Нищо,че навън вали,СЕПТЕМВРИЙче сладичко си спи!

  • 25 637
  • 736
# 315
Добро утро и от нас! Мен ме затресе някакъв вирус, малкият е с обрив, а Арзу е хремава и повръща - идилията е пълна Confused Имаме резервация за събота във Велинград, но не знам как ще се организирам. Не ми се иска и особено да ходя, защото с това голямо д..е няма да се реша да вляза в басейна, а ще стоя на някоя масичка около него Simple Smile. Чао ви и приятен ден
Виж целия пост
# 316
Аз да ви питам, извинявам се ако вече е обсъждана темата, слагате ли ваксини на бебчетата ви? Има ли някоя мама, която се доверява на хомеопат и не слага ваксини??
Виж целия пост
# 317
Giada, и аз вода не давам. Вчера майка ми беше на гости и Дани малко повърна, и тя ме пита дали нямал нужда да си изплакнел устичката, но аз бях толкова категорична в отказа, че милата не посмя да настоява повече. Иначе няма проблем със шишето, два пъти съм оставяла изцедена кърма, като огладнее си пие и от шишето.

beb4o_fb, игнорирай огледалото и си гледай кефа. Аз снощи водих щерката на басеин. Моята фигура никак не е за показ в бански, ама хем детето доволно, хем аз разпуснах малко. Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 318
Ember ,Честит Рожден Ден! малко на патерица, но от сърце Да си много щастлива и обичана, винаги усмихната и лъчезарна, заобградена само от любов!


beb4o_fb, много неприятно с тези болести, оправяйте се! Между другото и ние мислихме да ходим този уикенд на Велинград, но го отложихме. Вие в кой хотел отсядате там?
Giada , и аз не давам вода. Даже не съм му и предлагала изобщо. То и шишета нямам де. С каката само си играех да преварявам вода, да стерилизирам шишета. Правех чайче за колики, което хвърлях после, защото тя отказваше изобщо да опита. Докато накрая се отказах. В крайна сметка вода пропи в по-големи количества след годинката. Караше основно на кърма, дори и след като я захраних на 6 мес.
Машонка, и на мен ми е голям зор да опазвам малкия от любовта на каката. Постоянно е завряна в него и си "играят".  Grinning Преди няколко дни я сварих легнала на леглото до него, вдигнала си блузата да го "кърми", стиснала му главата с ръка и се пробва да я завърти към нея.  Mr. Green Направо не смея и за минутка да ги оставам без надзор двамката. А нашата лампа-прожектор е точно същата като вашата. Вчера писах как успя да приспи Никола за нула време. Много е сполучлива. Дано и на Ема й хареса. Grinning
adelinas, нашето семейство се лекува основно с хомеопатия, но въпреки това слагам ваксини, защото са задължителни после за прием в детско заведение. Доброволно не бих дала да се вкарват отрови в организма на мъниците, но няма как. По принцип има хомеопатични средства за подготовка на организма преди ваксинация. С дъщеря ми досега не се е налагало да ги давам, защото тя е с много силен имунитет и хомеопатката прецени, че няма да има проблеми с ваксините. Сега малкия още не съм го водила при нея. Но може би е добре да го види преди ваксините този месец. Добре че ме подсети.  Grinning
И да не пропусна да ви почерпя за нашата втора месечинка.
Виж целия пост
# 319
Мирка, и при нас е така с любовта на баткото  Laughing. Като почна да сменям памперса на Дани винаги е до мен, освен че ми подава кърпички се опитва и да му чисти дупето  Mr. Green. А ако гиоставя сами за секунда, веднага се е метнал до него или върху него да го гушка  Crazy.
Виж целия пост
# 320
Добро утроо.. при вас с повечето деца у дома си е направо истинска веселба Simple Smile

Димитър спи много дълбок сън, а аз използвам да седна малко на компа да поразгледам.
Вече малкия участва в първият си конкурс Simple Smile казва се 12 бебешки усмивки
организиран е от нашата боница където раждах Simple Smile
ето линк ако на някой му е интересно да погледне

http://www.facebook.com/pages/Konkurs-12-bebeski-usmivki/162923793728636#!/photo.php?pid=31172466&o=all&op=1&view=all&subj=162923793728636&aid=-1&id=1433735545&oid=162923793728636



има и адски много бебета качени
големи сладурчета! Simple Smile

поздрави от нас
Виж целия пост
# 321
Момичета, как да си кача аватара на профила?
Намалих снимката в  picture valley, а после какво?
Дава ми няколко кода, но снимката така и не излиза....много съм зле с тези работи.
Виж целия пост
# 322
Честит втори месец на Никола на Мирка и на Йоан на Katipati!

Бъдете живи и здрави!

  bouquet
Виж целия пост
# 323
Здравейте от нас Hug

Честити месечинки на бебоците които са родени на тази дата! Да са ви живи и здрави момичета!

Ember- Честит Рожден Ден мила! Желая ти най вече здраве и късмет, а всичко останало се нарежда!

