млечни крусти

  • 15 884
  • 33
# 30
Случвало се е и да падат косъмчета заедно с крустите.
Виж целия пост
# 31
А при някой имало ли е падане на коса заедно с крустите след използването на крем за крусти?
Аз махах люспи с кичурчета коса закачени за тях ooooh! Доста се притесних

Да и при малчо падаха люспи с кичурчета, нормално е, голяма част от косата пада точно в периода на крустите.
Виж целия пост
# 32
Аз също използвах Мустела и съм доволна. Минаха значително бързо - не си спомням точния брой намазвания, но се сещам, че крема остана почти пълен. 
Виж целия пост
# 33
Засега мажа с беб. олио, ама не помага. Май ще купувам нещо друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия