Март-енчета

  • 27 682
  • 744
# 480
Моля ви се да споделите мнение за ей точно този влак: http://gorodokshop.kz/catalog/s-7904/s-8079/e-154684/ Намерих го само в руски сайтове. За съжаление за тази марка на БГ излиза почти нищо - само информация от КЗП  newsm78  Музикален е, животинките се слагат на вагончетата с вгнездяване... Бях го харесала, но след тази липса на референции се чудя... Марката е Navystar - същата като на музикалното жирафче, дето се бях объркала дали е на Росикв или на дУма...

Есме В., ние купихме кола за бутане с крака като на близнаците (има я по снимките от лятната среща с Рая в Борисовата) - ползва се с голям кеф и според мен не е никак късно за подобна кола. Навън съм виждала и може би 3-4 годишни дечица с подобни коли!

Шу, прегледай назад приключенията на дУма... аз не добавям непознати във Фб, не мога да съм ти полезна...

Гледахме прогнозата за времето и утре отиваме да купуваме шейна  Nature Snowman

Аз имам съмнения, че моето диваненце навлиза в бебешкия пубертет и с всеки изминал ден се чувствам все по-убедена в това  Tired Tired Tired
Виж целия пост
# 481
Честит имен ден на малки и големи, със здраве да си носят името и мнооого щастие им пожелавам!  bigdance2

И аз се чудя за такава кола като на Чиполино за Коледа Rolling Eyes, там пише от 2 до 5г., надявам се да е подходяща Simple Smile

Зеленко, и аз, и аз се притеснявам за пубертета, най-честата дума, която чувам е НЯМА Crazyот дребното, да не говорим за баткото, който скоро ще влиза в истинския пубертет. Той днес ме светна изразът "Ще слушам" в какво време е.......бъдеще Невъзможно Crazy Crazy Crazy

 Laughingда са ни живи и здрави, а за другото......е как ще ни побелеят косите иначе Grinning
...дребната ходи на гърне, напоследък обаче сяда с гащите и си върши работата и си казва БАво Mr. Green
Виж целия пост
# 482
Слънцето затова ли пита във ФБ кой е онзи младеж  Laughing Аз не можах да го позная, и Гугъл не помогна, сори  Crazy Laughing
Елг, Умкалор ли са ви изписали? Бързо да се оправяте!  Praynig Hug
Виж целия пост
# 483
Слънцето затова ли пита във ФБ кой е онзи младеж 


дам!
Виж целия пост
# 484
Елг, Умкалор ли са ви изписали? Бързо да се оправяте!  Praynig Hug
същото. Снощи го дадохме и не е кашляла през нощта.

Аз обаче съм си зле.
Виж целия пост
# 485
И ние с Марти се разболяхме! Зловеща кашлица, при Марти лека температура!
Прочетох за Умкалор, ще отида да го закупя, моята лекарка не ни го предписа!
Иначе продължавам с клеева тинктура и сироп за кашлица!
Виж целия пост
# 486
Много кофти за болничките, да се оправят бързо. Гого още покашля, но уж намалява, тръгна си на детска, ще видим... Ние караме на клеева тинктура, вит С и Проспан.

Дайте го този младеж да го видим тук, може пък да го познаем кой е  Grinning
Виж целия пост
# 487
Ей, за тоя Умкалор много хубави неща пише, аз помислих, че някакво лекарство обсъждате, щом лекар го е изписал (че те нали не си падат толкова по хомеопатиите), но ще го пробвам дали върши толкова добра работа, че Дарко почти постоянно е с някаква остатъчна хрема. Бяхме на УНГ в София и заради нея и сливицата предписа хомеопатично лечение и Коларгол и тъкмо се подобри скорострелно и сега пак едвам диша нощем, а аз ходя в другата стая да не го слушам Sad И сега понеже тъкмо е почивката от Коларгола, ще взема да го пробвам туй чудо. Макар, че тия хомеопатии колкото са хубави, толкова ми е сложно да ги давам - да не е ял, та в разстояние едно от друго, та по 3 пъти дневно, постоянно трябва да се сещам по график нещо да му бутам в устата. Че и малкия сега като е пощурял по "мако" и изпива по чаша на ден и се чудя само как да му го крия, че хич не е добре за секретите.
Виж целия пост
# 488
На нас са ни го изписвали Умкалор, но не го давах  Rolling Eyes Нещо в дозата ме смути тогава и даже не го отворих. Нагаина, в този вид хомеопатичните може и да не ги даваш. В смисъл - това не е хомеопатично лечение.
СЗА, ето го  Simple Smile
Виж целия пост
# 489
Нагаина, в този вид хомеопатичните може и да не ги даваш. В смисъл - това не е хомеопатично лечение.

Не разбрах, в кой вид и защо да не ги давам?
Виж целия пост
# 490
Разните схеми и то изписани от лекар, който, предпологам, е карал боаронски курс. Това не е хомеопатия, особено ако са комбинирани препарати. При нея всичко се изписва индивидуално и обикновено приемът на л-вото е един - т.е. - това три пъти дневно и т.н. го няма.
Виж целия пост
# 491
Е, добре де, айде неправилно съм се изразила, че е хомеопатично лечение. Изписа ни 2 комбинирани хомеопатични препарата за сливицата, така по-добре ли е Laughing Шегувам се, де, ама не разбрах защо да не ги давам. Това, че са комбинирани не означава, че не помагат. И Енгистола е комбиниран, но не съм срещала друг препарат, който от едно хапче да ми пресича и гърло и всичко.
И в тази връзка - латинските наименования, завършващи с някакво разреждане каква хомеопатия са? Те също не са комбинирани, и те ли са от "лошите"?
Виж целия пост
# 492
Привет и от нас!
Аз май и аз ще се разболявам... нещо ми дразни гърлото 2-ра нощ. През деня няма нищо, но през нощта не мога да преглъщам. Та от днес минаваме с Рая на чай с мед и лимони. Прохилактично и тя ще пие чай... няма да ѝ се размине. Mr. Green

Тук пък нормални лекарства не изписват едва ли не, ако не си на смъртен одър. Всички лекуват с хомеопатия. Аз чак им се дразня на моменти. Мъж ми си влачи едно възпаление на ухо 6 месеца, накрая му назначих Зинат за 5 дни и се оправи. Иначе не бяха лекарства 1, второ, трето...редуваха ги и 6 месеца ухото му заглъхва и бучи. Та всичко прекалено и на всяка цена не знам дали е добре...може да е до преценка на лекар, ама дали всички преценяват правилно е друг въпрос. newsm78
Виж целия пост
# 493
Нагаина, трудно ми е да обясня с две думи цяла, хмм наука. Просто исках да кажа, че не са хомеопатични, а са набедени за такива. Т.е. - сбор от няколко хомеопатични л-ва не е хомеопатия Simple Smile Лоши или добри... зависи от гледната точка. Не казвам, че разчитам само на този вид лечение, не искам и да убеждавам никого в ползите от хомеопатията. Но тя ме спечели завинаги като реши един проблем на баткото, който сума ти д-ри и специалисти не можаха, влачихме го над 2г, а с един прием на л-во го реши за 1 ден.  Simple Smile  Затова съм и малко чувствителна на тая тема  Crazy Blush
Виж целия пост
# 494
 Вчера не ми остана и минута време и не успях да почерпя за здравето на Ники, но веднага сe поправям - по-добре късно отколкото никога  Wink

 Специални поздрави на Нинчето, Ники на SZA и Никол на *Nikita* - щастието, здравето и късмета вечно да ги съпътстват  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия