
.
Мисля си тези контейнерчета за урина нали са с някаква супер гадна пластамаса, не са за храна...купуваме някакви скъпи шишета Bfree и не знам си какво, а си замразих кърмата в тея боклуци...много ме е яд
, защото все пак не е прясно изцедена кърма. А за миризмата да не те притеснява мирише малко странно сапунено едно пробвай я на вкус преди да даваш на детенце не бива да е кисела и със странен вкус. Аз винаги опитвам
успех.

И на мен ми остава един за този семестър, но е най-кофтия
Не ми се мисли как ще го взимам...
.Симона я кара на две години,но беше по-сложно,защото имаше рефлукс на пикочния мехур,тогава се разшири още,и после две години беше на антибиотици,но пък се излекува без операция.Благодарности,и то големи на лекарката
.Ако са само пъпките,няма страшно.Аз Симона ѝ слагах пудра на Джонсън,и си прокарвах ръката по гърба ѝ ,за да я облекча.Но пък и тя не се чешеше,сигурно не разбираше какво ѝ е. 


,добре дошли вкъщи!!!
.Но само като стане 10часа и мисля как да легна да спя.
!

А черепът и бил малко изпъкнал отпред, каза докторката ,давам деавита по 3 капки, че само се вкарвам в разни филми заради тоя рахит, че качваме повече-над 1.200-400кг на месец, иначе вече постоянно се смее, опитва се да гука, но още и е трудно, и така.
само горното изричение за сайта на АЗДА на Анинсе е цитата.
Мислех, че само аз съм идиот и замразявам в тези контейнери и тъкмо да почна да се обвинявам и ето вие ме успокоихте
Но мъжа ми е категорично против да давам на детето такава кърма, та ще видим какво ще правим.
аз така или иначе не знам за какво замразявам като не можем да я накараме да яде от шише, изяде 25мл със зор...
Чета че си пишете за чувалчета, аз я слагах до скоро в порт бебе като одеяло удобно е защото закопчавах и ръчичките и си беше облечена!От една седмица сме с спално чувалче обикновенно като за големи такъв тип ако ме разбрахте ръчичките и са отвън ,но спрях да се притеснявам вече за такива глупости откакто я притоплих
ако и е студено няма да спи спокойно така си мисля
Препоръчани теми