закуска си ни спретнала Мамче Wink
Благодаря ви за пожеланиятата за мъжлето, успяхме да се чуем снощи с него преди да поемат към Мароко !
Страхотни сте всички, Делта Hug! Хубав ден от мен!!!
Виж целия пост
# 171
Честит имен ден на всички именици/на патерици  Blushbouquet



Нека да ни пази СВ.Димитър и всички, които носят неговото име!

На нашите морячета лек и попътен вятър!

Виж целия пост
# 172
А на вас едно голяяямо ДОБРО УТРО  Hug



Гледам тука едни вина се леят, направо клоните вече към форумски алкохолизъм Whistling

Милото вече е в Австрия. Добре е. На мен ми е все така тъпо. Снощи за пореден път се убедих, че фурната ми не пече добре, нещо се е повредила. Но това е бял кахър.
Оф трябват ми едни петститн лева и се чудя откъде да ги взема.. newsm78
Оле, пък снощи гледах някаква нова част на Транспортер по НВО или може да не е нова, но аз да не съм я гледала.
Днес пак се успах  #Cussing out Писна ми вече всяка сутрин часовници, аларми и аз все тичам към таксито, а живея на 10 минути от работа  #Cussing out
Айде усмихнат ден мили русалки  Hug
Виж целия пост
# 173
Добро утрооо  Nature Sunny
Маме,вагабонд мерси за закуската и кафето  Hug ,маме върна ми чудесни спомени,милото често ме събуждаше така като бяхме гаджета  Laughing

Сега чух за Лудогорец,дано скоро пуснат момчетата да се приберат  Praynig ,то май който е отишъл на този кораб бял ден не е видял
Виж целия пост
# 174
Какво се е случило?
Виж целия пост
# 175
мария п, прекрасни дечица.. Simple Smile
shanika, пробвахте ли с Infacol, но държда на английския, а не холандския, който се предлага в нашенските аптеки. Аз имах голям проблем с коликите, първият месец беше някакъв ужас, най-фрапиращият ми момент бе когато Андриан рева над 10 часа, горкото ми дете, че и аз покрай него, направо се побърквах... Донесоха ми от Англия Инфакол, първите 3 дни без промяна, е, оттам насетне - такова спокойствие и облекчение, нямам думи просто, даже взех да се замислям дали не слагат някакво успокоително вътре Grinning Simple Smile После свършиха капките, купих от българския инфакол, какво да ти кажа... пак се почна рев, мрънкане, свиване на крачетата... старата песен на нов глас.. поръчахме си от английския и така до навършване на 3 месеца. Изключително съм доволна от него, даже имам останали 3 опаковки, ако желаеш може да ми пишеш на лични да ти ги изпратя! Wink А и да добавя, в началото бяхме на Саб симплекс - мъкаааааа... Ей Шани, цапни някой снимчица на малкия юнак Теди, да му се порадваме Simple Smile
Мила vagabond, моето предложение е да си намериш някакво ангажиращо свободното време занимание, че да не ти остава такова да мислиш за "проблема" си Wink
Nataliiiiiii, а така и една млада госпожица да има в клуба Wink Да ти е жива и здрава и много много да те радва малката Ивет!
Попътен вятър на заминаващите момчета и много радост на тези, който се прибират при близките си!
Лято дано вече проблема е отстранен, че без вода малееей...

.............
Лудогорец - http://dnesplus.bg/News.aspx?n=500518  ..... мир на праха им...
.............
Виж целия пост
# 176
Ми търся си втора работа, по възможност от в къщи, ама нямааааа! #Cussing out
Повечето са от тези лъжливите "работа от къщи - 1000лева", "rabota za mnogo pari ot ka6ti", то само като видя как са написани и  Sick
И не знам вече, отчаяна съм. Затъваме все повече и повече...
Виж целия пост
# 177
Дано почиват в мир душите на моряците!

Само че аз помислих, че нещо ново се е случило и се стреснах, това са случаи от август.
Виж целия пост
# 178
Това е последното, което съм чела за кораба...
http://bnr.bg/sites/radiobulgaria/Lifestyle/News/Pages/2710_3.aspx
Виж целия пост
# 179
Ужасно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия