Кървене между циклите

  • 82 462
  • 34
# 30
И аз имам зацапване, за първи път ми се случва и понеже продължава вече седмица започнах да се притеснявам. Sad
Виж целия пост
# 31
Аз продължавам със зацапването. Вече почнах трета опаковка противозачатъчни, но няма никакъв ефект. Пак си цапа. Тази седмица пак тръгвам по лекари:((
Виж целия пост
# 32
И аз имам същия проблем ,за първи път - зацапване между циклите,отначало бледорозово,към червено,вече 3 - ти ден.Имам доста стресови ситуации,не зная дали се дължи на стрес,или нисък прогестерон.
Виж целия пост
# 33
Приемам противозачатъчни от половин година, но чак сега ми се появиха тези зацапвания преди цикъла, и вече ми е 9-ти ден. Беше кафяво няколко дена, после бледо розово, после червено, съпроводено от болки ниско долу в корема и кръста. Вечер болките са по-силни. Мисля, че причина са хапчетата и се замислям дали да ги спра, защото не желая това да продължава. Имам чувството, че няма да има край, и се случи точно, защото един ден пропуснах хапче. И друг път съм пропускала- веднъж, но не съм имала странични ефекти. В чужбина съм и не знам какво да правя, търся лекар в момента. Някой със съвет? Как поне да облекча болките?
Виж целия пост
# 34
здравейте при мен през 2014 г получих еднократно зацапване ,тръгнах по лекари и никой неможа да разбере че имам полип.Последва хистероскопия махнаха полипа но ми изършиха аблация това горене на лигавицата .Писала съм цялата история няма да я повтарям .Вчера получих зацапване при ходене до таолетната и повече не е цапало а чакам да ми дойде на 18 с 7 дни преди цикъл ми зацапа много съм претеснена защото след тази аблация незнам дали могат да диагностицират рака на матката .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия