Всички рожденници днес да са ни живи и здрави специални целувки на Каменчо и Тони

Чакам още за прощъпулника 



Че имам малко гости в къщи и трябва да им обърна внимание


То това по опашките за личната карта е избило
А за аватара и аз си го харесвам 
Лелее да видим ние как ще сме,вярно преди не щаваха много...а сега из стаята трябва да го гоня
Важното е че си успяла
Много ми стана мило като прочетох за ИДНА и малко смешно като си я представих как го казва...или бебе-то
Салдурка малка да я нацелувкаш
А иначе не сте единствени за люлките и площадките Мишкото същия.Ей добре че ми влиза дупето на седалките та да намазвам и аз

И аз трябва да си намеря нещичко да поработвам,зима иде не знам в сектора на мъжлето как ще е.Сметки ала бала..да не продължавам че ще излезече се оплаквам.Но ще видим нещо почасовко ако се намери...ако не по важно ми е детенце пък ще изкретаме някак си


ало-то е аааа,баба казва,на сестрами-т.е. тедка му казва тете...и другото е на китайски-бебешки и не го разбирам
Но,е голям бизнесмен явно защото като хване нвчий телефон и започва едни разговори на високо равнище
А той само търчи след кучета,котки,гълъби..топки и деца които му харесат 
А ако не ми остане време за сладки ще му давам в кашите канелка и той ще ги цвръка

!Честит рожден ден на всички рожденици, дано растат здрави и щастливи.



Моля те, Миа, "Тата" и "Свещен" с главни букви. И при нас е така. Дори и ако я кърмя през ноща, със свободната си ръка гали "Тата" 
Иначе най-хубавата играчка е в ръцете на друго дете.... и задължително трябва да е чужда играчка ...
. Мама пък засега явно не съществува
.
. Шегата настрана, но акането ако сме в къщи само там може да го прави (понеже е след ядене лесно я целя), с пишкането мисля чак на лято да се занимавам, ако в яслата не успеят дотогава....
.
От скоро ли плаче докато й миеш косичката? Сигурно нещо не й е приятно да й се стича вода по лицето ... А за дипломната работа - спорно писане 


Препоръчани теми