Бродирана красота - Гоблени 78

  • 108 653
  • 745
# 675
момичета, страхотни неща правите, до скоро не бях регистрирана в бг.мама и само разглеждах творенията ви, всички са невероятни. Аз започнах да шия от 2 месеца, запали ме една приятелка и свекърва ми и двете шият отдавна и съм им благодарна. Сега разбрах какаво успокоение е и релаксация /наистина забравям всичко/  да се отдадеш на това хоби. Моят син е доста голям, но от малък се заглеждаше по гоблените на баба си , даже си изпроси един подарък още като малък, сега му шие тайната вечеря, как се нави незнам,. Аз съм още на първичкия си гоблен, но ..бавно и славно.
Виж целия пост
# 676
tuly малко закъснях, но ето няколко предложения и от мене, ако си харесаш нещо пиши на ЛС ще ти пратя схемичките.
, не е и голямо, а пожеланието може и сама да си го спретнеш, три подкови , два часовника и един надпис  

А преди време някое от момичетата беше ушило и едно WELLCOME много изчистено - с птички и оградка беше, ако не се лъжа. Рових, но не можах да го намеря да ти покажа и него, но ако го открия ще покажа.

mimo7
  welcome
Виж целия пост
# 677
Момичета успях да се преборя с радикала и по желание на някой качих схемите на триптиха  Peace




 


 

Ето и бонус-едни жълти рози ! Hug

     



Виж целия пост
# 678
pepen, на каква панама ги шиеш тези красоти newsm78 Искам и аз да направя нещо такова!

Преди няколко дни завърших първото си гобленово творение - но беше за подарък за чужбина. Доста мъничко, предполагам сте виждали 2 свещички в рамка елхичка на риолис.
Виж целия пост
# 679
fy6y6y - От тези на които съм пуснала схемичките съм ушила само първите рози на панама бяла с ламе!Става ефектно!В по-предния пост съм пуснала картинка! Peace
Виж целия пост
# 680
пипи 69 - имаш поща Simple Smile
Виж целия пост
# 681
ререн , много ми харесаха розите.  Да попитам и аз за панамата, в смисъл каква точно е по -едра или по ситна .
Виж целия пост
# 682
благодаря ти irkaspas.разбира се че ще ми свършат работа.
Виж целия пост
# 683
Не съм Ререп,но панамата с ламе е 14 акаунт.Препоръката е да се шие на Аида 14.
Виж целия пост
# 684
извинявам се за грешката в името и благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 685
извинявам се за грешката в името и благодаря   bouquet


Ето ме! HugНе се притеснявай ,какво толкова е станало,аз разбирам! Grinning Sherlok - ти е отговорила   bouquetА когато сбъркаш ,в поста ти горе вдясно има едно бутонче пише "редактирай"!Натисни го и си поправи грешката! PeaceТака можеш и ако забравиш нещо в рамките на 24 часа да  допълниш ,поправиш или изтриеш нещо от този пост! Grinning  И аз в началото бях така и все го търсих ей така #Crazyтова бутонче! JoyПриятен снежен ден на всички и честит първи сняг!Нека ни е весело!Предстоят весели празници! Close-mas:
Виж целия пост
# 686
   tuly ето схемичката,но за съжаление нямам ключ,  Леле момичета какви красоти сте показали    Rolling Eyes    bouquet Продължавайте все така 
Виж целия пост
# 687
здравейте, извинявам се,че не бях на линия 2 дни,но ходим с малкия по доктори, от две седмици сме болни с него и все не може да се преборим с тия болести, а що лекарства и Аб изпихме ooooh!
Харесват ми всички предложения - и на пепен, и на антониа бг, че чак ми идва да ги ушия всички Flutter И тутунчо е пуснал хубаво уелкомче...Наистина, първо ще трябва да разуча вкуса на собственичката на новия дом, но определено едни цветя от триптиха на пепен ще избоцкам,какъвто и вкус да има... Laughing  Само да попитам, имам бг панама,дали ще стане на нея...
Къщичката,предложена ми от пепен май ще си я избоцкам за мен, много уютна ми изглежда...
Ох,много ми станаха проектите май, а всъшност още си се боря с моя си гоблен, който нямам търпение да ушия, защото ще стане много хубав,поне на мен ми харесва как се получава...
Още веднъж благодаря за предложенията ви Peace
Виж целия пост
# 688
Момичета, помагайте ми. Трябват ми няколко коледни минита, до 10 най-много. В понеделник дъщеричката ми ще е на коледен базар в училище, ще събират пари за Българската коледа, та искам да ушия някой друга картичка.
В садовника намерих, но повечето са без ключ, а като ги изпринтя ми се размазват ужасно. Може и на ЛС, а ето и имейла ми tashev_r@abv.bg

Предварително благодаря   bouquet .
Виж целия пост
# 689
Имаш поща Grinning.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия