Бродирана красота - Гоблени 78

  • 108 658
  • 745
# 645
Здравейте, включвам се за първи път. Новак съм в шиенето на гоблени, в момента шия първия си гоблен "Силата на вярата" на мен лично много ми харесва. На фирма Гинокардия е с ДМЦ но съм ушила само първата схемичка. Нека ушия още поне е една и ще ви покажа какво съм сътворила.
Виж целия пост
# 646
Здравейте, включвам се за първи път. Новак съм в шиенето на гоблени, в момента шия първия си гоблен "Силата на вярата" на мен лично много ми харесва. На фирма Гинокардия е с ДМЦ но съм ушила само първата схемичка. Нека ушия още поне е една и ще ви покажа какво съм сътворила.

Добре си ни дошла Hug
Показвай и етапчета - много ще им се зарадваме Heart Eyes
Виж целия пост
# 647
Нуждая се от съвет!
Имам бродирани коледни мотивчета, част от които съм определила за един благотворителен базар за другия понеделник. Размерът им е горе- долу- 10 х 15, средно.
Много моля за идеи- искам да ги "вкарам" в плат от същия цвят /изпълнени са на цветна панама/, за да придобият вид на салфетки или в картон, пак от същия цвят, за да приличат на картички.
Виж целия пост
# 648
Kally , сега видях въпроса ти и може би съм закъсняла с отговора ... И все пак , знам още два магазина във Варна :
1. На ул."Г.Бенковски" , частта и надолу от кръстовището на Образцов дом . Вървиш от кръстовището , по посока на Ботевата градинка , по левия тротоар и се оглеждаш за магазинчето . Близо е до градинката .
2. На ул."Дрин" . Това е улицата , която върви от "Формулата" (на бул."Вл.Варненчик") към Колхозния пазар . Пак се движиш по левия тротар . Магазинчето е в нещо като барака , ориентирана напреко спрямо улицата . Като се оглеждаш внимателно , ще го видиш .
Благодаря Лора-Ди , аз си купих черна панама от гаража на колхозния пазар, но това е много полезна информация, от която имах нужда  Peace
Виж целия пост
# 649
Виж целия пост
# 650
Виж целия пост
# 651
Нуждая се от съвет!
Имам бродирани коледни мотивчета, част от които съм определила за един благотворителен базар за другия понеделник. Размерът им е горе- долу- 10 х 15, средно.
Много моля за идеи- искам да ги "вкарам" в плат от същия цвят /изпълнени са на цветна панама/, за да придобият вид на салфетки или в картон, пак от същия цвят, за да приличат на картички.

Погледни тук, има линкове за това как се правят картички:

http://ivanichka.wordpress.com/2009/07/15/%D0%BE%D1%84%D0%BE%D1% … 0%BB%D0%B5%D0%BD/
Виж целия пост
# 652
Привет на всички HugМинавам само да покажа два етапа http://silvi80.snimka.bg/hobby/gobleni.551994.21748339 много съм бавна ,защото се захванах с много неща едновременно ooooh!

Merlynn, станали са супер newsm10
Виж целия пост
# 653
здравейте момичета.преди време писах тъй като отдавна ви чета и съм очарована от работите ви.бях помолила някой да ми даде ключа
 на гоблена момичето на скалата със конци дмц/имам схемата на вилер/.до сега никой не се отзова.ако я имате пишете ми на pepina691969@abv.bg.моля ви
Виж целия пост
# 654
Благодаря, did_tag, ще разгледам.
Трябва до петък да съм готова и да ги занесем.
Виж целия пост
# 655
Привет момичета!
Искам да си покажа ушития коледeн чорап.Сниман в офиса набързо ,преди да го уформя напълно.
и първата ми коледна топка
,
Виж целия пост
# 656
sayoonara коледния ботуш е станал невероятно красив! С много здраве да се ползва от притежателя си! Чудесна коледна топка си спретнала! Браво!   bouquet

Още не съм стигнала да направя и аз една, че доста други проекти съм захванала, а ботушчета, направени от мама децата ще получат, живот и здраве за другата Коледа. Само дано не изпусна някоя диня, че много съм понесла под мишниците, и в ръцете  Mr. Green
Виж целия пост
# 657
merlynn това е едно от любимите ми бебешки моделчета  Heart Eyes Интересно оформление  Peace
sil-vi първият етап "Пътят към църквата" ли е?
sayoonara прекрасни са! За чорапчето нямам думи ..... разкош!   bouquet
Много ви се радвам на коледните творения, аз тази година съм пас. Заинатих се, че докато не завърша "Жътварките" нищо друго няма да пипна  Crossing Arms
Виж целия пост
# 658
sayoonara, поздравления за красотите, които си направила!
 Ето моите рамкирани гобленчета. Рамките не са много хубави, защото аз сама си ги рамкирах, но аз им се радвам, защото ги ших с много желание Simple Smile
 Христос с венеца - http://picasaweb.google.com/102088046468523941646/uJqYpD#5550502047765076194
 Пейзаж- http://picasaweb.google.com/102088046468523941646/uJqYpD#5550502052381937778
 Коте- http://picasaweb.google.com/102088046468523941646/uJqYpD#5550502048348698642
Виж целия пост
# 659
Бадем,да това е "Пътя към църквата(храма)"-по различен начин го превеждат,но промених малко цветовете на реката Embarassed защото в оригинала е много жълта  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия