НОЕМВРИЙСКА тема 15

  • 22 365
  • 740
# 570
Честито на Дъгичка, да й е жива и здрава щерката и само радости да й носи Simple Smile  bouquet
Аз пък днес едва ходя, тоя моя корем съвсем ми натежа, а дори не е толкова огормен  newsm78 малко като разкачена съм. Иначе аз пък ходих на отворени врати на тукашната болница-става. Така и не разбрахме колко ще ни струва, успокоението е, че като цяло болницата не е мн. скъпа. Държат те 24-48 часа, след нормално раждане-колкото си избереш. И има безплатни сандвичи  Crazy
Виж целия пост
# 571
Уф, аз заспах с адски болки ниско долу в корема, много прорязващи и си мислех дали и аз няма съвсем да подраня с раждането. За вечеря ядох салата зеле и моркови и корема ми беше станал двоен от това зеле. Преди един час се събуждам и нищо не ме боли, даже си пипам корема, а почти не го чувствам голям  Shocked Търся да напипам бебе, намерих го даже и се размърда милата, че май я понатиснах от безпокойство. И като се опулих, няма заспиване. Някакви тъпи мисли само, май и сънувах нещо за раждането-болници, системи, игли  Close , ама не помня, пък може и заради форума само това да ми е в главата сега. Ставах до тоалетна, после да пия вода и накрая реших да седна да се оплача поне  Crazy
Дано след малко да се оправя и да легна пак, че моя само ме следи в просъница къде съм и какво правя. Ох и тая котка се активира сега покрай мен и така силно мърка, че може да събуди всички. Напоследък явно усеща наближаващото раждане и е като залепен за мен, няма минута спокойствие.
Малко е рано за кафенце, ама и лека закуска
Виж целия пост
# 572
angela_vesi  и аз като теб бях снощи заспала съм към 2-2:30ч. и се събудих преди час и имах чувството, че нямам корем беше ми много леко Rolling Eyes
Благодаря ти за кафенцето и закуската Party

И има безплатни сандвичи  Crazy
Joy
Аз ще ходя да разходя кученцето си, а на вас страхотен ден   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 573
angela_vesi - мерси за кафенцето! И аз не мога да спя, в главата ми е само раждане, но наистина малко остана.
Виж целия пост
# 574
Добро утро и от мен!Аз снощи си легнах уморена от детския р.ден.Много ми тежи и на мен корема,а и нещо немога да стоя дълго време седнала на дървени пейчици.Когато се прибрахме ме наболяваше корема,но аз знам че като се добера до леглото и край.И така и стана заспах си рано,рано и станах до WC към 2ч.и съм си заспала и чак сега ставам.Направих едни пържени филийки и сега всички вкъщи ме хвалят,че толкова хубаво мирише и съм били толкова сладки  Laughing.Отивам да си правя и аз кафенце и ще ви следя за новини.
booboos' mamma -се губи наистина от няколко дни,май ще имаме новини....
beru6ka- и ти ли ще ни изненадваш, Heart Eyes
Виж целия пост
# 575
Добро утро. Ох и аз да се оплача - цяла нощ се въртях, ходих до тоалетна 5 пъти.
Кръста много ме боли имам чувството, че го режат. Дали бебо не е решил скоро да излиза. Корема вече ми е паднал долу. Вашите как са?
Стига съм се оплаквала, малко остана ще изтърпим.
Лек ден!
Виж целия пост
# 576
poliksandrita -моя корем си е все още високо горе.
а booboo'mamma -я няма от 20.10 хихи  Hug
Виж целия пост
# 577
Добро утро и от мен! Искрено се надявам да се запишем за скорпионче  Joy татито е скорпион поне съм им свикнала на отровата  #Crazy
и нищо няма да ме изненадва за напред. А тази нощ спах като "пън" дето му се вика, не съм се събуждала нито веднъж. Сега съм сложила баничка и ще хапваме. днес ще бъда домакиня но първо кафенце.

лек ден на всички. отчет даден за днес!
Виж целия пост
# 578
Добро утро, коремчета! И аз съм от тези дето са имали трудна вечер - с болки и без спане, но какво да се прави - малко остана. Въпреки че като я чуя тая реплика "малко остана" и ми идва да ревна - толкова отдавна я чувам. Моята сладурка е много активна, рита ме здраво, а уж на края трябва да са по-кротички newsm78
Моя багаж изобщо не е събран, въпреки че всичко почти ми е налице. Днес ще взема да посъбера някои работи в два сака - единия за мен, другия за бебка.
И мен ми се струва, че booboos' mamma вече няма да е две в едно, а ще си е соло Wink
Въпросче към мамите родили секцио - какво ви даваха за пиене на 2-3 ден? Имам спомен, че се дава само вода и ябълков сок, та се чудя дали да не си взема предварително няколко шишенца.
Виж целия пост
# 579
Добро утро и от мен!

angela_vesi   мерси за кафенцето  Hug . Ние тази нощ спахме много добре - почти не съм ставала и без болки.  Laughing

Коремчето ми все още усещам високо, макар че според приятелки вече е взел полека да слиза. Решила съм да си купя UGGs-ове и сега проучвам пазара - струват ми се доста удобни за разходка в студа. След като поръчам (надявам се днес) ще покажа картинки.
Виж целия пост
# 580
Добро утро, докато ви изчета си изпих кафето и си изядох закуската!  smile3501
ДЪГИЧКЕ, ЧЕСТИТО И ОТ МЕН! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА КРАСАВИЦАТА!  Flowers Rose Flowers Sunflower
Срещата в "Неделя" утре от 15 или от 15:30 ще бъде? Ще дойда, пак казвам ако някой иска с мен - аз тръгвам от центъра с колата.  Peace
Виж целия пост
# 581
Добро утро и от мен.Мерси за кафето на angela_vesi.
И аз снощи не можах да спя.Легнах към 2:30,въртях се,въртях се и не знам кога съм заспала.
ЕлиК,и на мен като ми кажат "малко остана" ми иде да ревна,хич не ми минава това време!
Виж целия пост
# 582
Добро утро и от мен,
angela_vesi пийнах и аз от твоето кафенце Hug..закуската беше друга, но съм доволна. Сега се захващам да пооправя тук, че след детегледането вчера е ужас.
Дидка, справих се и съм доволна, въпреки че другото детенце е с половин година по-малко от Ния и си е мъничко още..но не се оплаквам.
Относно корема и моят е високо все още, но стрии пък за сметка на това ми се появяват имам чувството постоянно:(. Независимо от постоянното мазане...както беше казал моят доктор" ако искаш 9 месеца живей в казан със свинска маз, ако си предразположена -ще се нацепиш"
Хайде усмихнат ден на всички и се чудя в това хубаво слънчево време няма ли някой да ни зарадва?? Hug Laughing
Виж целия пост
# 583
Добро утро и от мен! Искрено се надявам да се запишем за скорпионче  Joy татито е скорпион поне съм им свикнала на отровата  #Crazy
и нищо няма да ме изненадва за напред.

Хм, аз за 11 години не успях да свикна напълно... и периодично ме изненадва големия скорпион. Ти какъв стаж имаш с бодливия? Все пак, като изключим отровата, с която ни поразяват, хубава зодия са.  hahaha Ще видим как ще е с малкото скорпионче. Аз с баткото май имах късмет - извадихме го 10 дена преди термин и стана добричка Везна. Heart Eyes

iva_a
Praynig  Hug
Виж целия пост
# 584
Миньон -това с добричката ВЕЗНА много ми хареса  smile3532 smile3532.Неси е везна и ме подлудява,а за скорпиона нищо незнам нямам опит хич  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия