sweet_maniche, откъде поръчваш термочашите? идеята ти е страхотна!
ps за заглавието на ивчи
!
,при нас не се случи,но при всеки е различно
!
. То и аз забравям ама още от първата бременност аз така и не се оправих, та сега няма голяма разлика
Между другото има и още доста идейни нещица
!
.Има едно мече на което гука и пее ,много му се кефи.
. Аз съм в другата стая и само слушам как се смее с глас. Според мен наистина имат нужда да остават сами, а не да им висим на главите постоянно. 
. Наште баби и дядовци са големи кафеджии и смятам ще се зарадват на такава чаша


После пък и Виктория получи много сладки дрешки, събота и неделя ни води по ресторанти и общо взето днес съм в много добро настроение.
А за кърмата, аз я държа в пликчетата на Лансинох, но нещо и тя не я иска размразена. Едва изяде вчера 40мл и то половината май ги изплю.
Има ли и други като нас?Препоръчани теми