Съпруги,чиито мъже пътуват 20

  • 43 535
  • 734
# 195
Леле,Шани,какъв е сладур.Колко голям е станал,че и маха с ръчичка и какви сини очи.Има да въздишат момите по него. hahaha.Да ви е жив и здрав и всичко неприятно да е останало зад вас.
Делти,аз сложих бяло и челвено винце и много мезе,че да има за всички по желание.
Киарче,сега ще си хапна за десерт от твоите плодове и май ще ходя да спя.
Лека нощ и приятни сънища.  sleepuu
Виж целия пост
# 196
Привет!
Много са сладки дечицата Hug
Аз да се оплача,че на моето Ивенце и откриха еширихия коли патогенен щам и от утре минава на антибиотик:(А сега трябва цялото семейство сьщо да се иследваме баткото,мьжьт ми и аз.
Освен това има запушено сльзно каналче на едното оченце,което не минава вече и след втори вид капки и искат да я записват за операция.Всьщност се прониква с една сонда през оченцето и се прави с пьлна упойка.Баткото и той кашля като магаре него пьк го водя по лекари заради трета сливица.Децата са голямо щастие но и голяма грижа и майката най-вече го изживява.

Виж целия пост
# 197
Nataliiiiiii ,желая бързо и пълно излекуване на дечицата ти Peace
Виж целия пост
# 198
Маме,Киара  smile3508 веднага се нареждам наготово на масата  Laughing

flower84 ,Шани големи сладурковци
Вагабонт дано да не се стига до продажба  Praynig
Danu-Ani тяхната работа май е сакън да не изтърват 5-те лева,а че ти никога повече няма да си заведеш детето там изобщо не го отразяват.Ей това много ми хареса на градинката тук е,че само да кихне малкия и ми се обаждат да отивам да си го взема.За близо 2 месеца изкара една лека настинка,а много се притеснявах.
И на вас много силно стискам палци Натали да се размине операцията и бързо да се преборите с всички болести  Praynig

Наздраве и лека вечер на всички  newsm51
Виж целия пост
# 199
Божкееее какви сладки дечурлиги имате Heart Eyes Heart Eyes
Пу-Пу да са ви живи и здрави и много да са ви палави Simple Smile Душинките ми малки бееее еееййй Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile:Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Благодаря ви момичета Hug
Тази вечер бяхме на маса с моята майка и свеки. Майка ми нали пак заминава за операция, поредната, порад илекарска грешка - зашили й уретера ooooh!
Посмяхме се малко, пихме по една ракия със свеки, по едно винце Mr. Green Тя свеки иначе е фенка, много си угаждаме с нея на чашките  Blush
Безмалко да ми остане заложник за вечерта, щото входната ни врата се заключва, а днес си счупих ключа и притесних един комшия. Имам едни комшии злато хора са Flutter
И сега благодполучно ще се паркираме с мамаН да наняме Rolling Eyes
Милото е ок. Ще видим за апартамента като се върне.

Гледах репортаж за Лудогорец и много се ядосах!!Знаят ги, че са нелоялни корабособственици, а не им налагат саскции #Cussing out Милите момета - заложници, заради тъпанара дето им е шеф #Cussing out
Виж целия пост
# 200

Добро утро!
Слагам набързо кафето,че от работа не може,а после ще чета и пиша.
Обличайте се добре,навън е доста студено.Приятен ден!
Виж целия пост
# 201
Ааа моЗе, моЗе  Mr. Green
Айде и от мен по ено кОфИии



Виж целия пост
# 202
Добро утро русалкииииии!

Вземам си от кафенцето mamaR и vagabond, мерси   bouquet с тази тортичка ммммммм  Crazy

Успешен ден на всички работещи  Money

Виж целия пост
# 203
Аа тия тортички така ги обичам, но съм ги ограничила до минимум, щото дрехите ми теснеят   Mr. Green Е, един път на няколко месеца си позволявам да си угодя, все пак съм човек  Mr. Green по последни данни  Flutter

Лек ден и на теб Simple Smile
Виж целия пост
# 204
И аз си вземам от кафенцата  Hug
Днес е националния празник на Гърция и сега приготвям малките да ги водя на парада  newsm68 дано да им хареса
Прекрасен ден на всички русалки  newsm51
Виж целия пост
# 205
Е,страхотни кафета сте поднесли Маме,vagabond  bouquetНа големи сладурковци сте наслагали снимките  Да са ви живи и здрави!На всички много  Hug
Виж целия пост
# 206
Helloooooo, РусалкитИИИИИИИИИИИ wavey

Благодаря за каЙвенца, благодаря за тортенца- аз пък мААм тортички, мААм всичкУ eat

Пожелавам ви един пълен със усмивки ден, въпреки, вече гаднУтУ времИ Wink

         
Виж целия пост
# 207
Както обещах,проверявам ви.А с удоволствие ще си взема от тортичката,че много обичам шоколад.
Натали,пробваш ли след като сложиш капки на оченцето,да го масажираш в основата.При моята дъщеря така правих и единия път май съм натиснала повече и се е отпушило.На сутринта имахме час в очната клиника за отпушване,но се разминахме.Тогава лекарката ме успокои,че процедурата е безопасна и минава леко.А трета сливица имаше баткото,че и другите две-огромни.На 1 години махнахме и трите с пълна упойка и спря да боледува.
Времето е гадно,но ще се заредя от картинката на Делти с добро настроение.
Приятен обяд и следобяд! Hug
Виж целия пост
# 208
Благодаря на всички за милите думи!
Да, ние сме си при свеки... не е работа младо семейство да живее с други хора под един покрив, то не са други привички, навици, разбирания и т.н. и т.н., но да се отделим сега е повече от невъзможно Sad Надявам се в близките години и това да стане, че от време на време ми става доста тежко, ама... напред и нагоре - така ли беше  Wink
Нашият тати все още е при нас, днес прави точно 4 месеца откакто се е прибрал, и тези от зодиак много им се изнервяме. Даде готовност началото на месеца, а ни кост, ни вест.. а нашите финанси.. не знам как ще избутаме идния месец. Моят мъж упорито си търси работа на сушата, не за постоянно, а докато замине. Утре е на интервю, стискайте ни палци да стане работата... то направо за никакви пари, но нямаме друг избор в момента...
Shanika леле какъв синеок хубавец си имате, пу пу да не му уруки! Да ти е жив и здрав!!!
Nataliiiiiii олеле, бързо оздравяване на всичките. Чета в интернет, но нещо не ми стана ясно, какво означава запушен слъзен канал... ако става въпрос че няма сълзи, на Андриан от дясното око му текна на 3 мес и половин, а от лявото на 5...  Thinking
мария п дано се забавляват дечицата на парада и дано при вас няма дъжд...   Party Time

На всички  Hug

Относно Лудогорец, това гледах по БТВ
http://www.btv.bg/news/bulgaria/story/1467999738-Ekipajat_na_%E2 … tpatuva_utre.html
Виж целия пост
# 209
Привет Hug
Тук прехвърча сняг и на мен ми е едно готинооо Flutter
vagabond , почерпих се порядъчно с туй кафенце и таз шоколадова тортичка  Crazy
Лято, какво стана, бе мацка...оправихте ли тръбата?...момчето ти обади ли се?...оздравя ли дъщерята? Peace

Желая успешен и усмихнат ден на всички  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия