
) здраве да е.
Оказа се трудно откриваем цвят за детски дрехи... 

, а и да запомня датата. Но нямаше две чертички.
Ама накрая се оказа, че съм все пак бременна.
Обаче не помня кога го разбрах
не мога да свикна с това. Закаляване, закалаяване ама за деца на 4, които ги оставят да се обличат сами и колкото са се облекли толкова, а ако си забравят шапката или ръкавиците не ги пускат обратно да си ги вземат, за мен е идиотщина.
Косата не успях да накъдря, ама с виното се справих подобаващо снощи
Сега ще релаксирам с първото сутрешно кафе на спокойствие.Най-егоистично пратих Дари на градина,,Аз ще се моткам по пижама
Като се посъвзема ще се вклю4а по темите

Време е за едно ново начало и няма нищо по-хубаво от това, то да е в твое собствено жилище.
Много перипетии преминахмте, много нерви похаби, но - ето щастливата развръзка.ДАно скоро заживеете спокойно и щастливо в новия дом.Желая ви го от сърце
Много щастие ви пожелавам в новия ви дом и всички проблеми да са зад гърба ви! 


И за другото честито
Препоръчани теми