Бродирана красота - Гоблени 78

  • 108 678
  • 745
# 105
И аз желая да се включа в списъка за лампата.
Виж целия пост
# 106
Желаещите за лампа нека пишат тука Hug!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=542706.new#new
Виж целия пост
# 107
Биляна, огромни благодарности!!!  Hug

Момичета, рискувам да стана досадна вече, но ще си повторя въпроса от миналата темичка, дано някой ми даде съвет  Praynig

Понеже шия Ланарте не в оригинал, в моята схема пише просто "Бяло". Да сложа ли яркото В5200 или да използвам "Blanc"  newsm78 Първо ми се струваше, че на тези убити цветове "мръсното" "бланк" ще стои по-добре. Тук под брадичката съм започнала с него. Обаче сега ми се струва, че "яркото" В5200 ще е по-удачно  newsm78 Бялото ще е под брадичката и надолу по роклята, където сега са оставени празните места. Другият вариант, който обмислях - по един конец от двата цвята  newsm78 Някой да го е шил в оригинал и да си спомня яркостта на бялото? Или поне да ми го покаже по-отблизо, за да се ориентирам, че всички снимки, които намирам, са отдалеч


Виж целия пост
# 108
Деси, аз ших Момичето с коня, но бялото при мен беше един особен цвят - Марлит.
Виж целия пост
# 109
Деси,не съм много сигурна , но май diandjeli  ши този гоблен,ако искаш посъветвай се с нея на ЛС
Виж целия пост
# 110
Понеже шия Ланарте не в оригинал, в моята схема пише просто "Бяло". Да сложа ли яркото В5200 или да използвам "Blanc"  newsm78 Първо ми се струваше, че на тези убити цветове "мръсното" "бланк" ще стои по-добре. Тук под брадичката съм започнала с него. Обаче сега ми се струва, че "яркото" В5200 ще е по-удачно  newsm78 Бялото ще е под брадичката и надолу по роклята, където сега са оставени празните места. Другият вариант, който обмислях - по един конец от двата цвята  newsm78 Някой да го е шил в оригинал и да си спомня яркостта на бялото? Или поне да ми го покаже по-отблизо, за да се ориентирам, че всички снимки, които намирам, са отдалеч

Ших това Ланарте по пренабор, за бяло използвах  най бялото на Любица. Така изглежда
Виж целия пост
# 111
Деси,твойта панама на цвят е различна.Може и да бъркам,ако снимката ме лъже.Пробвай с цвят който е съвсем малко по-тъмен от панамата за да изпъкне лицето .Успех!          
Искам да споделя с всички вас това ,което се случи на мен .Последният ми гоблен е закупен от Герика/ на Dimensions/.Така си мислех и аз до преди два дена .Оказа се ,че тая фирма ми е продала китайски гоблен.Опаковките на пръв поглед са абсолютно еднакви с тая разлика,че на моя липсва американското знаме и в долния край на гърба с много дребни букви пише,че е прозведен вКитай.Приятна вечер на всички!
Виж целия пост
# 112
       
Искам да споделя с всички вас това ,което се случи на мен .Последният ми гоблен е закупен от Герика/ на Dimensions/.Така си мислех и аз до преди два дена .Оказа се ,че тая фирма ми е продала китайски гоблен.Опаковките на пръв поглед са абсолютно еднакви с тая разлика,че на моя липсва американското знаме и в долния край на гърба с много дребни букви пише,че е прозведен вКитай.Приятна вечер на всички!

Доколкото ми е известо - Дим вече произвеждат гоблените си в Китай.............
Виж целия пост
# 113
Здравейте! Какво означава РМ? Свалям схеми, но такива, които са РМ не мога да ги разархивирам?
Някаква програма ли е? newsm78
Виж целия пост
# 114
Здравейте! Какво означава РМ? Свалям схеми, но такива, които са РМ не мога да ги разархивирам?
Някаква програма ли е? newsm78

Да, специална програма, в която се отварят схемите на гоблените  Hug Ако не успееш да си я свалиш от първата страничка на темата, ще ти я пратя  Hug

Момичета, страшно ви благодаря!  Hug
mari_eta,   това "марлит" аз доколкото разбрах, е копринен конец, нищо чудно, че "Ланарте" си го предпочитат, сигурно ефектът е невероятен!

megim, ljubimka, di_ni, благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 115
Деси, не се справих със свалянето и  ще се възползвам от предложението ти да ми я изпратиш. А съвместима ли е програма със Windows 7?
Виж целия пост
# 116
Деси, май не се справих със свалянето и май ще се възползвам от предложението ти да ми я изпратиш. А съвместима ли е програма със Windows 7?

Не, не е съвместима, затова не си успяла  Simple Smile. Обаче в предишната темичка намерихме РМ, съвместима със 7, сега ще я потърся. Ако нещо не успееш да я инсталираш, пиши на ЛС на zhanka, тя успя да си я качи без проблем  Hug  

Ето я http://dump.ru/file/4354476
Виж целия пост
# 117
Здравейте момичета! От доста отдавна не съм писала тук, защото нямам никакво време за гоблени Tired Вие със сигурност правите все същите красоти   bouquet И сега понеже реших да си купя най-после нов гоблен, но не му знам името реших тук да питам..
http://petjahristova.snimka.bg/tapestries/gobleni.300166.14765273 Това е шито от petjah, използвам нейна снимка, защото единствено за нея се сещам, че го е шила. Ако може да ми помогнете с името на дизайна ще съм Ви много благодарна!  Hug
Виж целия пост
# 118
Did tag, дано това да е така защото съм си харесала и друг гоблен и ще бъда спокойна като пазарувам.
Деси, с копринен конец съм шила само в" Момичето с коня" на " Ланарте"  и  то в роклята.Каквото и да избереш-ще се получи.
Виж целия пост
# 119
mari_eta,  това "марлит" аз доколкото разбрах, е копринен конец, нищо чудно, че "Ланарте" си го предпочитат, сигурно ефектът е невероятен!


Да, Деси, точно така - бяло, с копринена нишка, с него става нащо невероятно, но няма как да се види на снимките, на живо ефектът е поразителен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия