Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви съвети се споделят в общността за грижата за бебета?
Какви са преживяванията на бъдещите майки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни теми, свързани с бременността, раждането, грижите за бебето и личните преживявания на бъдещите и вече майките. Темите включват здравословни проблеми като болести, болки и здравни грижи, както и практически въпроси относно подготовката за раждането и грижите за бебето след това.
-
Какви съвети се споделят в общността за грижата за бебета?
-
Какви са преживяванията на бъдещите майки?
-
Какви съвети се дават на бъдещите майки за поддържане на добро здраве по време на бременност?
-
Какви са препоръките за грижа за себе си по време на бременност?
.

всичко с Ваня да е наред и да си стои на топло бебчо още малко.

С пушенето и хвърлянето на боклуци по етажите навсякъде, с разните стари вещи по стълбищните площадки, готвене и миризми отвсякъде...ама така е като живеем "глава върху глава"...
Написала съм АЗ,защото с таткото, колкото и странно да ви звучи не сме стигнали до обсъдане на името. Незнам и аз защо. Той в началото спомена, че избора е мой и до там, от тогава не е ставало и на въпрос. Иначе Галя и аз мисля, че ако ще кръщавате девойката на някой роднина, би било редно да е на някой от твойте родители. Все пак първото дете е на бащата на мъжа ти, няма да раждаш 100 деца, че да ги кръстиш на цялата му рода, пък после ако остане на някой от родителите ти