Тортата ще е със две свещички! ДЕКЕМВРИЙЧЕТО ще черпи със усмивка всички!

  • 63 908
  • 499
# 195
Честит имен ден на всички сладурковци, които празнуват рождените си дни! Да са живи и здрави! Това е най-важното.  bouquet
На Николина Пиколина - ДА СА ВИ ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА, МНОГО ДА ВИ РАДВАТ И ДАРЯВАТ С МНОГО УСМИВКИ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ.
Честит имен ден и на празнуващите днес!  bouquet
Ние се стягаме за рожден ден, ама като в повечето случаи с положителните вълнения имам и притеснения около здравето на майка ми. Та ми е много смесено, а с такова нетърпение чаках рождения ден и правих подготовка за него... Дано всичко приключи благополучно Praynig
Виж целия пост
# 196
ЧЕСТИТО НА НИКОЛИНА ПИКОЛИНА - ДА СА МНОГО МНОГО ЗДРАВИ МАЛКИТЕ СЛАДУРИ,ДА СА МНОГО СЛЪНЧЕВИ И УСМИХНАТИ ДЕЧИЦА И МНОГО РАДОСТИ ДА НОСЯТ!!! Много се зарадвах, като разбрах прекрасната новина.

Честит имен ден на всички именници днес! Хубавото име да им носи много здраве и късмет и усмивки!!!
Виж целия пост
# 197
Здравейте декемврийски мами и дечица!
Не пиша отдавна, защото не ми остава минутка свободно време, но чета и се радвам на прекрасните новини.
Честито от сърце на Николина-Пиколина- да са живи и здрави малките!!!   bouquet   bouquet
Аз черпя всички за рождения ден на Албенката и за имения ден на тати!

А тук има и снимки от празника през уикенда

http://family.webshots.com/album/579270622UQPoSj




Виж целия пост
# 198
Честит празник на всички именници!  bouquet
Честит втори рожден ден на празнуващите baloni
От сърце желая цялото щастие на мама Николина- Пиколина и нейното семейство! Да са живи и здрави малките слънца! Hug
Виж целия пост
# 199
Честито на всички именници!Да са живи , здрави , много щастливи !

Честит имен ден на Ninab и нейното слънчице Никола!Бъдете живи и здрави, много усмихнати и щастливи. С гордост носете името си,с пожелания за много любов, топлина в душите и само истински хора около Вас. Весел празник   bouquet Hug


Честито и на всички декемврийчета порастващи днес! newsm59
Виж целия пост
# 200
Здравейте на всички!
Искам да ви почерпя за рождения ден на нашето пораснало момче!


Виж целия пост
# 201
Честит Рожден Ден на Митачето и Никола! Да са живи и здрави и много, много щастливи! Хубав празник на семействата им!

Виж целия пост
# 202
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!  bouquet ДНЕС Е СВЕТА АННА, КОЯТО ЗАКРИЛЯ СЕМЕЙСТВОТО И МАЙЧИНСТВОТО. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ, КОИТО НОСЯТ ТОВА СВЕТЛО ИМЕ! Hug
Виж целия пост
# 203
ЧРД на днешните празнуващи палавници! Много здраве им желая, много весели детски игри и най-прекрасното детство!   bouquet
ЧИД и на именниците!
Виж целия пост
# 204

Дойде и нашия ред да почерпим с торта виртуално!

Честити Рождени Дни на всички, които празнуват вчера, днес, утре, този месец!
Да са живи и здрави преди всичко!
Много щастливи мигове и хубави подаръци!!! Hug
Виж целия пост
# 205
Да са живи и здрави всички дечица,които вече отпразнуваха втората си годинка! Hug
ЧРД и на днешните рожденици,много здраве и безгрижни дни им желая!  bouquet
Виж целия пост
# 206
Здравейте, благодаря за пожеланията. Аз докато се похваля, то сте ме разкрили  Joy
Ние сме добре, радваме си се много, децата са страхотни и искам само да ги гушками никога да не ги оставям. Радост голяма.
На всички весели празници.
Виж целия пост
# 207
Ники,нека това е първата от многото прекрасни Коледи за вашето семейство! Hug
Виж целия пост
# 208
Ники, честито и от мен! Да сте живи и здрави цялото семейство и да имате само прекрасни мигове оттук нататък с малките си принц и принцеса! Вие го заслужавате!

Честит рожден ден на всички декемвриййчета, които днес стават на 2 годинки и тези, които ги навършиха в последните дни!
Виж целия пост
# 209
здравейте мили мами, записвам се да ви следя че и аз имам една панта и разбойничка,която чака новата година за стане на 2 г  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия