Мамо, утре като станеш
събуди ни рано рано!
И на кака и на мене
мартенички завържи ни!
Да сме бели и червени
като ябълки в градина! туй от наш`та ясла

...
!
!
!
бъдете бели и червени румени засмени



. Да се похвалим, бебката за месец е наддала 1100 и цели 3 см
, но имаме все още жълтеничка и конюктивит
, за туй не ни биха и ваксина. Другия ни проблем е, че каквото и да хапна и се отразява - я колики, я се обрине - с каката нямах такъв проблем, не беше чак толкоз чувствителна, а и незнам някой от домашните да е имал каквито и да било алергии
.
, дано не е временно
.
. 


!
- за съжаление поколението е обременено от алергии
, но важното, че расте и си хапва като за световно. Иначе и Яската е категория сумист - вече е 7 кг. и 64 см, а още няма 3 месеца.

Препоръчани теми