Торти, свещи и балони, за НОЕМВРИйчета ще има много весели купони-14

  • 47 372
  • 757
# 150
ДОБРО УТРО И ОТ НАС

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ БЕБОЦИ НОЕМВРИЍЧЕТА! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ. ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА  Hug

Ние имаме 5-то зъбче, и чакам 6-то  Shocked. Измъчи се детето, и сополите явно са от зъбите!

Лулутоо Мерси за инфото. Аз да си призная съм фен на Чикото, много добри неща имат!

Бетългеѝз  Embarassed Срам не срам ама, какво е ОКО ТЕСТ?! Embarassed

ДОБРЕ ДОШЛА НА НОВОТО МАМЕ   bouquet
Виж целия пост
# 151
Здравейте момичета от много време време не съм писала но като имам време хвърлям едно око на темата, вълнуват ни едни и същи неща покрай децата и ми е много полезно като си ви чета newsm03

Днес наминавам да почерпя, понеже и  нашия голям ден дойде миналата година на тази дата в 7:50 сутринта се появи нашето слънце Мартин Two Hearts да ми е жив и здрав и все така да ни радва  love001


Честито и на всички други дечица, който празнуват днес както и на патерици на вече порасналите рожденници  bigdance2 newsm38


Виж целия пост
# 152
Привет.

ЧРД на всички рожденици!!!   bdbaloni hbday

Добре дошла на новата мама!

Честито зъбче на Ади и честито прохождане на Мони!  Hug

Чао и приятен ден!

Виж целия пост
# 153
Добро утро на всички....една голяма почерпка от мен и Сашко за първата годинка. Ама наистина е много хубаво усещането Simple Smile

Бягам да чистя и да подреждам,че бейби парти започва в 16.00 следобед.
Виж целия пост
# 154
Честито на днешните рожденици, Божидара, Николета, Никола, Мартин, Георги,Александър и Далия  newsm59
Да са здрави и късметлии в живота  Hug

Честито поредно зъбче на Ади  Simple Smile
Бетългеѝз  Embarassed Срам не срам ама, какво е ОКО ТЕСТ?! Embarassed
ДОБРЕ ДОШЛА НА НОВОТО МАМЕ   bouquet
Кики Око тест са немска лаборатория, която прави тестове за безопасност и безвредност на различни неща. Бебефоните са едни от тях. В общи линии, бебефона излъчва радиочестотни и разни там други вълни, не ги запомних всички, като в по голям интензитет могат да навредят, дори причиняват рак. Ето тук го пише http://www.oekotest.de/cgi/index.cgi?artnr=96246;bernr=07;co=, с транслейтъра се разбира долу горе какво е написано. Затова според мен е важно да се купи по "безопасен" бебефон. На Чико може да са хубави също, но трябва да се провери, за тях не зная. Има и други тестващи лаборатории, може да потърсиш за други бебефони  Wink Hug
Виж целия пост
# 155
Честито на днешните рожденици, Божидара, Николета, Никола, Мартин, Георги,Александър и Далия  newsm59
Да са здрави и късметлии в живота  Hug

Честито поредно зъбче на Ади  Simple Smile
Бетългеѝз  Embarassed Срам не срам ама, какво е ОКО ТЕСТ?! Embarassed
ДОБРЕ ДОШЛА НА НОВОТО МАМЕ   bouquet
Кики Око тест са немска лаборатория, която прави тестове за безопасност и безвредност на различни неща. Бебефоните са едни от тях. В общи линии, бебефона излъчва радиочестотни и разни там други вълни, не ги запомних всички, като в по голям интензитет могат да навредят, дори причиняват рак. Ето тук го пише http://www.oekotest.de/cgi/index.cgi?artnr=96246;bernr=07;co=, с транслейтъра се разбира долу горе какво е написано. Затова според мен е важно да се купи по "безопасен" бебефон. На Чико може да са хубави също, но трябва да се провери, за тях не зная. Има и други тестващи лаборатории, може да потърсиш за други бебефони  Wink Hug

Чакам те на скаѝпа! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 156
Честито на малките рожденници - да получат най-хубавите подаръци и да дадата най-сладките целувки на мама и тати!  nbirthday Tada
Темичката направо трепти от цветове и настроение!
Да покажа и аз снимки от нашия прощъпулник, изненадващо питката ни стана - аз я започнах, таткото ни помогна за разточването  Embarassed
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=165309523500767&set=a … 6.100000651610516
Стейси, амо то 10 крачки са си направо вървене, и при нас така станаха нещата, даже се смяхме с една приятелка че крайно време беше - все отлагахме и то кажи -речи щеше да тръгне сама да си я направи, нали си взе и лъжицата Mr. Green.
Хриси, много хубава е рожденничката Heart Eyes.
Да не пропусня някой, но толкова са весели и сладки всички бебоци.
А на мен колкото приближава деня, толкова по не ми се празнува, замислям се за целия кошмар, който преживях, за "подкрепата" от близките си и колкото и да си мисля, че дъщеричката ми е с мен, жива е, здрава е, уви, не ми идва настроението и не ми се празнува Cry..., това означава да си сложа пак маската и да се правя, че нищо не се е случило.
Виж целия пост
# 157
Пропуснах тия дни много рожденичета... ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, мили ноемврийчета! Да сте живи и здрави и да радвате мама и тате- и с усмивки, и с бели Simple Smile

Изумена съм от хубавите торти на мамите в темата ни, направо шапка ви свалям!
Тина, за бой си! Не се отпускай в лоши мисли. Сигурна съм има какво да преглъщаш и не ти носи хубави емоции, но заради Мая и кака й трябва да се зареждаш със сили и много любов. Отдавна ти бях написала, може да не си обърнала внимание. Името й е прекрасно!!! А маската.... не се упреквай за това, на мен също ми се налага, сигурна съм много си имат маски дори за резерва.
Добре дошли на рядко пишещите мами! То и аз съм от тях, ама...
Хриси, сега видях Мила Simple Smile Сладуранка е тя! И вие с баткото също!
Клипчето на Стейси не ми се отваря Sad
Дописвам се, като съм пак гледала-недогледала. Тина, бях пропуснала вашите снимки. Мая и кака й са страхотни чаровници. Честито проходило слънчице!
Виж целия пост
# 158
Клипът беше само за приятели. Сега го коригирах, можеш да опиташ отново, Хрупка Simple Smile
Виж целия пост
# 159
ЧРД на днешните рожденици!  newsm38 Бъдете живи и здрави, едно щастливо и безгрижно детство Ви пожелаваме!
Много са хубави всички дечица на снимките. А тортите - просто нямам думи! Hug Peace

Виж целия пост
# 160
Добра вечер другарки  Grinning Аз тихо тихо влизам по терлички..да драсна някой ред..сакън да не пропусна Mr. Green

БоШкеее от кога не съм писала по това време,ама обикновено съм в 16тия сън  вече Joy Мъжете ми спят и аз след малко...че днес малкия ми стопи лагерите..зъб ли що ли мрън мрън..Ей все на земята да съм до него може хич да не се занимавам с него ама там да съм.Стана ли до масата за вода т.е. да се изправя и направя две крачки встрани лелеее веднага допълзява хваща се за крачолите и се прави че реве #Crazy hahaha Ей немож едно пиш да направиш на спокойствие Laughing

Честито на всички рожденици и техните семейства!!! Tada Много здраве и слънчеви усмивки им желая!!!  ura


Тъй тъй мишлето се сдоби с 5-то зъбче и чакаме 6-то ,очевидно то го тормози..и мен също Crazy Но важното е че излизат и мама и тати се радват на перличките в устенцата на малчо. Grinning

Хрисе Hug Hug Hug

Стейсито честити проходили краченца на Мони бонбони  bouquet

Добре дошла на новата мама  Wink Драсни нещо за бебето да ви запишем на първа страничка,ако искаш да ви има там. Simple Smile

Със сигурност имаше още да пиша ама така ми се нуна че ми изхвърча от тиквунката hahaha Хайде лека и полека  Hug

Виж целия пост
# 161
                  Честит рожден ден на  
   Калоян, Константин ,Тони , Атанас ,Мая ,Камен  newsm59 newsm38                      
                       Да са ви живи и здрави и много да ви радват и слушат!!
 



Айде кафето е от мен ,почерпката от вас


Виж целия пост
# 162
Дойде време и ние да почерпим, за  Първата годинка на нашия юнак Тонимир Simple Smile
С торта направена във къщи Simple Smile
Заповядайте:


Очаквайте скоро рецептата за кораба:
 тук: http://klodia-skythreesuns.blogspot.com/


Честит Рожден Ден!!!
На Камен, Калоян, Константин, Атанас, Мая
Да се много слънчеви и здрави дечица !!!
[/i][/b]
Виж целия пост
# 163
И аз да ви почерпя с по едно парче виртуална торта :

за рождения ден на Чудо-юдото ми.
Честит празник и на дргите ноемврийчета на тази дата и техните семейства!
Кло,
да е здрав и силен мъж Тони, да се гордееш с него Simple Smile
Ние, нали трябва да се запомни тоя празник, сме болни, включително Камен - цяла нощ кашля, а на мен ми се късаше сърцето. Но пък сутринта хапнахме торта и бърсахме сопол.
Виж целия пост
# 164
Честит Рожден Ден на : 

Тони   Каменчо  Калоян  Константин  Атанас и  Мая


Да са живи и здрави всички дечица , мого да радват мама и тати!!!


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия