Няма да казвам нищо за условията тук
Няма да казвам нищо за условията тук 
Днес с Ивето за първи път рисувахме с тебешир навън. Метохме и двора, а Ивето миноси метла и чувал 
И след втората операция всичко да е ОК.
не сме опитвали с хомеопатия, защото нямаме лекар хомеопат. В сми искам препоръчан такъв, не на сляпо да отида. Иначе бих опитала. Пейката е страхотна 


От месец се научи сам да си слиза и от спалнята и вече спокойно си го оставям там, дори и когато не съм до него. Това са ни май постиженията засега 


. Имам приятелки в един цял свободен ден нито ще изчистят хубаво, нито ще сготвят кой знае какво, никакво свободно време за нея, и накрая е капнала
ама 6те пробвам и с тази да видя какво 6те стане.
. За четене - силно казано - но пиша дипломна работа, вечер като заспи. Не е чак толкова трудно, по-скоро е досадно. За щастие в края на месеца приключвам. 

.
!
! Гледам вече сама се храни и то с лъжица( ние сме още на вилицата
), по колко време ви отнема? Ние така откарваме по 30-60 мин.
, представям си като започне сама, може би цял ден това ще правим
.
.
? След 10 дни съм на профилактичен преглед, но никак не ми се иска да го питам.
Книги за възпитание не чета 
Препоръчани теми