Ние сме добре със Сияна вчера цял ден бяхме навън и се пребрахме чак към 19ч. Голяма разходка му направихме ама и тя спа че спа. В последните 3 дни един път на ден ми повръща ама адски много направо на струя като по филмите ама тя е много лакома и по някога иска да яде на 1,5-2ч. ще видя и днес как ще е и утре при докторката. При някой от вас има ли такова повръщане?
Виж целия пост
# 324
Момичета,

случайно да има някоя майка от Дружба 1 Simple Smile
Виж целия пост
# 325
Deskutu,  и нашето момиче повръща, но аз внимавам, и обикновено има само връщане на храна в ъгълчето на устничките. Трябва да я уригваш много упорито, не по един път, а няколко пъти между храненията. Освен това, забелязах, че понякога Никито връща храна заедно с уригването - вероятно заради притискането на диафрагмата, когато е с корем към мен. Педиатърката ми показа как да я държа с гръбче към мен изправена, за да се уригне - мисля, че е по-щадящо, но на мен ми е по-трудно. При хранене се опитвам да и държа главата по-изправена, и след ядене я държа няколко минутки изправена. Обикновено тези мерки помагат, но вчера беше тежък ден - цял ден я дразни пустия рефлукс и вчера повърна огромно количество - достатъчно да олее нея, мен, дивана и да направи локва на пода  ooooh!
Виж целия пост
# 326
Здрасти набързо и от мен Simple Smile

Машонка, влизам ти в положение с липсващия татко. Нашият не е мърдал никъде, откакто се е родил Дани, но сега ще трябва да иде за 1 седмица до Русе и не знам как ще се оправям  Crazy Особено когато големите трябва да вечерят, а Дани реве #Crazy Добре, че през деня все успяваме да сготвим по нещо. Иначе ще караме на хляб и лютеница май  Laughing

adelinas, при мен е обратното, първото бебе ми беше най-ревливото, у нас беше вечно разхвърляно и не успявах да се оправя с нищо. Да не говорим, че и аз си поревавах с него понякога  Crazy Хем имах само да гледам 1 бебе. Сега имам 3 деца, работя и пак положението е къде-къде по-добро. Е, наистина аз имам кой да ми помага, не върша всичко сама, но имам чувството, че и самата аз съм в пъти по-организирана.
Виж целия пост
# 327
Здрасти набързо и от мен Simple Smile

Машонка, влизам ти в положение с липсващия татко. Нашият не е мърдал никъде, откакто се е родил Дани, но сега ще трябва да иде за 1 седмица до Русе и не знам как ще се оправям  Crazy Особено когато големите трябва да вечерят, а Дани реве #Crazy Добре, че през деня все успяваме да сготвим по нещо. Иначе ще караме на хляб и лютеница май  Laughing

adelinas, при мен е обратното, първото бебе ми беше най-ревливото, у нас беше вечно разхвърляно и не успявах да се оправя с нищо. Да не говорим, че и аз си поревавах с него понякога  Crazy Хем имах само да гледам 1 бебе. Сега имам 3 деца, работя и пак положението е къде-къде по-добро. Е, наистина аз имам кой да ми помага, не върша всичко сама, но имам чувството, че и самата аз съм в пъти по-организирана.



Дана това с лютеницата е моето положение+разхвърлената къща  Blush  Няма как да сготвя през деня.Правя го вечер мъжо като ме отмени за малко съответно цял ден съм на филии.Къщата ми е разхвърлена,защото малчо се буди от най-малкия шум(вратичка на шкафче да отворя и очите му са ейй такива  Shocked) В една стая сме и съответно нищо не пипвам ако спи а като е буден реве и иска внимание  Confused така,че....гости не приемам  Mr. Green
Виж целия пост
# 328
antonia, така и ще направя - ще си поплувам и аз в басейна.*Мирка*, последният път бяхме в Олимп - там имаше места, сега милото пак там е резервирало стая. А вие къде отсядате във Велинград?
За повръщането - Арзу преди 1 седмица повръщаше доста, дори и 2-3 часа след ядене. Държим я доста изправена, но въпреки това...и тъй като сме на смесено хранене опитах да й давам първо само кърма, а после минахме изцяло на Аптамил АР (по съвет на педи) и резултатът беше - зверски колики. Това дете се скъса да реве и ми напомни какво чудо беше с батко Фати Laughing. След това генерално, на своя глава, минах отново на старата схема - кърма и АМ и мисля, че е по-добре.
С баткото си мислех, че е невъзможно да правя нещо друго, освен да го гушкам - но, както Dana_2010 казва, всичко е въпрос на организация и недоспиване Joy. Като се стегнах намерих време и за упражнения (свалих цели 42 кг), за готвене, чистене и всеки ден бяхме на разходка навън по няколко часа. Сега имам жена, която ми помага с бебетата - но пък сега се чувствам гузна, ето, в момента тя е навън с децата, а аз върша къщна работа и почивам по малко, че не ми е добре. Момичета, проблем ли е  за кърмата, че пия вече втори колдрекс?
Малко дълго стана, за което се извинявам. Чао и лек и спорен ден ви желая - прахосмукачката ме зове
Виж целия пост
# 329
бебчо, нашето педи, казва при нужда да пия чист Парацетамол , а не Колдрекс, Фервекс и др. производни. За количеството ако е през 3-4 часа няма проблем да е повече от един.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия