mim_d , да ти е жив и здрав мъжът и много, много да те обича


! Хубав ден от мен!!!
/ 





Писна ми вече всяка сутрин часовници, аларми и аз все тичам към таксито, а живея на 10 минути от работа 

,маме върна ми чудесни спомени,милото често ме събуждаше така като бяхме гаджета
,то май който е отишъл на този кораб бял ден не е видял 
После свършиха капките, купих от българския инфакол, какво да ти кажа... пак се почна рев, мрънкане, свиване на крачетата... старата песен на нов глас.. поръчахме си от английския и така до навършване на 3 месеца. Изключително съм доволна от него, даже имам останали 3 опаковки, ако желаеш може да ми пишеш на лични да ти ги изпратя!
А и да добавя, в началото бяхме на Саб симплекс - мъкаааааа... Ей Шани, цапни някой снимчица на малкия юнак Теди, да му се порадваме 

Да ти е жива и здрава и много много да те радва малката Ивет!
Препоръчани теми