Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да намеря във Варна черна панaма за гоблени?
Какво е Крейник и той ли е вид панaма?
Какви са предимствата на гобленовия бод 1X4 пред кръстатия бод?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да намеря във Варна черна панaма за гоблени?
-
Какво е Крейник и той ли е вид панaма?
-
Какви са предимствата на гобленовия бод 1X4 пред кръстатия бод?
-
Как мога да създам овали за картички за гоблени?
-
Какви са предимствата на специалната лампа за бродиране?
!
Първо ми се струваше, че на тези убити цветове "мръсното" "бланк" ще стои по-добре. Тук под брадичката съм започнала с него. Обаче сега ми се струва, че "яркото" В5200 ще е по-удачно
. Обаче в предишната темичка намерихме РМ, съвместима със 7, сега ще я потърся. Ако нещо не успееш да я инсталираш, пиши на ЛС на zhanka, тя успя да си я качи без проблем
Вие със сигурност правите все същите красоти
И сега понеже реших да си купя най-после нов гоблен, но не му знам името реших тук да питам..