
Алекс е по- добре, имаме си сополки, но и те минават вече. Мисля, че клеевата тинктура даде резултат и ни помогна доста
Но и яяяяяко ни мъчат зъбите. Хапе всичко наред ( включително и мен), доста е нервен и приплаква от време на време. Сега като прочетох Фликс се замислих- дали и на Алекс не пробиват кътниците, защото постоянно се чеше и си дърпа ушите и ние също имахме съмнение, че го болят или поне дразнят. Но сега тя като спомена, че при Марти е свързано с кътниците се замислям......... 
Фликс, нашите маймунки заедно се пуснаха, но Марти си е проходил стабилно, а Алекс все още се пуска само м/у нас и разни близки обекти
. Каква е тази работа не ми е ясно, но да е жив и здрав, когато се престраши- тогава. Не бързаме за никъде
Бърборанке, и ние ползваме млякото за тяло на Клоран и съм много доволна от него
Месеци наред си бяхе с Триксерата на Авен, но Алекс вече няма проблеми с кожата и затова реших да минем на нещо по- леко ( и евтино
Аз и преди бях писала тук- нашата педиатърка ми каза, че млякото към първата годинка трябва да се маха, защото както и Ивуша е написала ползите от него не са големи. А и колкото по- големи стават, толкова е по- трудно отказването. За съжаление Алекс си пие и сутрин рано и вечер преди заспиване, и ще ни е трудно да го отвикваме
Захира, когато Алекс беше с лишеи взехме колд- крема за лице на Клоран. Помогна веднага и дълго време го мажех с него. Напоследък, да не кажа от лятото не го мажа с нищо по лицето ( освен слънцезащитните), но мисля сега като хванат студовете пак да започнем с него
И според мен е по- добре да си я заведеш Анди при дерматолог да я погледне 
Амбишъс, и вие със Саванка сте преживели доста стресова ситуация
Прегръдки от нас и дано нямате повече такива преживявания 
Поли, миличката Соня. Хубаво е, че вече е добре и стискам палци следващите изследвания да са добри
За мишлетата и аз знам, че доста се множат- нищо чудно да си направите една ферма след известно време 
Рени, финна госпожица си имаш ти
Хариелка, много е сладка София на снимките.
Става все по- хубава 
За памперсите- и ние сме си с Памперс, откакто Алекс е роден. Сменихме един път с Пуфис, но постоянно пропускаха и Алекс беше мокър почти на всяко преобуване. Иначе миришат много хубаво.
Дано утре вече този вятър спре, за да можем да се разходим най- накрая и да се порадваме и ние на циганското лято

Лека и спокойна вечер на всички
Наистина не бях чела/чувала такова нещо. Специално в АМто има ценни витамини и минерали, вкл. от Б-тата, които се срещат рядко в храните. По принцип, тъй като са съобразени с нуждите на организма в тази възраст уж се препоръчват за пълноценен растеж докъм 3г.
Но ако не АМ, то поне мляко под друга форма. Та защо даването на детето да си пие мляко е проблем?
. Явно са в период на опознаване малките ни разбойници

Сигурно е много изморително да си помощтник, като гледам как сладко е заспал!
Мен ме е срам
поста ми е от 8.00часа сутринта и затова пише добро утро 
а да си го гледам в къщи 