Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за сушилните?
Какви са препоръките за облекчаване на болката и дискомфорта по време на бременност, включително подходящи упражнения?
Какви са мненията за лекцията на 9 месеца?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за сушилните?
-
Какви са препоръките за облекчаване на болката и дискомфорта по време на бременност, включително подходящи упражнения?
За облекчаване на болката по време на бременност могат да се използват хомеопатични средства, гараги и сребърна вода за гърлото. Споделят се съвети за разделно хранене за намаляване на киселините и обсъждат се лекарства като упражнения (поза на колене и лакти, лежане/спане на лявата страна, разкрачване на краката и поставяне на корема между тях) за намаляване на болката в краката и дискомфорта при бременност.
-
Какви са мненията за лекцията на 9 месеца?
-
Какви са препоръките за закупуване на еднократни болнични дрехи?
-
Какви са мненията за изненадите по повод рождени дни?
да ви е жива и здрава и само радост да ви носи.
Иначе верно на 12я е много по-добре , баня и тоалетна във всяка стая, хладилник , телевизор , леглата са твърди и удобни за секцио родилите. 
, но не се оплаквам, чувството е супер!
. Мъжа ми се прибира преди малко ухилен до уши ме гледа и вика - къде ти е днес корема - горе или долу?
И той решил да се забавлява явно.
, не беше такова, а и защо АГ не го е видяла
.
Особено за 2-те реда зъби.. не ти завиждам
А ти как така се сети за това?! 
.


Много е забавен и миличк. И е един кротушко, дано и нашето да е такова кротко и добро детенце

