Паническо разстройство - част 6

  • 98 100
  • 743
# 315
Момичета опитайте преди сън и с чаша топло мляко с мед и щипка канела. Млякото успокява, а канелата действа като аромотерапия, пак с отпускащо действие. Това, ако ви е омръзнал чая от мащерка...
Виж целия пост
# 316
Колко ще продължи ПА зависи само от вас, вие определяте продължителността и  Wink
Разсейвайте се, не мислете постоянно за това какво чувствате,дори опитайте да се самоиронизирате в такъв момент не хранете страха, не му обръщайте внимание и той ще изчезне  Hug
Пожелавам ви весело посрещане на Новата година   bouquet
Виж целия пост
# 317
Здравейте, момичета  Hug

От известно време ви чета, но реших и да се впиша при вас. Аз не съм официално диагностицирана, но имам всички симптоми Sad

Искам да попитам по време на ПА вдигате ли кръвно?

С пожелание за здрава и спокойна Нова Година   bouquet
Виж целия пост
# 318
Да,вдигах преди да ми поставят тази диагноза,минах през купища лекари,докато установиха ПР.Сега с приемането на АД да чукна на дърво се нормализира.
Виж целия пост
# 319
Да, и аз вдигам понякога, даже лятото извиках бърза помощ, но лекаря каза че не е плашещо на тези стойности...90/140. Било в допустима граница. Иначе съм с 70/110. Може би от самото напрежение и ми се вдига кръвното. Както по-горе казах , не пия АД, взимам само Валидол докато се успокоя и тогава пада и кръвното.
Виж целия пост
# 320
Весело посрещане на Нова Година момичета,с пожелание да пишем тук само хубави неща,че са спрели атаките и депресиите.
Виж целия пост
# 321
Честита Нова 2011 Година!!!   bouquet

С пожелание за живот и здраве и да бъде изпълнена с повече положителни емоции!!!

 newsm24
Виж целия пост
# 322
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА!!!Желая ви:
12 месеца без болести,

52 седмици без грижи,

365 дни щастие,

8760 часа любов,

525600 минути кеф и

31 536 000 секунди хубави преживявания.!

Виж целия пост
# 323
Честита Нова Година!


Желая на всички много здраве, щастие, любов, късмет и хиляди  усмивки!
Виж целия пост
# 324
    Честита Нова Година !!!

   С пожелание да е   У С П Е Ш Н А  !!!
Виж целия пост
# 325
честита нова година, момичета! пожелавам на всички да сме спокойни, ведри, без атаки, без лоши мисли... Hug
и да вярваме, че ще се справим!
Виж целия пост
# 326
Здравейте и от мен и Честита Нова 2011 и от мен дано всички ПА са останали в миналата година Желая на всички многоооо много здраве всичко друго се постига   bouquet
Виж целия пост
# 327
От вчера да ви кажа имам много странни болки м/у гърдите и едно усещане за биене на сърцето в гърлото. Започвам да се притеснявам дали не е някой инфаркт, ама ме е страх да извикам бърза помощ или да кажа на съпруга ми. Преди обяд пих един чай успокоителен и заспах след обяд, но това усещане пак започна  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Детенцето ми е болно и се чудя другото което е дали не е от притеснения покрай него. Тук няколко нощи не съм спала нормално, и предната само няколко часа, но тази нощ се наспах и взех, че сънувах много кофти сънища и след обяда като спах пак, вече тотално съм се вманиячила Sick
П.С Забравих да допълня и че имам някакво бучене в ушите
Виж целия пост
# 328
От нерви и притеснение по детенце е. Успокой се...

Не че и аз не се въртя в същия затворен порочен кръг - уж лягам да си почина и да се успокоя, а сънувам страхотни кошмари, които пак ме вкарват във филми и така...

А бучене в ушите аз много често имам. И сърцето си чувствам по-яко да бие. И болките в гърдите, в лявата ръка.... Всичко, което описваш, вкл. и чувството, че всеки момент ще получа инфаркт ми е до болка познато.....От нерви ще да е.
Виж целия пост
# 329
От вчера да ви кажа имам много странни болки м/у гърдите и едно усещане за биене на сърцето в гърлото. Започвам да се притеснявам дали не е някой инфаркт, ама ме е страх да извикам бърза помощ или да кажа на съпруга ми. Преди обяд пих един чай успокоителен и заспах след обяд, но това усещане пак започна  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Детенцето ми е болно и се чудя другото което е дали не е от притеснения покрай него. Тук няколко нощи не съм спала нормално, и предната само няколко часа, но тази нощ се наспах и взех, че сънувах много кофти сънища и след обяда като спах пак, вече тотално съм се
вманиячила Sick
П.С Забравих да допълня и че имам някакво бучене в ушите
От нерви е. Бях така по същото време преди 2 години. Само, че аз тогава не се притеснявах от нищо, просто ме заболя лявата ръка от нещо и аз си помислих, че е от сърцето (понеже при баща ми така започна инфаркта). Така от притеснение си докарах екстрасистоли и аритмия, която ме мъчи и днес, когато съм притеснена и преуморена. Просто организма реагира, както на физическото, така и на психическото напрежение. Имаш нужда от почивка  и промяна в ежедневието. Виждам, че детенцето ти е малко, но ако може някои да те отмени една почивка ще ти дойде добре като оздравее малчо. А дали не те е повалил и теб същия вирус като на детето. Когато човек е болен от грип има болки в гърдите и неправилен ритъм на сърцето. Убедена съм, че като оздравее детенце и ти ще се пооправиш. Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия