Съпруги,чиито мъже пътуват 20

  • 43 499
  • 734
# 510
Натали, лек рейс на момчето ти, търпение на теб! Времето минава - и на мен не ми се вярваше преди два месеца, ама е факт.

При нас нищо ново. Вчера беше голямото чистене, днес е голямото мързелуване. Филми, книжки, музика и дните не ми изглеждат вече чак толкова безкрайни и ужасно еднакви.
За празниците не мисля. Никога не съм ги харесвала особено, най-вече масовата хипноза, която обзема всички и пазаруват, ядат и се напиват като за последно. Детето да се радва, а пък другото не е важно.
Виж целия пост
# 511
Привет, русалки, мили!

Нат, лек път на твоето момче и по живо-по здраво завръщане! Няма да усетиш как ще минат дните, а има ли празници и приятни поводи минават неусетно.

Така, един изпращат други посрещат. Наш тати се прибира в неделя. Чакам включване да се обади и да уточни. Имам инфо от други, вече информирали жените си и, чийто оператор работи из Корейските ширини.
Преди 3-4 дни прати СМС- Идвам си! И като се юрнах да чистя, бърша и строявам децата да помагат. Аз боядисана и нагласена!
Хуните не спират, къщата е пак за чистене, не знам кога в неделя, нищо не съм пазарила, отслабнах с 2 кила-треската е винаги такава на финала. Свекъра в неделя е рожденик, надявам се от автогарата направо на софра да го водя, подаръците купени,
отпада мисленето за меню за посрещането. То пък като го питам всеки път, какво да приготвя, той всеки път казва-каквото приготвиш.
Даже като го питах по телефона как да кръстя близнаците, той каза-Както ги кръстиш така ще се казват! Аз бях бясна, после ми мина и реших- Едно на вашите, другото на нашите и готово! Е къде се върнах чак!
Има време, днес е още четвъртък все ще каже кога и за къде излита.

Хайде лека на вас, мен вече ме гонят лудите и не ме свърта на едно място, ще си търся занимавка.
Виж целия пост
# 512
Привет!
Е момичета аз не сьм изпаднала в депресия защото мьжьт ми не е на дьлги контракти ,но преди като заминаваше за по 4 и кусур месеца времето ми се виждаше безкрайно.За празниците честно казано не мога да кажа,че и аз ги харесвам особено.По-точно не ги харесвам когато сьм сама защото и преди когато бях само с едно и сега гостите няма да ми избягат но какво да се прави.И някак с някой хора се виждаме едва ли не по задьлжение а през останалата част от годината вьобще.Затова и често ми става досадно.
Незнам може би и аз с годините станах малко саможива но пьк и не ща вьобще да си усложнявам живота с излишни работи достатъчно задьлжения си имам с двете деца.
Днес добре ,че се пооправи времето да мрьднем с децата,че тук цял ден затворени душата ми се стяга.
Виж целия пост
# 513
Добро утро!
DELTA_DELTA  HugЗапочна ли ремонта?
vagabond   HugОще малко остана и момчето ти ще е при теб
Лято Hugнамерила си начин да се разнообразяваш,че да не ти е скучно.То като има дете май никога не е скучно.
 Илиева, Hug весели ти очички,ей сега ще дойде неделя и ще си дойде и твоето момче.То е близо Корея - има няма два дни път. Joy
Nataliiiiiii   :hug,още няколко дни ще е хубаво времето - използвай го за разходки.Не си писала какво стана с очичките на малката.
На всички желая хубав ден и много newsm68настроение!
Виж целия пост
# 514
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУУУУУУ wavey

МАМЕ,
ПочнаФ мИ да разхвърлямИ якУУУУ. Ама после ще ни е хУбУ Wink

И на ИлиевчИтУ като на Вагабондеца да пожелая- Весели очичкитИИИИ   1dating  loveuuu newsm76 Права Мамето, Корея на две крачки път от тука. И Бате така рИдовно от там сЪ връщашИ за "нула" времи- два дена. Но важното е, че си идват Илиевче. Още малко ще устискаш. Знаем какво изпитваш newsm10
Тука при мене голяма мъгла бе. Незнам как е при вас, но тука до мУретУ, направо да я режа със ножа тая мъгла #Crazy

Хайде малко слънце за настрУение Wink 
Виж целия пост
# 515
Ей, тая мигрена ми разказа играта.
Отивам да се моля долу в аптеката да ми дадат паракофдал, щото иначе трябва да си отрежа главата скоро.
Виж целия пост
# 516
Ооо добрИ ЮтрУ  Hug Hug

Тука сме попаднали яко в мъглата  Whistling
Милото от два дена е в един лиман отсреща и не мога да се докопам до него и с нетърпение чакам да си дойде, ухаещ на така любимата ми корабна миризма, с която е пропита всичко  Mr. Green Mr. Green Ама май няма да ме огрее днеска  Tired Бавно ги разтоварвали...
Онзи ден викам на майка му, че много пъпки са ми излезли, то аз в пуберитета нямах толкова, а тя ми се хили и ми вика: "Споко, още малко остана, и ще ти минат пъпките" Crazy Е, разбира ме и тя моряшка жЕна ...Знае какво е Tired
Виж целия пост
# 517
Ейй,мацките,здравейте!А тук е напекло едно слънцеее  Nature Sunny-вчера цял ден мъгла.Илиева..още малко  :loveuuu:vagabond и за теб не остана,мила!Делти,щом сте се хванали,ще стане,и после наистина ще ви е едно хубаво!Лято,бързо гълтай нещо си Hugда минава!На всички мн. Hug
Виж целия пост
# 518
Паракофдал - не може. Нимезил - не може. Аулин - не може. Нямам рецепта.
Казаха ми да взема аспирин. Може би къмто 2 опаковки ще дадат известно облекчение, ама не разчитам твърде много. Аааааа, и да пия кафе - много било резултатно. Изсмуках една кофа още преди 8, ама къде да се обяснявам, като окото ми се опитваше да изскочи в същото време.
До сега стоях на челна стойка, йога инструкторката ми твърдеше, че много помага. Лъжкиня!
Виж целия пост
# 519
Лято, не се наливай с кафе  Naughty
Пий повече вода Peace
Ако можеш си вземи ацефеин или солпадеин, ако ти понасят, де. В тях има кофеин. Проалгинът също е ефикасен.
Преди три години и аз получих някаква мигрена и те разбирам чудесно. Имах чувството, че ще умра от болки, толкова ми беше зле. Не можех права да стоя, чак на скенер на главата ходих. Никави хапчета не ми действаха, ужас...Повечко течности и почивка.

Надявам се да не съм права, но ми се струваш доста напрегната напоследък. Макар и да не те познавам, така ми звучиш  Hug Отпусни се, както казваше татко: "Корабът потъва бавно, вода ще има за всички"  Mr. Green
Виж целия пост
# 520
Напоследък... аз съм си заядлива по принцип и си хейтвам най-редовно. Разпалват ме някакви думи, след два дена вече ми е минало, понеже се присещам, че не ме интересува чак толкова. По-скоро съм в период, в който си премислям какво ме интересува истински и какво не.
На скенер и аз ходих. Нищо, освен заключението - "Нормален мозък", което сума ти време тиках пред очите на половинката. И му викам "А си казал нещо на обратно, а си се противопоставил на медицината, науката и професорът". Явно нямаше кураж да излезе срещу толкова противници.
После на ЕЕГ ходих - всичко било наред. Изследвания си пуснах, здрава съм.
Интересното е, че скоро пристъпите не ме бяха застигали (нещо като - от както го няма мъжа ми, главата не ме е боляла Mr. Green) и днес се събудих неприятно разочарована.
Майка ми твърди, че е по наследство - баба имаше, тя има, сега е мой ред. "Хубаво де, нещо друго не можа ли да ми дадеш, ми мигрената", тя отговоря, че това било болест на чувствителните и аристократите. Една мигренозна чувствителна аристократка, това съм аз!
Добрата новина е, че съвсем правилно съм спряла с йогата. Чекнах се там, че нали ще ми минат всички болести после, а пък то - никакво практическо приложение. Щяла съм да стана като змиичка - гъвкава демек, ама кой е виждал змия с главоболие. Мога да си качвам крака зад врата, толкова развитие в областта ми стига Mr. Green
Виж целия пост
# 521
Хахах, и аз казах нещо подобно на мъжа ми като си направих скенера  Mr. Green Още си пазя снимките за доказателство, в случай че забрави  Whistling
Не ми се е появявала повече тази мигрена и се надявам да не се появява иначе главицата често ме понацепва тъпо, ама то си ми е от диоптъра и денонощното почти висене пред компа и многото четене на книги...Мдам..
Няма ли кой да ти направи някакъв масаж на точките?! Нещо в този стил..Може би ще те отпусне. Hug
Виж целия пост
# 522
 Mr. Green
Никакви точки не давам да ми пипат, че оня ми ти скорпион като се върне, ще ме заведе в лаборатория да свалят пръстови отпечатъци от кожата ми Mr. Green
Виж целия пост
# 523
Хахахах  Joy Joy
Еми пипай си ги сама тогава, все е нещо  Mr. Green hahaha
Усмихнат и безмигренен ден  Hug
Виж целия пост
# 524
Лято , пробвай с беналгин Peace
Илиева , vagabond, весели ви очички   loveuuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия