Торти, свещи и балони, за НОЕМВРИйчета ще има много весели купони-14

  • 47 372
  • 757
# 180
мами да ви се похваля една жена ми се обади за обявата за гледане на дете дето я бях пуснала и в събота ще дойдат да се запознаем и да видят дали ще им харесат условията. АКо някоя друга мама е се е решила на такоова нещо спокойно да си пуска обявата номера става и УСПЕХ !!!


Всички рожденници днес да са ни живи и здрави специални целувки на Каменчо и Тони Simple Smile
Виж целия пост
# 181
Честит първи Рожден Ден на малките сладурковци, които празнуват днес! Да са много здрави, румени и засмени! Да радват мама и тати! Да им дават хиляди причини да се гордеят с тях!

Браво sinapovaaya.
Чудя се само как точно ще взимаш храната от кухнята с двете деца? А разходките как си ги представяш? А приспиването?
Аз едва приспивам едно, а пък за две не знам особено на една възраст, когато няма как да обясниш, че трябва да се пази тишина.

Питам те, защото имам близка приятелка, която е с две деца - едното е колкото Тити, другото е на 2 г и 2 месеца. До скоро приспиваше и каката на ръце, но тя поне разбираше, че трябва да пази тишина докато приспиват Нани. На разходки до преди няколко месеца излизаше с две колички, т.е. не можеше да излезне сама. Изключение са случаите когато мяташе Нани в туристическата раница, а каката в количката. У тях е много весело, но тя за мен е абсолютен герой, но това са нейните деца и тя е с тях от техния ден първи.
Виж целия пост
# 182
Охххх най-накрая успяхмеее - събрах 5 капки, прозвъних 10 лаборатории и в една ги приеха. Иначе бях решена да дам моя урина, честно ви казвам  #Crazy

За ходенето и моето момиче вече прекосява стаята без проблеми, но само аз ако я пусна - ако я викна да дойде при мен, обикновено го прави лазейки, рядко ще се излъже да дойде ходейки. Иначе стабилно прави над 10 крачки  Crazy Чакам още за прощъпулника  Simple Smile

За думичките - мама, бебе /особено употребявана е за деца от всякакви възрасти на снимки и на живо - произнася я, викайки, все едно обижда някой  Laughing, някой път се бърка и казва деде, ама то все едно/ ам-ам, па-па /и двете са за ядене/, мау, бау /и за куче и за мечка/, мама, тати, баба; дава целувки и чао отдавна. Напоследък е почнала, като я гушкам и явно й се виждам особено мила и се навежда и ме целува, та ми разтопява сърцето. Танцува, пее - много е ритмична. Като й кажеш да каже ИНА и казва много съсредоточено ИДНА, и понякога дори на умалително си казва ИДНЕ  Laughing Напоследък вечно иска нещо да й се дава, сочи с пръст и Мъ-нка... Като види хляб, бисквита или нещо любимо за ядене и казва "Такн" /незнам как да го преведа/. Като я заведа в градинката или парка при люлките и ме подлудява, само натам ме дърпа, като я кача на люлката и няма сваляне 2 часа - изпада в истерия, ако посегна да я махна! Обречена съм да седя на люлки цял живот!!!
За еволюцията това се сещам за момента  Laughing

Гърне - срам, не срам дори още не съм купила. Но в книгата, която чета казват да се отложи, когато детето вече разбира какво трябва да прави, тоест около 18-24 м.

Хайде чао засега

Направо ме просълзиии! Heart Eyes
Виж целия пост
# 183
Не съм забравила, но поста на Вес ме разнежи...
та...

ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН И НА ДНЕШНИТЕ МЛАДЕЖИ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И аз не се виждам с две деца за отглеждане. А и на чуждо дете много повече се притеснявам и не е за мен тази работа. Виж хора  като Миа им е вродено, но на мен ми стиска само за моето дете. Пък и две ми се вижда доста трудно... newsm78

Но успех в начинанието на Синапова. Дано се харесате и детето да е добричко! Peace
Виж целия пост
# 184
Ето и как съм направила Тортата Кораб, която ви обещах да покажа Simple Smile
http://klodia-skythreesuns.blogspot.com/

Нея като се освободя утре ще питам Simple Smile Че имам малко гости в къщи и трябва да им обърна внимание Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Халюююю Grinning

ЧЕСТИТ ДЕН РОЖДЕН НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕНИЦИ -ТОНИТО,КАМЕНЧО,МАЯ,КАЛОЯН И АТАНАС!!!!МНОГО ЗДРАВИЧКИ БЪДЕТЕ И ПО МЪНИКО ПАЛАВИ Grinning  ura newsm59

Хрупка благодаря ти,дано му израстнат бързичко и по безпроблемно зъбчетата Hug То това по опашките за личната карта е избило Joy А за аватара и аз си го харесвам  Hug

Веси 7 дни си се бориила с колектори #Crazy Лелее да видим ние как ще сме,вярно преди не щаваха много...а сега из стаята трябва да го гоня hahaha Важното е че си успяла  Crazy Много ми стана мило като прочетох за ИДНА и малко смешно като си я представих как го казва...или бебе-то  hahaha Салдурка малка да я нацелувкаш Hug А иначе не сте единствени за люлките и площадките Мишкото същия.Ей добре че ми влиза дупето на седалките та да намазвам и аз Mr. Green Joy Joy

Мимсчо разбирам те напълно и аз така мисля най-важното е да са ни здравички децата.да са облечени чистичко,може да не са нови дрешки по последна мода...и да са ни нахранени Heart Eyes И аз трябва да си намеря нещичко да поработвам,зима иде не знам в сектора на мъжлето как ще е.Сметки ала бала..да не продължавам че ще излезече се оплаквам.Но ще видим нещо почасовко ако се намери...ако не по важно ми е детенце пък ще изкретаме някак си Crazy Wink

По този повод Синаповка дано да ти е леко заниманието с двете деца. Peace

.... Виж хора  като Миа им е вродено, но на мен ми стиска само за моето дете...
Даааам  Mr. Green

Гърне -  и ние сме купили преди няколко месеца..ама още не сме ползвали.И мисля да не позлваме..макар че в началото пишех друго..но си промених мнението Rolling Eyes И аз мисля да позачакаме поне до лятото.

Бърборкане - тата е най важната думичка която знае и казва.Тата е свещен,той е най важния ..после мама се чува и тя от време на време hahaha ало-то е аааа,баба казва,на сестрами-т.е. тедка му казва тете...и другото е на китайски-бебешки и не го разбирам Joy Но,е голям бизнесмен явно защото като хване нвчий телефон и започва едни разговори на високо равнище Joy Joy Joy
С нетърпение чакам да проходи сам защото оставам без кръст..то сладка болка ..ама сладка сладка колко да е сладка..като е хубаво времето и постоим 3-4 часа навън лелееее  #Crazy А той само търчи след кучета,котки,гълъби..топки и деца които му харесат  hahaha

Ееееех наблизава декември,а като започне ме обхваща коледно-празнично настроение..а дойде ли средата започвам да украсявам...да правя канелени сладки..мммм..с чаша какао..мммм обичам зимата..Макар че сега с Мишко незнам ко ще правим Laughing аз ще украсявам той ще поправя след мен  Joy А ако не ми остане време за сладки ще му давам в кашите канелка и той ще ги цвръка hahaha Joy

Хайде че глупости взех да пиша,лека вечер.Повече сънчо да има..защото ние снощи от 2 до 5ч. пяхме ,ревахме..играхме hahaha
Виж целия пост
# 186
нисък хемоглобин - Здравейте, мами, не ми остава време да пиша ,но е много мило ,че вие поддържате темата Simple Smile!Честит рожден ден на всички рожденици, дано растат здрави и щастливи.
в тази връзка ние направихме стандартните изследвания и отново както и когато бяхме на 6м имаме нисък хемоглобин, тогава беше 100, сега е 95, знам че при кърмачета не е добре да се дава желязи и  до сега нищо не бях давала ,но вече сме на годинка и това ме притеснява, още не ядем яйце, но месо хапва всеки ден, Моля ако някои има подобен проблем или знае нещо по въпроса да ми пише.
Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 187
Привет!
Аз не пиша често тия дни,но нищо ново около нас.


Честито на всички празнуващи днес!!!!!    bouquet  bouquet  bouquet
Много щастие,здраве и незабравимо детство им желая!
Кло,тортата е супер! Peace
Янечек,дано сополите бързо минат,че са си гадост и мъка!
Стейси,честити ви крачета! Heart Eyes
Момичета,каква беше ваксината на 13м, и какво е "жива" ваксина?  Embarassed Педиатърката ми каза,три дни преди ваксината да взимаме фенистил понеже ваксината била "жива" и можело да има ракция  Thinking
Виж целия пост
# 188
тата е най важната думичка която знае и казва.Тата е свещен,той е най важния ..после мама се чува и тя от време на време
Joy Моля те, Миа, "Тата" и "Свещен" с главни букви. И при нас е така. Дори и ако я кърмя през ноща, със свободната си ръка гали "Тата"
Виж целия пост
# 189
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ СЛАДУРКОВЦИ!!!!!!!!!!! Да растат здрави, щастливи, весели, засмяни!




пиша набързо че нещо съм в криза ... снощи съм стояла до 3 часа да пиша дипломна работа и не върви и не върви.................... и ми идва да се гръмна #2gunfire

по темите:

на Пламена хемоглобина й е 114 което си е супер...
мамаги , защо не започнеш да даваш по-често храни съдържащи желязо, за друго не мога да те посъветвам, като напишеш в нета храни съдържащи желязо ще ти излязат.

за колектора успях от 3ия път, ама наистина беше изпитание в сравнение с това когато бяха на 6 мес.
Весс, ще ме умориш от смях хихиххих как ще дадеш твоя урина бееееееее, леле много си забавна. вие много говорите тц тц тц. браво на Инката! ние сме само на мама или ам ам, ало-ало и другото е някакъв китайски диалект  Shocked Иначе разбира, когато иска  Rolling Eyes Като й поискам топката я носи..... днес я питам къде е бебето и тя отиде при количката и хвана куклата за крака. По цял ден сочи с пръстче и вика ъ-ъ-ъ-ъ.
Продължава да има и характер  - като се опитам да я взема от градинката да си ходим се почва едно клякане и пружиниране и изпъване като струна, крещейки #Crazy Иначе най-хубавата играчка е в ръцете на друго дете.... и задължително трябва да е чужда играчка ...

Весс, за книгата да не четем една и съща - д-р Фридрю Додсхън? щото и аз така прочетох около 18 мес най-рано

момичета, понеже никой не ме отрази, да си повторя въпроса? вашите бебета сърдят ли се много като им миете косата?

синапова, успех! и аз май не бих се захванала, то с мойто на моменти изперквам, а с 2 не знам  Shocked

за ваксината на 13 м. - май е за рубеола, паротит и още нещо. Жива означава че има живи клетъчни организми, би могло след нея да се преболедува и шарка /в много редки случаи - така поне съм чела/. честно казано малко ме притеснява..... но още не съм мислила обстойно за нея. ако някой друг също знае нещо да каже и на мен ще ми е интересно....

ми до скоро, днес се надявам да си легна рано, ма..ната и на дипломната работа.... 
Виж целия пост
# 190
Добър вечер!

Честито на всички празнуващи днес и в последните няколко дни! Много да са здрави, весели и щастливи малчовците!

Мале Вес стресна ме направо, аз предишния път взех без проблем урина от първия път, ама да видим сега....

sinapovaaya успех, дано да е кротко детенце и да си паснете. Аз да си призная не мога да се справя в момента с още едно. Точно на Миралюба въпросите ми изникнаха и на мен...

Мия като писа за избилия зъб по опашките и аз имам да вадя документи (даже изтича вече срока ми), да взема да се наредя белким излезе поне един от тия тукмаци отгоре, че Евата много се измъчи и тя. Уж са супер подути ама нищо не пробива....

mamagi за нисък хемоглобин обикновено изписват на децата малтофер, ама трябва педиатъра да каже. Той видя ли ви резултатите?

За бърборене Ева почти нищо не казва, спомена за някакво Тата миналата седмица ама тая вече не е на почит  Grinning. Мама пък засега явно не съществува Simple Smile.

С гърнето обаче сме напред, седи, чете книга - досущ като баща си ама без цигарата  Joy. Шегата настрана, но акането ако сме в къщи само там може да го прави (понеже е след ядене лесно я целя), с пишкането мисля чак на лято да се занимавам, ако в яслата не успеят дотогава....

Хайде лека ви вечер.....
Виж целия пост
# 191
elvirka при нас няма проблем с миенето на главата. Да не би от душа да я е страх?
Ти сега ли я почваш димпломната? То в началото докато влезеш в ритъм си е трудно, поне при мен винаги е така... Ама ти не се отказвай де  Simple Smile.

За ваксината третата болест е морбили. И аз малко се притеснявам от тая ваксина, но да видим...
Виж целия пост
# 192
Елвиресте - точно тази е книгата и определено съм решила да го послушам човека - моята приятелка сложи малкия на гърне на 1 г. и 10 м. и буквално от първия път спряха да ползват памперси. За изпружването - явно и по това си приличат мацките - опъва се назад, замята глава и ако не я държиш директно пада назад по глава от яд  Laughing А за къпането - нямаме никакъв проблем...единствено докато й мия самата глава обикновено се обръща с гръб към мен и издава звуци на удавник  Simple Smile От скоро ли плаче докато й миеш косичката? Сигурно нещо не й е приятно да й се стича вода по лицето ... А за дипломната работа - спорно писане  Simple Smile

Хемоглобина
на ИДна е 115. Утре най-накрая ще отидем до педката на консултация.
А за тази ваксина сега се притесних...задължителна ли е или по избор?

Имам и въпрос за кухнята - днес ходих да разпитвам и женицата ми каза, че почти всичките им закуски се правят от прясно мляко, както и че ползват белтъци за това-онова. Не им ли е рано за прясно мляко? Не мога да си обясня, щом кухнята е от 10-ти месец, как може да дават прясно мляко на толкова мънички деца?! Утре и педката ще питам, а сега ще влезна да чета Косе Босе какво пише по въпроса  Confused

Хайде приятна вечер, дами   bouquet


Виж целия пост
# 193
здравейте, давам храни , които съдържат желязо, но явно организма не го усвоява добре, аз принципно лекувам детето с хомеопатия, докторът ми предписа лекарство , надявам се да помгне, още сме на кърма и стандартните лекарства влияят лошо на червата.
Виж целия пост
# 194
mamagi,хемоглобина -119, като гледам реф.ст-ти за мъже са 135-180. Кърмата му  е основна храна все още, може би затова тези ниски ст-ти?; мисля да  пия таблетките желязо от бремеността.

Кло, браво за идеята за кораба,може да я ползвам, нали?
Ето , ние пък сме ме4овци:  (Мерси, Нея,надъха ме да направя торта и аз)

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия