
(е, не може да се сравнява с на мимито "бънитата",ама кат' го гледам как се е нагласил като за снимка, ме споходиха разни порочни мисли, ШЪ ме извини мъжо) пък и явно и той не е от претенциозните любители на кухнята, тъй като гледам... 

. а и от както съм без лап топ има едно зверче което ми виси до стола и притяга ръце. А взема ли я на бюрото и става невъзможно за писане
. Моля, ако някой научи нещо за тях веднага да пише и тук, много се вълнувам
.
.
, ама при нас е лесно, защото тя никога не е ползвала биберон и може да пие от всичко. 
) все едно и също..прегракнах да крякам отзаде им НЕ така,НЕ пипай там,излез от миялната,слез от масата,не ми пускай отвертки в кафето и т.н.
и сега се подготвяме
?
. Разгледах албума, големи са скици, а някои не бях виждала от 2-3 месеца и страшно са променени
.
полудневно е ,но все пак е нещо, ще учи, ще бъде с деца
Препоръчани теми