Паническо разстройство - част 6

  • 98 102
  • 743
# 390
djona, в един от постовете си пишеш, че няма билки за ПА. Аз се излекувах от ПР с билкови хапчета, в които са съчетани доста билки с успокояващо и антидепресивно действие. Така, че ако решиш да пробваш с билки, има най-различни билкови комбинации.

Не, не сте ме разбрали точно.

Получих ЛС, в които един лекар/дори не зная дали е лакар/,  ми пише, че няма билки за ПА.

 Просто го споделих с вас.

Аз лично си пия, когато се усетя нервна мента,глог и валериана/действа ми/.
Виж целия пост
# 391
Пила съм есберикум, мисля, че в него има жълт кантарион.
По едно време смучех валидол, в него има валериана, но вкуса му е ужасен  Close
Сега като ми е много нервно /най-често на работа/ гълтам по две валериани и се усмихвам  Laughing
Повярвайте ми усмивката помага много  повече  Wink Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 392
Да,усмивката повишава ендофирините в мозъка,а оттам и настроението.
Виж целия пост
# 393
Моми4ета моляви за отговор може ли от ПР да развиеш шезофрения
Виж целия пост
# 394
Моми4ета моляви за отговор може ли от ПР да развиеш шезофрения

Не може, със сигурност  Peace
Виж целия пост
# 395
uspokoih se
Виж целия пост
# 396
Moмичета някои от вас пил ли е сероксат?Вчера бях на психиатьр и ми го изписаха да го пия по схема,отначалп четвьртинка,после половинка и така.Но много ме е страх от приема му,но пьк и без лекарства маи не мога да се справя.Започнах да правя чести кризи,почти всекидневни-сьрцебиене,задушаване,става ми студено и ме побиват трьпки.
на мен ми го изписа преди половин година джи-пи, каза, че ще се чувствам "щастлива"докато го пия.само като прочетох листовката и се отказах.пих Ксанакс през пролетта, около месец.пак мислех за болести, обаче сякаш спираше да ми пука.ставах апатична и безчувствена.вече 10 месеца не съм пила нищо, хипохондрията е в апогея си, но поне нямам ПР атаки.само мисля и се страхувам, вкарвам се в невероятни филми.много е гадно да се самонаблюдаваш и всичко което ти се случва да ти се струва симптом на гадно заболяване.
от ПР  И ДЕПРЕСИЯТА си докарах стомашно-чревни проблеми и няма отърване ooooh!не се ли вземем в ръце, наистина психиката влиае и на физическото ни здраве
Виж целия пост
# 397
Здравейте!  bouquet
Записвам се да Ви следя и чета, защото преди 2 години малко преди сватбата си получих паническо разстройство, нервна криза и все съм някак си тревожна....постоянно се страхувам от болести и смърт Cry още повече сега с бременноста ми се засилват тези чувства....
В резултат на постоянния страх започнах да вдигам кръвно и сега съм на лекарства....
Ще изчета всичко тези дни, благодаря предварително за информацията, която ще получа от Вас!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 398
http://www.psihichnozdrave.com/showpage.php?PageID=7    Здравейте,попаднах на този сайт и тези тестове,които всеки може сам да си направи,за да прецени нивото си на тревожност и депресивност.Виждат ми се много удачни,в случай че човек се колебае дали да се срещне със специалист и дали да приема медикаменти.
Виж целия пост
# 399
Здравейте!  bouquet
Записвам се да Ви следя и чета, защото преди 2 години малко преди сватбата си получих паническо разстройство, нервна криза и все съм някак си тревожна....постоянно се страхувам от болести и смърт Cry още повече сега с бременноста ми се засилват тези чувства....
В резултат на постоянния страх започнах да вдигам кръвно и сега съм на лекарства....
Ще изчета всичко тези дни, благодаря предварително за информацията, която ще получа от Вас!  bouquet Hug

И при мен се започнаха тези усещания докато бях бременна, не искам да те плаша /защото виждам по лентичката, че си в начална бременност/, но най вече се засилиха в края на бременността. Разбира се при мен се и случиха и други неща, от които започнаха тези проблеми. Баща ми почина докато бях в осмият месец - научих по възможно най гадният начин... но това е една част от нещата които доведоха до ПР.
Виж целия пост
# 400
Just Woman Hug съжалявам за загубата ти! Hug Confused
При мен на 17 год започна всичко...преживях 3 от най-гадните неща, които могат да се случат на една жена  Cryна 19 преживях лека депресия, но я отдадоха на вече самостоятелния ми живот в чужд град...за месец-два мина, на 22 сватбата ми преобърна живота...едва ли не полудях от щастие и реших, че няма да доживея да видя сватбата си и така...сега бременността, налагам си да съм спокойна за да не вредя на бебето, пия билкови таблетки и едно лекарство за кръвно, съобразени с бременността Praynig всичко е наред! Praynig Hug
Виж целия пост
# 401
 в отбора и аз съм ПР и то се отключи преди една седмица от зъболекаря там ми прилоша на стола и сега ела че ми трябваш сърцебиене , виене на свят и всички др. Сега съмна анафранил първите дни имах чувството че ще полудея плюс лоши мисли това също се подсили и от месечния цикъл.Сега горе долу съм добре пия по1/2 итрябвада достигна до едно но нямам време да се отпусна имам две деца и знаете че те си искат тяхното но аз си повтарям че съм добре и ще бъда по добре Peace за това не се отчайвайте за втори път минавам този трънлив път.
Виж целия пост
# 402
Момичета ,реших да пробвам с Рейки,мой познат от фейсбук ми предложи.Малко имам страх от неизвестното,но отдавна го обмислям.С ТЕС и Баховите есенции съм значително по-добре,той ме уверява,че Рейки е по-мощна и ще се почувствам още по-добре.
Виж целия пост
# 403
lina, рейки е чудесна терапия. Няма нищо страшно. Аз преди много години ходих при Стефка Николова- но за друго заболяване. След сеанс се чувствах преродена, спокойна. Дано ти помогне-действа много добре. И аз искам пак да отида, но тя работи вече в София, и няма как да стане. Говорила съм с нея по телефона ,и тя ми каза че страховите състояния много добре се повлияват. Успех ти желая, и пиши как се чувстваш след това. Внимавай къде ще отидеш-да не е някой пишман рейкист.
Виж целия пост
# 404
Ами ще работи с мен от разстояние,защото е в друг град.Непременно ще пиша за резултата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия